Kamieńscy emeryci i renciści znakomicie bawili się w stylu retro

Przy dźwiękach udanej muzyki serwowanej przez duet złożony z panów Adama i Sławomira, kamieńscy emeryci i renciści spotkali się na zabawie w której królował styl iście retro. Na tę imprezę bowiem postanowili spotkać się na tanach, preferując modę lat 50. i 60. ubiegłego stulecia, która dla dzisiejszych młodych ludzi jest raczej trudna do ogarnięcia.

Zabawa na parkiecie była przedniej urody, a przy tym odbył się fascynujący, pełen humoru konkurs, w którym oceniano stroje z tamtych dawnych lat. Z kolei autorów takiej dawnej mody nie brakowało, stąd jury, którym byli oczywiście sami uczestnicy zabawy, mieli nie lada orzech do zgryzienia. Na szczęście wiadomym było, że jest to tylko zabawa, stąd wszystko odbywało się z dużym przymrużeniem oka, dlatego drugorzędną sprawą było kto zajął jakie miejsce. „Zerkając” w protokół jurorski, dostrzegliśmy prawidłowość, bo pierwsze zajęli – WSZYSCY!

Kamieńska retro zabawa. Dodajmy, zabawa emerycka, jak zwykle w przypadku niezwykle pogodnych ludzi będących w zacnym Jesieni Wieku, najogólniej rzecz ujmując, mocno wypaliła, i już wielu przygotowuje się do kolejnej z przygotowywanych imprez, którą kamieńskie Koło PZERiI zaplanowało już niebawem, bo na połowę czerwca. A dokładnie na 13 czerwca, kiedy pod Golczewem odbędzie się ogniskowa zabawa integracyjna. Wyjazd z Kamienia Pomorskiego o godzinie 16:30, koszt imprezy to 25 zł. Zapisy prowadzi emeryckie biuro we wtorki i w piątki w godzinach 10:00 – 14”00. Pozostałe szczegóły można znaleźć również na plakatach, które rozwieszono na terenie miasta.

Miwa

Jeden komentarz na temat: Kamieńscy emeryci i renciści znakomicie bawili się w stylu retro

  1. Avatar Marek pisze:

    Jak taka zabawa to juz chcialbym byc seniorem ☺

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *