Druga runda Skoków Narciarskich w Kamieniu Pomorskim

Kamieński Dom Kultury, Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim oraz Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim serdecznie zapraszają do udziału w kolejnym turnieju komputerowym w skokach narciarskich, który odbędzie się w ramach “II Mistrzostw Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich”.
Najbliższe zawody odbędą się sobotę, tj. 26 stycznia br. w sali widowiskowej Kamieńskiego Domu Kultury przy ul. Wolińskiej 9 (Hala Widowiskowo-Sportowa w Kamieniu Pomorskim). Prawo udziału ma każda osoba, bez względu na wiek, płeć, oraz miejsce zamieszkania. Jedynym warunkiem jest znajomość kultowej gry Deluxe Ski Jump.

Od godziny 10:00 będzie można dokonać zapisu w biurze zawodów (wpisowe wynosi 10,00 złotych) oraz potrenować na specjalnie przygotowanych stanowiskach komputerowych.

Punktualnie o godzinie 12:00 odbędzie się seria próbna na podstawie, której Organizatorzy ustalą kolejność oddawanych skoków w serii konkursowej przez zawodników. Około godziny 13:00 rozpocznie się losowanie trzech skoczni, na których zawodnicy oddadzą swoje skoki. W przerwach między skokami na zawodników oraz kibiców będzie czekała ciepła herbata, kawa, a także ciepły poczęstunek.

Kibice, którzy nie mogą przybyć na zawody zapraszamy do oglądania transmisji live, która będzie dostępna pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCqJG2IpAdZM4w41x2IpMFgw/videos

Na najlepszych zawodników turnieju czekają atrakcyjne puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Wersja gry, na której skaczemy to Deluxe Ski Jump 2.1
Jest to kolejna świetna propozycja na aktywne spędzenie wolnego czasu.

Kamieński Dom Kultury

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *