Dzień Rodzinny klasy III A z kamieńskiej „Dwójki”

Kończą się powoli zajęcia szkolne. Miesiące maj i czerwiec, w dużej mierze wykorzystywane są na wycieczki za miasto, zwiedzaniu nie tylko swoich okolic, a także piknikach, także z rodzinami i rodzicami. Tak też było w przypadku klasy III A ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. L. Teligi w Kamieniu Pomorskim.

W miniony piątek, rozpoczynający się właśnie weekend, przy sprzyjającej, słonecznej pogodzie, uczniowie wraz z ich rodzicami spotkali się na terenie kamieńskiego boiska na Dniu Rodziny.

Wychowawczyni, Wiesława Krawiec, podkreśliła, że kończy się jej praca z tą grupą wiekową, bowiem już przyszli czwartoklasiści przejmie inny nauczyciel. „Zżyłam się z klasą, ale cóż robić, Tajka jest kolej losu. Ja przejmę kolejnych pierwszaków i za trzy kolejne lata, sytuacja się powtórzy.” – mówiła W. Krawiec.

25. dzieci z klasy i ich rodzice, świetnie bawili się podczas wspólnych gier ruchowych, ogólnie ujmując, przedniej zabawy integracyjnej, posilając się przy tym nieodzownymi w takim przypadku, pieczonymi kiełbaskami nad ogniskiem.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *