16-06-2016 » Golczewo, Powiat i region

V Dzień Tańca w GOKiSie Golczewo

W niedzielę 12.06.2016 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się V Dzień Tańca w Golczewie.

W niedzielę 12.06.2016 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się V Dzień Tańca w Golczewie. Jest to coroczne wydarzeni w trakcie którego golczewscy podopieczni Szkoły Tańca Keep, która działa w Golczewie od 2011 roku, prezentują dorobek artystyczny kończącego się sezonu. Należy tutaj podkreślić, że mijający właśnie sezon, to okres, w którym tancerze odnosili sukcesy w turniejach i festiwalach tanecznych na szczeblu wojewódzkim.
Tym razem dzieci i młodzież zaprezentowali się najważniejszej dla siebie publiczności – rodzicom, rodzinie i znajomym. Sala w GOKiS wypełniła się po brzegi. Zaprezentowały się wszystkie taneczne formacje: najmłodsza grupa przedszkolna „Mini”, grupa „Fly”, grupa „Smile”, juniorska grupa „Cool”, grupa hobbystyczna „Ladies”, a gościnnie wystąpiła także grupa „Move” z Kamienia Pomorskiego. Tancerze zatańczyli również w duetach oraz w solówkach. Każdy z występów był gromko oklaskiwany przez publiczność.
Dzieci i młodzież otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne, słodkie upominki. Z kolei same podziękowały za kolejny wspólny sezon instruktorkom i choreografkom Szkoły Tańska Keep– Pani Magdalenie Gracy oraz Adriannie Kopczyńskiej.

UM Golczewo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *