„Dziś są moje urodziny…” – impreza na sto dwa!

Dziś są moje urodziny – to tradycyjna uroczystość organizowana przez Warsztaty Terapii Zajęciowej działające przy kamieńskim Kole PSOUU dla uczestników tej placówki. Tym razem najważniejszymi osobami byli uczestnicy, którzy obchodzili urodziny lub będą je mieli w okresie sierpień – grudzień.
Z tej okazji wszyscy uczestnicy odświętnie ubrani zebrali się w holu budynku, po to by powinszować jubilatom, wręczając im niespodzianki, upominki – prezenty. A potem był okazały tort (mniam mniam…) i zabawa dosłownie na całego.
Przygotowaniem tego niezwykłego wydarzenia zajęli się dosłownie wszyscy uczestnicy, a jubilaci w szczególny sposób włożyli swój wkład pracy, między innymi w przygotowanie bogatego i słodkiego zarazem menu.
Taka jak ta impreza należy do ciekawych i bardzo integracyjnych w tym ośrodku i jak przyznaje jego kierownik, pani Dorota Leus, ona wraz ze wszystkimi instruktorami terapii zajęciowej WTZ starają się jak najbardziej i aktywniej urozmaicić wszystkim uczestnikom codzienny pobyt w tej placówce.
„Dziś są moje urodziny”… było wspaniałą imprezą, pełną humoru, zabawy i tańców. Wszyscy bez wyjątku znakomicie się bawili. I o to w tym wszystkim właśnie chodzi.
Zapewne wielu jubilatom ten niezwykły dla nich dzień pozostanie na dłużej w pamięci, bo byłą to uroczystość nie tyle podniosła, co dająca wszelką radość co widać było po uśmiechach uczestników.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *