Goście z Niemiec w kamieńskim „Uzdrowisku”

Ostatnio do „Uzdrowiska Kamień Pomorski” przyjechała ponad pięćdziesięcioosobowa grupa gości z Niemiec zainteresowana turystycznymi walorami miasta i okolic, ale przede wszystkim poznaniem oferty uzdrowiska, w tym szczególnie usług Kliniki Stomatologicznej.

Goście są w większości mieszkańcami nieodległego Angermünde, a grupę zorganizował i pilotował jej podróż, Dieter Beiersdorf, który uważa, że pakiety usług świadczonych przez Uzdrowisko są bardzo atrakcyjne dla jego rodaków, a oferta nie tak dawno otwartej Kliniki Stomatologicznej, godna jest szczególnej uwagi.

Przypomnijmy, że Klinika Stomatologiczna „Uzdrowiska Kamień Pomorski”, specjalizuje się we wszczepianiu implantów zębowych oraz korzysta z najbardziej innowacyjnej technologii z dziedziny protetyki – CEREC, przez co należy do elity tego typu ośrodków w kraju, w których stosuje się jedyny na świecie komputerowy system, umożliwiający odbudowę  pełnoceramiczną zębów w postaci koron, licówek i wszelkich wypełnień na miejscu i w trakcie jednej wizyty.

Najlepsi specjaliści przeprowadzają tutaj praktycznie wszystkie zabiegi, w ramach stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, kosmetyki oraz profilaktyki i higieny jamy ustnej.

Atutem placówki jest też najwyższy poziom rentgenodiagnostyki. Przy wykorzystaniu najnowszej generacji sprzętu wykonuje się zdjęcia poszczególnych zębów, całej szczęki i żuchwy, stawów skroniowo – żuchwowych, a także tomografię komputerową 3D.

Tak liczna grupa gości, poza przebywającymi pacjentami szpitala uzdrowiskowego i kuracjuszami, to niecodzienna sytuacja w Uzdrowisku.

„Rzeczywiście tak jest. – potwierdza Magdalena Kulda, dyrektor Wydziału Marketingu i Promocji „Uzdrowiska Kamień Pomorski S.A.” – Jednak w żaden sposób nie skomplikuje nam to normalnego funkcjonowania oraz wykonywania wszystkich świadczeń i zobowiązań wobec naszych pacjentów. Przyznam, że ta sytuacja bardzo zmobilizowała całą załogę i jestem pewna, że nikt nie odczuł faktu, że przebywa u nas dodatkowo tak liczna grupa gości.

Podczas krótkiego pobytu goście zamieszkali w „Mieszku II”, korzystając z kąpieli solankowej, a także zwiedzali Kamień Pomorski oraz obiekty uzdrowiskowe.” – dodaje.

Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *