09-12-2020 » Kamień Pomorski

10 lat marszałka Olgierda Geblewicza. Zapraszamy na live chat

7 grudnia 2010 r. Olgierd Geblewicz rozpoczął urzędowanie jako Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. Jaka w jego ocenie była mijająca dekada, jak wiele udało się zrobić, które inwestycje okazały się szczególnie cenne dla Pomorza Zachodniego, a co wciąż jest wzywaniem? W najbliższy czwartek 10. grudnia o godzinie 20, na profilu Pomorze Zachodnie News na portalu społecznościowym Facebook, będzie można zadać pytanie marszałkowi. Zapraszamy!

Inwestycje w służbie zdrowia i poprawa jakości leczenia, działania społeczne, rozwój infrastrukturalny, wzmacnianie potencjału gospodarczego i regionalnych przedsiębiorców, kompleksowa wymiana taboru kolejowego. To tylko część działań, jakie w ciągu ostatnich 10 lat rozpoczęło i rozwija Pomorze Zachodnie pod kierunkiem marszałka Olgierda Geblewicza. Wszystkich działań wymienić nie sposób, ale niektóre zostały przybliżonych w nagraniu: https://www.youtube.com/watch?v=lTTZthlCcxc&feature=youtu.be , które jest wielkim skrótem minionych 10 lat.

10 lat na stanowisku Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego to powód do wyrażenia mojej wielkiej wdzięczności dla Was: mieszkańców, wyborców, radnych, współpracowników i wszystkich, których miałem okazje spotkań na mojej „marszałkowskiej” drodze Inspirowaliście, pomagaliście, wspieraliście w wielkiej idei budowy na pięknym Pomorzu Zachodnim dobrego miejsca do życia dla nas i kolejnych pokoleń z całego serca dziękuję – powiedział marszałek Olgierd Geblewicz.

Takich możliwości by nie było, gdyby nie obecność w Unii Europejskiej i fundusze unijne. Co się szczególnie udało, a co wciąż pozostaje wyzwaniem? Odpowiedzi na te, ale również wiele innych pytań będzie można uzyskać już w najbliższy czwartek 10 grudnia o godzinie 20.

Live chat z marszałkiem Olgierdem Geblewiczem @PomorzeZachodnieNews

Czwartek, 10 grudnia br., godzina 20

Zapraszamy na profil Pomorze Zachodnie News na portalu społecznościowym Facebook

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *