Mieszkańcy gminy Kamień nie kryją swojego oburzenia!

Zwracam się z apelem o zainteresowanie działalnością sekretarza gminy Kamień Pomorski Pani Anny Stanaszek-Kaczor, która m,in w godzinach pracy uprawia politykę (przez lata działaczka partyjna)  i obraża nasz polski rząd w obliczu tak strasznej epidemii koronawirusa, a tym samym nas zwykłych mieszkańców gminy.
LINK http://ikamien.pl/artykuly/31223/
Co do ustawowej zasady sekretarz gminy ma obowiązek bycia apolitycznym, a Pani sekretarz odpowiedzialna jako urzędnik za organizację wyborów nawołuje na facebooku do nie pójścia na wybory, udostępnia wulgaryzmy. My mieszkańcy w tak trudnym okresie straciliśmy zaufanie do najbliższego nam urzędu – gminy.  Sekretarz to przecież prawa ręka Burmistrza i  odpowiada też za zarządzanie kryzysowe. Czy ma prawo tak postępować? Rozumiem, że wójtowie i burmistrzowie są wybierani w wyborach, pełnią funkcję  i mogą sobie pozwolić na więcej polityki, bo w końcu oceniają ich wyborcy, ale czy ma prawo tak postępować urzędnik tak wysokiego  szczebla?
Zdjęcia przesyłam w załączniku. Nie możemy tego dłużej tolerować. Raz już Pani sekretarz ośmieszyła gminę na całą Polskę kpiąc z naszego godła
https://innpoland.pl/138861,wladze-polskiego-miasta-pokazaly-godlo-z-powaznymi-bledami-tlumaczenia-urzednikow-nie-zrozumieja-nawet-krytycy-sztuki
https://tvn24.pl/pomorze/wysublimowana-instalacja-czyli-protest-przeciw-uporczywym-pytaniom-ra791671-2574418

Z wyrazami szacunku,
J. W.

Kamień Pomorski może być aż tak cool?

fot. Facebook

W odpowiadaniu na pytania dziennikarzy Anna Stanaszek – Kaczor, sekretarz Gminy Kamień Pomorski, wykazuje się zwykle dużą powściągliwością. Tymczasem na Facebooku…

Dobra decyzja o zakazie wychodzenia z domu – pisze na swoim profilu na Facebooku Anna Stanaszek – Kaczor, sekretarz Gminy Kamień Pomorski. – Zastanawiają mnie tylko spacery, że można…. Wszyscy będą na spacerze przecież, chociaż kiedyś dupska nie ruszył jeden z drugim sprzed tv. No i konsekwencja w karaniu. Bezwzględnie.!! – dzieli się swoimi refleksjami pani sekretarz. – Z tego co słyszę najwięcej problemów mają dorośli ludzie ze swoimi starszymi rodzicami…. Nie słuchają, nie rozumieją, wszędzie kłótnie…

Do swojego wpisu pani sekretarz dodała zaskakujące zdjęcie. Poruszyło ono naszego Czytelnika.

fot. Facebook

– Czy tak powinien robić sekretarz z Kamienia Pomorskiego? – zastanawia się jeden z naszych Czytelników. – Wiadome jest to, co dzieje się w kraju i że wszędzie nie można wychodzić, ale czy takie zachowanie wypada? Już kiedyś ta pani błysła z orłem w Kamieniu Pomorskim. Czy jak się chce być młodzieżowym i cool, to trzeba się ośmieszać?

Mieszkańcy gminy mogą teraz się zastanawiać, jaka intencja przyświecała pani sekretarz.

źródło: www.ikamien.pl

Komentarz

Pani Anna Stanaszek-Kaczor nie po raz pierwszy szokuje swoimi wypowiedziami, nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni.

W zależności  od  potrzeby raz idzie w lewo, a drugi raz w prawo. Raz za z PiS-em a raz z PO w zależności od koniunktury. Współczuję mieszkańcom gminy Kamień Pomorski, że wybrali sobie Stanisława Kuryłłę na burmistrza który otacza się takimi współpracownikami.

Nie dziwi mnie, że dzieją się w tej gminie takie rzeczy jak afera z PGK czy próba wyprowadzenia majątku gminy w ręce prywatnych osób. Dziwi zgoda na ten fakt ze strony Burmistrza  Kuryłły  i milcząca zgoda ze strony większości  radnych.

Jaki Pan taki kram, mówi stare  przysłowie. Co widać i czuć. Mam nadzieję, że głos w tej sprawie zabiorą służby i prokuratura.  Czas najwyższy zako0ńczyć ten cyrk.

W.T.

To top