23 listopada – Dzień Licealisty

Bez wątpienia liceum, a więc średnia szkoła, to jeden z naszych etapów edukacji. Jest też nowym, nieznanym jeszcze krokiem w dorosłość. I licealiści wiedzą o tym doskonale. Przez kolejne trzy lata nauki i przygotowań do matury, poznają i rozszerzają swoją wiedzę, są pierwsze miłości i rozczarowania. I niewątpliwie czas naszych „osiemnastek” jest wspomnianych z ochotą po latach najlepiej.

I właśnie 23 listopada licealiści mają swój dzień – Dzień Licealisty. I dodajmy drodzy licealiści, matury nie są aż tak straszne jakby się wydawało. Po prostu trzeba wrzucić na przysłowiowy luz. I wówczas będzie tylko i wyłącznie o’kay, bo tak po prawdzie, maturą, i tym, by bać się matury, zwykle straszą nauczyciele. A potem, już na studiach jest równie fajnie. Pożyjecie, zobaczycie.

A tymczasem z okazji Waszego święta drodzy Licealiści, życzymy Wam wszystkiego dobrego i wszystkiego najlepszego. Nadto wspaniałych już niebawem bo już  na początku nowego roku, Studniówek, a potem zdania i zapamiętania na wieki swojej przebrniętej oczywiście majowej matury. Wtedy kwitną pięknie kasztany. Doczekacie – zobaczycie.

Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *