Czworo nowych przedstawicieli Ruchu Polska 2050- P. Henning-Kloska, E. Łongiewska-Wijas, T. Sójka, P. Borkowska

Szanowni Państwom
Mamy przyjemność poinformować o włączeniu do Polski 2050 czworo nowych członków. Są to: posłanka  Paulina Henning-Kloska , radna  Edyta Łongiewska-Wijas  ze Szczecina, profesor  Tomasz Sójka  z Poznania i mecenas  Patrycja Borkowska  z Łodzi.
Polska 2050 Szymona Hołowni to partia stawiająca na jakość, dlatego cieszymy się z tego, że powiększa się nasze grono profesjonalistów.
Każda z dołączających dziś do nas osób ma duże zasługi dla swoich społeczności lokalnych i znaczące osiągnięcia na swoich obszarach
działania. Łączy ich z nami nie tylko chęć do ciężkiej pracy dla Polski, ale również wspólne DNA, w którym leży współpraca ze Stowarzyszeniem Polska 2050 i Instytutem Strategie 2050. Łączy nas wspólne spojrzenie na nową jakość profesjonalnej polityki, wrażliwej na potrzeby ludzi. Łączy nas również głęboka potrzeba konsekwentnej budowy Polski demokratycznej, zielonej i solidarnej, a także myśl o przyszłych pokoleniach, nie o pojedynczej kadencji. Jednym z najważniejszych celów bieżących Ruchu Polska 2050 było
powołanie koła w Sejmie, aby móc znacząco zwiększyć nasze możliwości działania. W bieżącym tygodniu zakończymy realizację tego celu. Dziś o godz. 19:00 zapraszamy Państwa na specjalny live z nowymi członkami Polski 2050, który będzie transmitowany na kanałach Facebook i YouTube.
Prosimy o kierowanie wszelkich zapytań na adres media polska2050.pl (mailto:media polska2050.pl)

————————
Biuro Prasowe Ruchu Polska 2050
media@polska2050.pl
Biuro Prasowe Ruchu Polska 2050

To top