KALF przed siódmą kolejką. Zamieszanie wokół zrezygnowanej „Contry”

Do rozgrywek kolejnej edycji kamieńskiego KALF – u przystąpiło w listopadzie 13. zespołów. W każdej następnej kolejce jeden zespół musiał więc pauzować. Okazuje się jednak, że w międzyczasie pauzy w rozgrywkach związanych z kamieńską WOŚP, z rozgrywek wycofała się drużyna „Contry”, która zajmowała po sześciu rozegranych kolejkach ostatnie miejsce.

Organizator turnieju, miejscowy MOSiR, musiał w związku z zaistniałą sytuacją anulować niektóre wyniki meczów w których grała „Contra” i nieco zrewolucjonizować, a raczej, uaktualnić tabelę, uwzględniając mecze anulowane. Do tego doszyły mecze zaległe.

Powstałe zamieszanie, ja twierdzi Daniel Klamborowski z MOSiR, nieco zaburzyło w „papierach” tej edycji, ale wszystko potoczy się normalnym torem i następne kolejki zapewne nie będą już miały namiastek niemiłych niespodzianek.

A jak wygląda sytuacja po sześciu kolejkach futsalowego szaleństwa? Aktualnie na prowadzeniu są dwie ekipy: „Bosmana” Chomino oraz „Repr Service Pol” Kamień Pomorski (obrońca tytułu), które mają po 15 punktów. Ale dodajmy, „Bosman” ma o jedno spotkanie rozegrane więcej.

Na trzeciej pozycji są dwie inne kamieńskie drużyny; „Pankbud” z 12 punktami i czwarta, „Medicina”, mająca 10 punktów. Piąte i szóste miejsca z siedmioma punktami zajmują ekipy „Jack Pol – u” Przybiernów oraz „EKOL – u” Dziwnówek.

Siódma lokatę z pięcioma oczkami zajmują „Oldboje Gryfa”, a mający tyle samo punktów „Vocatus” Golczewo, jest ósmy.

Po cztery punkty mają dwie drużyny: „Agropomoc” Sulikowo oraz KS „Zryw” i zajmują odpowiednio, dziewiąte i dziesiąte miejsca. 11 lokatę okupuje zespół „Dynamitu” Benice, który ugrał dotąd trzy punkty. Z zaledwie jednym punktem na ostatnim miejscu jest ambitny, młody zespół „DarKing”.

W niedzielę siódma kolejka. Ciekawie zapowiada się konfrontacja „Ekolu” z „Mediciną” (godzina 12:40) i „Bosmana” z „Oldbojami” (14:00). Ten pierwszy mecz to na pewno spotkanie tej nadchodzącej kolejki.

W innych spotkaniach; w samo południe zmierzą się łaknący końcowego sukcesu „Repro Service Pol” oraz „Agropomoc”. Z kolei o godzinie 13:20 na parkiet wybiegną zespoły „Jack Polu” i „Pankbudu”. Tu też mogą być niezłe emocje.

Na godzinę 14:40 przewidziano spotkanie KS „Zrywu” z „DarKingiem”, którego zawodnicy zapowiadają walkę o pierwsze swoje zwycięstwo. Na koniec tej kolejki, o godzinie 15:20 zagrają ekipy „Dynamitu” i „Vocatusa”.

Jak zwykle, wszyscy liczymy na niemałe emocje i oczywiście zapraszamy wszystkich spragnionych szybkiej i dobrej piłki na parkiecie do hali widowiskowo – sportowej w tę nadchodzącą niedzielę.

Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *