Futsalowcy wracają na chwilę na parkiet kamieńskiej hali

Po przerwie świąteczno – noworocznej, na parkiet kamieńskiej hali widowiskowo – sportowej powracają rozgrywki zawsze emocjonującego KALF – u. W niedzielę rozegrana zostanie szósta kolejka spotkań, po czym nastąpi dwutygodniowa przerwa spowodowana przyszłotygodniowym kamieńskim finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (14.01.).

Po pięciu grach na czele znajduje się ubiegłoroczny triumfator KALF – u, „Repro Service Pol”, który ma komplet, 15. punktów. Dogonić lidera – nie tylko punktowo, może zajmująca drugą pozycję ze stratą trzech punktów, „Medicina”, bowiem w tej kolejce lider pauzuje, a zespół dr K.A. Ptaka zagra z „Oldboyami Gryfa”.

Dodać trzeba, że w ten weekend, „Repro Service Pol” zagra w finałach IV Bałtyckich Mistrzostwa Pomorza, które odbędą się w Dźwirzynie (eliminacje) i Mrzeżynie, gdzie odbędzie się finałowy turniej tej imprezy. Zresztą nadmienić trzeba, iż nasz zespół będzie bronić tytułu, który wywalczył w świetnym stylu w minionym roku.

Niedzielna kolejka KALF rozpocznie się w południe meczem pomiędzy „Contrą” i „DarKingu”, dwóch ostatnich zespołów ligi.

O 12:40 mecz rozegrają „Dynamit” Benice (10. lokata) oraz „Pankbud” zajmującego czwarte miejsce.

Godzina 13:20, to mecz pomiędzy „Ekolem” Dziwnówek (6 miejsce) i „Jack – Polu” Przybiernów (5 miejsce), a o 14:00 zagrają ekipy golczewskiego „Vocatusa” (11 lokata) i KS „Zrywu” Zamoście (miejsce 8).

O 14:40 zagra „Bosman” Chomino (trzecia lokata) i „Agropomocy” Sulikowo (7 miejsce), a na zakończenie kolejki, o godzinie 15:20 spotka się „Medicina” (drugie miejsce) i „Oldboje Gryfa”, którzy są na miejscu dziewiątym.

I znów na pewno emocji nie zabraknie, bowiem futsalowcy jak zwykle, co do tego nie ma żadnych wątpliwości, zagrają na maksimum swoich sił i umiejętności.

Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *