Jasełka w Niepublicznym Przedszkolu Integracyjnym przy PSONI            

Okres przedświąteczny, to czas niezwykły…, czas magiczny…, czas dobroci… refleksji nad tym co ważne i istotne. To czas skupienia i oczekiwania. Oczekiwania na cud Boży. Wierzymy, że właśnie wtedy uda nam się zatrzymać i zobaczyć to co jest proste, zwykłe i ważne.

Dnia 17.12.2019 r. w Niepublicznym Przedszkolu Integracyjnym przy PSONI  pod opieką nauczycieli zostały wystawione jasełka bożonarodzeniowe w wykonaniu dzieci naszego przedszkola. Piękna scenografia wprawiła gości w świąteczny nastrój.

Mali aktorzy wcielili się w bajkowych bohaterów i w ten sposób obok Świętej Rodziny, Pastuszków, Aniołów i Trzech Króli przy szopce pojawili się Jaś z Małgosią, Smerf z darami od niebieskiej gromady, uroczy Pinokio, który już nigdy nie będzie kłamał, Czerwony Kapturek z koszyczkiem pełnym darów dla Bożej Rodziny oraz  uczynny Kopciuszek. Występ umilili nam nasi najmłodsi tancerze wykonując taniec aniołków i choinek. Chórek po każdej scenie śpiewał kolędy i pastorałki takie jak: „Wśród nocnej ciszy”, „Pastuszek bosy” „Mędrcy świata”. Na zakończenie elfy wykonały świąteczny taniec do piosenki Shakin’a Stevens’a  „ Merry Christmas Everyone”.  Pięknych i radosnych Świąt  Bożego Narodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *