Emeryckie Andrzejki w wesołych rytmach na „BISS”!

Jak każe tradycja zbliżających się Andrzejek (30.11.), kamieńscy emeryci z Klubem Seniora wraz z jej szefową, panią Irenką oraz kilkoma operatywnymi paniami, zorganizowali z tej okazji swoją zabawę. Dodajmy, w rytmach wesołej, skocznej i świetnie granej, śpiewanej muzyki gryfickiego duetu małżeńskiego – Krystyny i Alfreda, który kryje się pod interesującą, a zarazem i tajemniczą nazwą – „BISS”.

Jak to bywa w kręgu emerytów, nie od dziś zresztą, ci szczęśliwcy którym udało się zapisać na zabawę (bo chętnych było ponoć drugie tyle!), bawili się doprawdy wyśmienicie.Pani Irenka, niezwykle operatywna i energiczna organizatorka, tudzież nie tylko tego wydarzenia, zadbała oczywiście o andrzejkowe wróżby. Oczywiście było wróżenie z wosku. Były też klucze potrzebne do takich wróżb.

Powszechnie wiadomo, że kamieńscy emeryci czy też renciści, jak się bawią, to robią to wspaniale, co też wszyscy uświadczyli podczas tego andrzejkowego wieczoru.

Kilka godzin dobrej muzyki, tanów, a przy tym świetnego jadła. I oczywiście znakomitej atmosfery z pewnością wszystkim utkwi na długo w pamięci. A wielu, kiedy czas był kończyć nieco po północy tę zabawę, zdziwionych było, że ten taneczny czas tak szybko upłynął.

Ale już niebawem kolejna ku temu będzie okazja, bo zbliża się Sylwester. I pani Irenka wraz z pozostałymi paniami, które pieczołowicie przygotowywały andrzejkową zabawę, już o nim intensywnie myśli. I wielu uczestników andrzejkowych tanów już chciało się na Sylwestra zapisać. Tak zapobiegawczo, by przypadkiem nie odbył się bez nich.

Andrzejkowe emeryckie bawienie to już historia, za którą kryją się wspomnienia i mnogość fotek, które za jakiś czas będą zapewne mile je przypominać.

Miwa

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *