Interesująca wycieczka do Paryża i Brukseli z kamieńskim Kołem PZERiI już w połowie maja

Nowy rok rozpoczął na dobre i tylko patrzeć jak nadszedł niepostrzeżenie kolejny miesiąc – luty. Stąd w kamieńskim Kole Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów myśli się intensywnie jak zapewnić i zapełnić czas jego podopiecznym na przestrzeni nadchodzących miesięcy. Myśli się o wielu różnych imprezach, których apogeum nastąpi dopiero wówczas kiedy się ociepli.
Planuje się bowiem zorganizowani co najmniej kilku imprez plenerowych, w tym dla przykładu Przywitanie Lata, ogniska integracyjne czy Pożegnanie Lata. Takie właśnie odbywają się rok rocznie.
Ostatnio odbyła się znakomita zabawa z okazji Dnia Babci i Dziadka podczas której jej uczestnicy bawili się wyśmienicie.
Ale póki co na połowę maja szykuje się atrakcyjna i niezwykle interesująca wycieczka do pięknego Paryża oraz Brukseli, siedziby Parlamentu Europejskiego.
Już wiadomo, że odbędzie się ona między 10 a 18 maja, a jej koszt oscyluje w granicach 1.900 złotych. Pewne niewielkie kwotowe różnice mogą wyniknąć w zależności od liczby uczestników imprezy.
Jak zapewnia przewodniczący kamieńskiego Koła, Stanisław Salanek, są jeszcze nieliczne wolne miejsca i osoby zainteresowane tą właśnie proszone są o niezwłoczne zgłoszenia w siedzibie Koła przy ul. Kościuszki 3 A we wtorki i w piątki w godzinach 10:00 – 14:00. Przyjmowane są również przedpłaty na tę ciekawie zapowiadającą się wycieczkę.
W siedzibie Koła można też dowiedzieć się o innych planach Zarządu dla członków Koła.
Podopieczni Koła proszeni są również o podawanie różnych propozycji z których chcieliby w tym roku skorzystać. Zarząd je przeanalizuje i postara się zadbać o to, by takich imprez dla podopiecznych Koła było w tym roku jak najwięcej, a po to, by kamieńscy seniorzy po prostu nie nudzili się jesienią swego życia.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *