Czwarta niedzielna kolejka KALF – u bez niespodzianek

Przed tą kolejką trwało okienko transferowe, podczas którego doszło do kilku roszad, zmian i zamian. Między innymi Radosław Cyburt przeszedł z „EKOL – u” do „Bosmana”, a Robert Żywulski z tego samego zespołu, zasilił ekipę „Mediciny”. Z kolei zespół z Dziwnówka wzbogacił się za sprawą Adriana Skroba (gra w IV – ligowej „Vinecie” Wolin) oraz Adama Wojciechowskiego.

Do dotąd mającego przede wszystkim wyjściowe kadrowe problemy „Bosmana” przyszedł Kacper Plebańczyk oraz rodzynek wśród panów grających w jubileuszowym wydaniu KALF – u, Weronika Szymaszek, która w tej minionej czwartej kolejce, wpisała się tudzież na listę strzelców! Brawo Weroniko. I tak trzymać.

Z kolei z przybiernowskim „Jack – Pol – em” pożegnali się F. Igrasik i S. Dańczak, których zastąpili: Marcin Soból i Robert Izdebski.

W pierwszym niedzielnym spotkaniu golczewski „Vocatus” wygrał nie bez trudu wynikiem 4:2 z „Bosmanem” Chomino, remisując do przerwy 2:2.

Lider strzelców turnieju, Volodymyr Pryshnivskyy z „Vocatusa”, strzelił w tym spotkaniu kolejne dwie bramki i z ośmioma trafieniami stanowi czoło strzelców ligi. Dwa pozostałe gole padły łupem Szymona Trepkowskiego i Yaroslava Olenyuka.

Bramki dla przegranych strzeliła wspomniana Weronika Szymaszek (BRAWO!) oraz Konrad Burlikowski.

W spotkaniu kamieńskiej „Mediciny” prowadzonej przez dr K. A. Ptaka przeciwko „Jack – Pol – owi” Przybiernów strzelono aż 13 bramek, z czego osiem padło łupem futsalistów z Kamienia Pomorskiego.

Do przerwy prowadziła „Medicina” 4:3, by po przerwie dorzucić jeszcze cztery trafienia, przy tylko dwóch rywali. I skończyło się na 8:5.

Gole dla „Mediciny” strzelili: po dwie Dawid Roszak i Kamil Bogusz oraz po jednym trafieniu dorzucili: Krzysztof Kubas, Robert Żywulski, golkiper drużyny – Ireneusz Benedyczak oraz Mikołaj Karbowiak.

Dla „Jack – Pol – u” bramki zdobyli, po dwie – Patryk Kominek i Michał Komend oraz Adrian Krzyżewski.

W trzecim starciu liderujący „Repro Service Pol” nie dał żadnych szans ostatniej drużynie ligi, KS „Zrywowi Zamoście”, pewnie i bez trudu pokonując go 7:2 (3:1).

Gole dla zwycięzców zdobyli: Bartek Sasin, który z siedmioma trafieniami jest drugi na liście strzelców za Volodymyrem Pryshnivskym, który przypomnijmy, ma na swym koncie już osiem trafień. Do tego doszły dwa trafienia Bartka Korzeniowskiego oraz jedno Dawida Sandzewicza.

Dla pokonanych bramki zdobyli: Sławomir Jambor i Kamil Janik.

W ostatnim spotkaniu spotkały się ekipy „EKOL – u” Dziwnówek i „Dynamitu” Benice, górą byli ci pierwsi, którzy pokonali rywala 6:2 (2:1).

Dla zwycięzców gole strzelili: po dwie bramki Bartłomiej Wach i Dawid Włodarczyk oraz po jednym trafieniu: Mateusz Bajda i Krzysztof Domoń. Dla pokonanych: Fabian Majewski i Daniel Tulejski.

W pierwszej i drugiej kolejce strzelono po 21 bramek. W drugiej było to już 30 goli, a we wczorajszej trafiano do bramki rywali aż 36 razy.

Na czele strzelców z ośmioma trafieniami jest Volodymyr Pryshnivskyy, który wyprzedza Bartka Sasina mającego siedem bramek i Mateusza Wróbla z sześcioma golami na koncie. Ci dwaj grają w „Repro Service Pol”.

W najbliższą, przedświąteczną niedzielę „Dynamit” zagra z „Mediciną”, KS Zryw Zamoście podejmie „Bosmana”, „Jack – Pol” spotka się z „Vocatusem” zaś „Repro Service Pol” zmierzy się z „EKOL – Em: z Dziwnówka.

Początek zmagań jak zwykle o godzinie 14:00 na hali sportowo – widowiskowej w Kamieniu Pomorskim.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *