09-07-2016 » Kamień Pomorski

Kolejny sukces Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Koło w Kamieniu Pomorskim.

Europejskie Centrum Wspierania Marketingu  z Rybnika prowadzi w całej Polsce  w  ramach programu “Zadowolony konsument” badania opinii konsumentów, ze świadczonych przez różne placówki, usług. W ramach tych badań ankieterzy tej instytucji odwiedzili również powiat kamieński.

Miło nam poinformować, że w powiecie kamieńskim certyfikat potwierdzający najwyższą jakość oferowanych usług edukacyjnych otrzymały dwie placówki. Są to Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Kamieniu Pomorskim oraz Niepubliczne Przedszkole Integracyjne prowadzone przez to Koło.

W wystawionych przez Europejskie Centrum Wspierania  Marketingu certyfikatach  czytamy:

Z przyjemnością nagradzamy Państwa placówkę certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość oferowanych usług edukacyjnych. Niniejszy certyfikat został wystawiony na podstawie pozytywnych opinii uczniów i ich rodziców oraz jest potwierdzeniem uczestnictwa w programie Zadowolony konsument.

Nie jest to pierwszy sukces tych placówek. W tym roku podczas kontroli prowadzonej przez Komisje z  Kuratorium Oświaty  w Szczecinie, Przedszkole Integracyjne  prowadzone przez Polskie Stowarzyszenie  na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Koło w Kamieniu Pomorskim, uzyskało najwyższą ocenę ze wszystkich takich jednostek w regionie. Potwierdzeniem tego jest duża liczba dzieci uczęszczająca do tego przedszkola. Obecnie z tej placówki korzysta już ponad 80 dzieci. A w kolejce na wolne miejsce czaka ponad 20 dzieci.

W.T.

 

Jeden komentarz na temat: Kolejny sukces Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Koło w Kamieniu Pomorskim.

  1. Avatar Adam pisze:

    Brawo Stowarzyszenie, brawo dla jego pracowników, brawo dla Pani Jolanty Janik. Tak trzymać. Szkoda tylko, ż ewładza w Kamieniu nie potrafi z nich brać przykład.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *