09-03-2017 » Golczewo, Powiat i region

“Młodzież zapobiega pożarom” – gminne eliminacje w Golczewie

W dniu dzisiejszym w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”.

Turniej przeprowadzono w dwóch grupach wiekowych: Szkoła Podstawowa z Golczewa i Wysokiej Kamieńskiej oraz Gimnazjum w Golczewie.

W eliminacjach gminnych rywalizowało w sumie 15 uczniów, wyłonionych z eliminacji szkolnych, w których udział wzięło 57 uczestników.

Po zaciętej rywalizacji wyniki przedstawiają się następująco:

I grupa podstawówka:

Miejsce pierwsze Wyka Agata

Miejsce drugie Markiewicz Wiktor

Miejsce trzecie Musiał Nikola

 

II grupa gimnazjum:

Miejsce pierwsze Krzysztoszek Wiktoria

Miejsce drugie Mazur Wiktoria

Miejsce trzecie Śliwak Maciej

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim którzy brali udział w organizacji Turnieju; opiekunom pani Annie Talar, pani Beacie Piotrowskiej i panu Mirosławowi Kołodziejowi za przygotowanie dzieci do Konkursu, panu Markowi Piotrowskiemu za przeprowadzenie turnieju i przygotowanie pytań, Burmistrzowi Andrzejowi Danielukowi oraz Prezesowi Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Golczewie Michałowi Opowiczowi za ufundowanie nagród, pani Dyrektor GOKIS Agacie Grzybowskiej za przygotowanie sali i ufundowanie poczęstunku dla dzieci.

Teraz pozostało trzymać kciuki za nasze dzieci na eliminacjach Powiatowych które odbędą się 31 marca w Szkole zawodowej w Kamieniu Pomorskim.

UM Golczewo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *