Ariel Juszczak wyróżniony w programie Lider Animator

Program Lider Animator – Obudź Swoje Ciało wyłonił najlepszych animatorów sportu w Polsce, którzy wcześniej przesłali do konkursu swoje projekty. Wśród osób wyróżnionych znalazł się, jako jedyny z województwa zachodniopomorskiego, Ariel Juszczak z Kamienia Pomorskiego.

„Bardzo się cieszę z tego wyróżnienia, to docenienie nie tylko mojego doświadczenia, ale również kreatywności. Projekt „Olimpiada Sołectw”, który uzyskał grant w wysokości 2.000 zł mam nadzieję, że przerodzi się w cykliczną imprezę. Głównym jej celem jest integracja mieszkańców naszego powiatu poprzez sport. Na Akademii mogliśmy wymieniać się pomysłami z całej Polski, które można wykorzystać również u nas. To świetnie spędzony czas z wartościowymi, pozytywnymi i aktywnymi ludźmi. Zawiązaliśmy nie tylko współpracę, ale przede wszystkim przyjacielskie relacje, które już procentują. Zyskują ci co nie boją się dzielić swoimi pomysłami, po prostu wystarczy chcieć!” – powiedział Ariel Juszczak.

Akademia Lidera to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi. To źródło pozytywnej energii i inspiracji, dzięki którym powstają niezwykłe projekty zachęcające ludzi do sportu i aktywności fizycznej w Polsce. Na tegorocznej Akademii goszczono najlepszych animatorów sportu edycji 2015 programu Lider Animator-Obudź Swoje Ciało. Te cztery dni spędzone razem były okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia lub pogłębienia wiedzy, która będzie wsparciem dla tych osób w realizacji ich projektów. Każdy z nich wyjechał z Akademii bogatszy o wiedzę i grant finansowy, które pomogą im osiągnąć cele jakie w tych projektach stawiają przed sobą.

Konkurs ma na celu zwiększenie aktywności fizycznej Polaków poprzez wyszukiwanie i propagowanie liderów aktywności fizycznej oraz finansowe wsparcie realizacji ich projektów. Konkurs skierowany jest do lokalnych animatorów aktywności fizycznej i sportu realizujących różnego rodzaju programy zajęć rekreacyjnych, programy szkolne i imprezy sportowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *