15-06-2016 » Golczewo, Powiat i region

Wyróżnienia “Najlepszy Uczeń 2015/2016”

W dniu 14 czerwca br. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie odbyła się miła uroczystość, podczas której uczniowie naszych szkół otrzymali wyróżnienia „Najlepszy Uczeń 2015/2016”.

W ceremonii wzięli udział: Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk, Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie Aldona Kaczmarek, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej Emilia Dobrowolska oraz wyróżnieni uczniowie i ich rodzice wraz z rodzinami.
Uroczystość miała szczególną oprawę, którą uświetniły występy artystyczne dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie. Nasi najzdolniejsi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne i taneczne.
Najważniejszym punktem ceremonii było przyznanie wyróżnień Najlepszy Uczeń 2015/2016 dla osób, które w bieżącym roku szkolnym wykazały się bardzo dobrymi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem oraz działalnością promocyjną na rzecz swojej szkoły i Gminy Golczewo. Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz statuetki absolwenta.

Osoby wyróżnione tytułem „NAJLEPSZY UCZEŃ 2015/2016”:
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie
1.    Julia Kolec
2.    Klaudia Walczak
3.    Alicja Myśliwiec
4.    Natan Jędrulak
5.    Zofia Kiełbasa
6.    Nadia Ptak                                                                                                                                                7.    Paulina Bartniczuk
8.    Aurelia Ciężyk
9.    Kacper Kalisz
10.    Maria Krystyna Cieloch
11.    Amelia Natalia Robelka
12.    Oskar Hałuszko
13.    Weronika Nadzikiewcz
14.    Julian Zieliński
15.    Julita Wiktoria Podedworna
16.    Wiktoria Aurelia Radecka

Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej:
1.    Martyna Bińczyk
2.    Marzena Radoń
3.    Emilia Ostapko
4.    Kornelia Karolina Orszulak
5.    Olaf Jan Pawełczyk
6.    Dorian Konrad Fortulański

Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej Curie w Golczewie:
1.    Oskar Marcin Chybowski
2.    Krzysztof Grzejszczak
3.    Kamil Artur Jordan
4.    Kacper Tomasz Bociański
5.    Małgorzata Dominika Wenszka
6.    Jakub Rafał Pajestka

Dodatkowe wyróżnienia otrzymali uczniowie Gimnazjum w Golczewie Kacper Tomasz Bociański i Jakub Rafał Pajestka. Uczniowie Ci za kilka dni będą już absolwentami golczewskiej szkoły. Przez cały okres swojej nauki oprócz wielu osiągnięć na poziomie edukacji dodatkowo od kliku lat promują naszą gminę uczestnicząc w konkursach tańców towarzyskich i latynoamerykańskich.
Specjalne podziękowania wręczył również Burmistrz Golczewa uczniom, którzy byli osobiście zaangażowani w akcję charytatywną „Uwolnij Oczy Lenki”. Wyróżnione osoby to: Amelia Kunkel, Karolina Urbaniak, Mateusz Krukowski (uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie) oraz Karolina Czerwonka absolwentka Gimnazjum w Golczewie.
Wszystkim laureatom i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *