13-01-2020 » Golczewo, Powiat i region

Golczewo – 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami

    9.927,73 zł taka kwotę udała nam się zebrać podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Organizatorzy (GOKiS) postarali się, aby w tym dniu nie zabrakło atrakcji. Licytacje były przeplatane występami Szkoły Tańca KEEP, można było również zaczerpnąć dawki dobrego humoru, który zapewniła nam amatorska Grupa Teatralno -Kabaretowa Dystans. Zaśpiewała dla nas również Ewelina Kowalczyk. Wykonała m.in. „Dziwny jest ten świat” z repertuaru Czesława Niemena, „Modlitwę” grupy Dżem oraz „ Krakowski spleen” grupy Maanam.

   Wylicytować można było m.in. kolację z posłem Jarosławem Rzepą, jeden dzień pracy z Burmistrzem Golczewa Maciejem Zielińskim, kubki malowane ręcznie, torebkę oraz plecak dziecięcy, były również wszelkiego rodzaju do licytacji vouchery. Z samych licytacji udało nam się uzbierać kwotę 4130,38 zł.
I jak zawsze co roku mogliśmy także liczyć na wsparcie OSP Golczewo, która zapewniła przejażdżki wozem strażackim, można było wejść i zobaczyć jak jest wyposażona remiza strażacka oraz skosztować kiełbaski z grilla upieczonych przez strażaków ochotników. W tym miejscu należało wspomnieć, że do pomocy zgłosili się również druhowie z OSP Mechowo oraz Wysokiej Kamieńskiej. Tort przekazany przez Piekarnię – Ciastkarnię Wiesława Żelka również cieszył się dużym powodzeniem. Była także loteria fantowa, kiermasz książki czytanej oraz malowanie twarzy.
Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji, wszystkim darczyńcom, wolontariuszom oraz wszystkim przybyłym na 28 Finał  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Do zobaczenia za rok SIEMA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *