10 lat marszałka Olgierda Geblewicza. Zapraszamy na live chat

7 grudnia 2010 r. Olgierd Geblewicz rozpoczął urzędowanie jako Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. Jaka w jego ocenie była mijająca dekada, jak wiele udało się zrobić, które inwestycje okazały się szczególnie cenne dla Pomorza Zachodniego, a co wciąż jest wzywaniem? W najbliższy czwartek 10. grudnia o godzinie 20, na profilu Pomorze Zachodnie News na portalu społecznościowym Facebook, będzie można zadać pytanie marszałkowi. Zapraszamy!

Inwestycje w służbie zdrowia i poprawa jakości leczenia, działania społeczne, rozwój infrastrukturalny, wzmacnianie potencjału gospodarczego i regionalnych przedsiębiorców, kompleksowa wymiana taboru kolejowego. To tylko część działań, jakie w ciągu ostatnich 10 lat rozpoczęło i rozwija Pomorze Zachodnie pod kierunkiem marszałka Olgierda Geblewicza. Wszystkich działań wymienić nie sposób, ale niektóre zostały przybliżonych w nagraniu: https://www.youtube.com/watch?v=lTTZthlCcxc&feature=youtu.be , które jest wielkim skrótem minionych 10 lat.

10 lat na stanowisku Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego to powód do wyrażenia mojej wielkiej wdzięczności dla Was: mieszkańców, wyborców, radnych, współpracowników i wszystkich, których miałem okazje spotkań na mojej „marszałkowskiej” drodze Inspirowaliście, pomagaliście, wspieraliście w wielkiej idei budowy na pięknym Pomorzu Zachodnim dobrego miejsca do życia dla nas i kolejnych pokoleń z całego serca dziękuję – powiedział marszałek Olgierd Geblewicz.

Takich możliwości by nie było, gdyby nie obecność w Unii Europejskiej i fundusze unijne. Co się szczególnie udało, a co wciąż pozostaje wyzwaniem? Odpowiedzi na te, ale również wiele innych pytań będzie można uzyskać już w najbliższy czwartek 10 grudnia o godzinie 20.

Live chat z marszałkiem Olgierdem Geblewiczem @PomorzeZachodnieNews

Czwartek, 10 grudnia br., godzina 20

Zapraszamy na profil Pomorze Zachodnie News na portalu społecznościowym Facebook

 

 

To top