Mikołajki w PSONI

Dnia 5.12.2019r. w budynku PSONI odbyło się Spotkanie Mikołajkowe dla podopiecznych Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego, Wczesnego Wspomagania Rozwoju, Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego, Szkoły Przysposabiającej do Pracy i uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy oraz dla Zakładu Aktywności Zawodowej. Zaszczycił nas także swoją obecnością przedstawiciel Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kamieniu Pomorskim.

Zabawa mikołajkowa rozpoczęła się od śpiewania piosenek do karaoke. Wszyscy uczestniczyli w konkursach i zabawach przy muzyce. Odegrano także scenkę rozmowy telefonicznej ze Świętym Mikołajem oraz odczytano list, w którym była lista zadań do zrealizowania przez uczestników imprezy.

Po oczekiwaniu na przyjście Mikołaja i głośnym nawoływaniu go, Święty Mikołaj wjechał na saniach do sali z workami prezentów. Prezenty były wręczane dla wszystkich placówek po zaśpiewaniu piosenki lub po wyrecytowaniu wiersza.

Każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia ze Świętym Mikołajem. Ponadto w trakcie spotkania wszyscy mieli możliwość skorzystania z poczęstunku, owoców oraz napić się ciepłych i zimnych napojów.

Niniejsze Mikołajki zostały dofinansowane ze środków Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kamieniu Pomorskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *