Już wkrótce Mistrzostwa Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich!

Jeżeli chcesz się poczuć jak Adam Małysz, Kamil Stoch czy Piotr Żyła, tonie zwlekaj i zapisz się na Mistrzostwa Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich.

Organizator Drugich Mistrzostwach Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich, którym jest Kamieński Dom Kultury, już dziś zaprasza do wzięcia w nich udziału. A odbywać się one odbędą już niebawem, bo w styczniu i lutym przyszłego roku, w sali widowiskowej Kamieńskiego Domu Kultury przy ul. Wolińskiej 9 (Hala Widowiskowo – Sportowa w Kamieniu Pomorskim).

I dodajmy, iż na miejscowym bezrybiu kulturalnym jest to kolejna świetna propozycja na aktywne spędzenie wolnego czasu.

Prawo udziału w mistrzostwach ma każda osoba, bez względu na wiek i płeć oraz miejsce zamieszkania. Jedynym warunkiem jest znajomość kultowej gry „Deluxe Ski Jump”. Wersja gry, na której będziemy skakać to „Deluxe Ski Jump 2.1”.

Mistrzostwa odbywać się będą podczas trzech spotkań w terminach: 5 stycznia 2019 roku – od godziny 12:00, 26 stycznia 2019 roku – od godziny 12:00 oraz 16 luty 2019 roku, począwszy od godziny 12:00.

W ich ramach, każdy uczestnik, w sumie na dziewięciu skoczniach, odda osiemnaście skoków zaliczanych do klasyfikacji generalnej.

Na najlepszych zawodników poszczególnych terminów turnieju oraz końcowej klasyfikacji generalnej Mistrzostw Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich czekają atrakcyjne nagrody oraz puchary.

Zapisy trwać będą do 4 stycznia 2019 roku, do godziny 12:00, w biurze Kamieńskiego Domu Kultury (ul. Wolińska 9, Kamień Pomorski, tel. 663 980 133 lub 91 4000 390).

Wpisowe wynosi 10,00 złotych za udział w danym terminie. Zgłoszenia należy dokonać osobiście, telefonicznie, przez facebooka lub mailowo: sekretariat@kadek-kamien.pl

Kamieński Dom Kultury wspiera w organizacji tej nowatorskiej imprezy, Starostwo Powiatowe, a także Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *