II akcja wydawania pakietów plastycznych w ramach ‘Kreatywnych warsztatów w Twoim domu”

Bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach oraz Członkowie Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” zachęcają do wzięcia udziału w „Kreatywnych warsztatach w Twoim domu”, które zostały sfinansowane w ramach Programu Marszałkowskiego „Społecznik 2019-2021”.

W dniach 4-9 października 2021 r. przyjdź do biblioteki w godzinach otwarcia i odbierz pakiet z materiałami i instrukcją potrzebnymi do stworzenia eko-torby. Należy ją wykonać w domu wraz ze swoją pociechą i przesłać zdjęcia gotowej pracy na adres mailowy biblioteki: biblioteka.miedzyzdroje@poczta.internetdsl.pl

Osoby, które wyślą zdjęcie rękodzieła wraz z wizerunkiem dziecka wyrażają jednocześnie zgodę na upublicznienie jego wizerunku w lokalnych mediach, na stronie internetowej oraz profilu biblioteki na portalach społecznościowych Facebook i Instagram. Akcja skierowana jest do najmłodszych, zarejestrowanych czytelników międzyzdrojskiej biblioteki. Jeśli nie jesteś jeszcze czytelnikiem naszej biblioteki jest to doskonała okazja, by się zapisać. Liczba pakietów ograniczona.

Bibliotekarze

#PomorzeZachodnie #KARRSA #Społecznik #ProgramSpołecznik @Pomorze Zachodnie @Program Społecznik @Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

To top