Gryf zagra naz własnym boisku

Najbliższy mecz Gryf zagra na własnym boisku łatwiejsze  ze „Spartą” Węgorzyno, z którą nasz zespół 30 sierpnia zremisował na wyjeździe 2:2. Wówczas nasi prowadzili już 2:0 po golu Kacpra Wittbrodta i bramce samobójczej. Jednak niemal pewien trzy punkty nasi zaprzepaścili po straconym golu w 94 minucie spotkania. Wtedy też Damian Karczmarski nie wykorzystał rzutu karnego.

„Sparta” jest teraz trzecia od końca. I teoretycznie (tylko), kolejny po „Olimpie” słaby przeciwnik. Ale pamiętamy jak to się skończyło przed tygodniem w Gościnie. Sensacyjna porażka „Gryfa” po której nieźle musiał się tłumaczyć trener naszego zespołu, wierząc jednak, że jego podopieczni wezmą sobie do serca tę wpadkę, by później do takich niespodzianek nie dochodziło.

Rywal naszych jest przeciwnikiem absolutnie do ogrania. Jednak gryfici muszą wyjść na to spotkanie maksymalnie skoncentrowani, zdeterminowani. I muszą też zagrać co najmniej tak dobrze jak w spotkaniu ze szczecińskimi hutnikami. A wówczas powinno być tylko dobrze.

Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *