Kamieński Gminny Dzień Edukacji Narodowej

Dziś przypada zacny i bardzo ważny dzień jakim jest bez wątpienia Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji we wczorajszy wtorek, burmistrz Kamienia Pomorskiego S. Kuyłło zaprosił grono nauczycieli do sali konferencyjnej miejscowego Ratusza, by spotkać się z przedstawicielami wszystkich placówek oświatowych z terenu kamieńskiej Gminy.
Były powinszowania dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty, jak również przypomnienie o tym, że zawód nauczyciela to jeden z najważniejszych w życiu społecznym nie tylko dzisiejszych czasów.
Burmistrz Stanisław Kuryłło pogratulował wszystkim obecnym na spotkaniu nauczycielom, prosząc jednocześnie o przekazanie tychże pozostałym nauczycielom i pracownikom oświaty w podległych dyrektorom placówkach.
Równocześnie sześcioro nauczycieli otrzymało listy gratulacyjne oraz nagrody burmistrza za ich, jak to podkreślono, rzetelną, nienaganną i pełną poświęcenia pracę. Tymi wyróżnionymi są: Elżbieta Gieroń ze Szkoły Podstawowej we Wrzosowie, Jolanta Przybycień – dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej (PSM) w Kamieniu Pomorskim, Katarzyna Kosoń ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. B. Chrobrego w Kamieniu Pomorskim, Małgorzata Bartosz – dyrektor kamieńskiego Przedszkola Publicznego nr 1, Małgorzata Barbara Kołodziejczyk ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. L. Teligi w Kamieniu Pomorskim oraz Małgorzata Tomicka z Publicznego Gimnazjum im Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim.
Uroczystość uświetnił krótki koncert w wykonaniu nauczycieli z PSM pierwszego stopnia w Kamieniu Pomorskim.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *