Starty Golczewskich kolarzy w kraju

Golczewscy kolarze mają ostatnio bardzo pracowite weekendy. Obecne starty w zawodach to eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski. Zdobyte kwalifikacje pozwalają na udział zawodnika w tych najważniejszych zawodach sezonu.

25 m – Karol Marks

30.04-3.05 Międzynarodowy Wyścig UCI o Puchar Prezydenta Grudziądza – kat. Junior
W zawodach wzięło udział 17 reprezentacji z całej Europy. Drużyna LKS „Baszta” Golczewo zajęła 12 miejsce. Skład naszej ekipy: Krystian Kulas, Piotr Wosik, Franciszek Krażewski i Mariusz Perkowski.

1-3 maja
Wyścig etapowy w Kluczborku – kat. junior młodszy
Ogólnie po 4 etapach 21 miejsce zajął Mateusz Walaszczyk. Drużynowo nasi kolarze zajęli 12 miejsce.