12-10-2015 » Kamień Pomorski

I jak tu przejść? Gdzie logika?…

Trwają wzmożone prace przy modernizacji trzech kamieńskich ulic. Powstał między innymi nowy parking przy ulicy A. Mickiewicza, w miejsce starego, mniej funkcjonalnego (?). Tak jak drzewiej było, wzdłuż płotu odgradzającego posesję z apteką, wykonano nowy chodnik i ktoś „mądrze” postawił na nim wielki kosz na śmieci. Może i mądrze, ale zarazem bezmyślnie, bowiem zajmuje on co najmniej połowę chodnika. Na dodatek parkujące przy tym miejscu samochody też swoje gabaryty mają, i tak na dobrą sprawę nie sposób w tym miejscu przejechać z wózkiem czy przejść w parze obok siebie. To jest po prostu niemożliwe, bo miejsca na przejście jest co najwyżej 60 cm.
I owszem, miejsca na wyrzucanie śmieci (po co w tym miejscu aż tak wielki śmietnik?) powinny by, tyle tylko, że wyznaczane z głową. Bo to nieszczęsne miejsce dla śmietnika o którym mówimy, było chyba wymyślone na prętce, bez jakiegokolwiek pomyślunku.
Pogłówkować też przydałoby się co niektórym i ów nieszczęsny śmietnik, tarasujący rzecz jasna niemal cały chodnik, powinno usytuować się w innym miejscu, tym bardziej, że w pobliżu jakby nie było, stoją duże kolorowo oznakowane śmietniki na różne odpady.

Miwa

Jeden komentarz na temat: I jak tu przejść? Gdzie logika?…

  1. Avatar Nie lubię poniedziałku pisze:

    Co to jest “wzmożone prace finiszowe”? To na pewno po polsku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *