Wieka Orkiestra Świątecznej Pomocy od rana gra w Dziwnowie

W niedzielę 12 stycznia 2020 r. od wczesnych godzin porannych Dziwnów żyje zbiórką pieniędzy w ramach WOŚP.

W tym roku organizatorem WOŚP w Dziwnowie jest stowarzyszenie „Nasz Dziwnów”, które otworzyło w gminie Dziwnów Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziś zbierane są środki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Od godziny 9.00 dla WOŚP pracowali w Dziwnówku „Morsowie”. Spotkali się na plaży na wysokości ulicy 31- Maja i kąpielą w morzu uczcili 28 WOŚP. O godzinie 11.30 na trasę biegu „Policzcie się z cukrzycą” w Dziwnowie ruszyli biegacze. Z kolei o godzinie 12.00 w Międzywodziu na plaży na przedłużeniu ulicy Zwycięstwa, morskiej kąpieli zażyli „Morsowie”. Tak jak w Dziwnówku, tak i w Międzywodziu zabawa była świetna, a podziwiała ją liczna publiczność.

O godzinie 16.00 na Hali Sportowej w Dziwnowie ruszył Dziwnowski finał WOŚP.

Oj, będzie się działo. W stronę Hali kieruje się się coraz więcej osób, którzy będą mieli okazję wziąć udział w licznych licytacjach, poczęstować się smacznym ciastem, kawą, zjeść ciepłą kiełbaskę, ale przede wszystkim wesprzeć zbiórkę środków zorganizowaną przez WOŚP. Sztabem WOŚP w Dziwnowie kieruje Joanna Zaremba.

Oj działo się w ten dzień, działo w Dziwnowie.

Od godziny 16.00 na hali było mnóstwo pokazów, w tym m. in.: DJ ERNEST, zespół „Szkwał”, pokaz tańca zorganizowany przez KTT „FOCUS” Dziwnów, występ Olimpii Emeschajmer, występ zespołu „Louders”, pokaz drużyny WOPR Dziwnów, oraz wiele atrakcja dla dzieci i młodzieży. W trakcie imprezy odbywały się licytacje, loteria fantowa, aukcje internetowe (wosp_dziwnow), Dużym zainteresowaniem cieszyła się licytacja przedmiotów, które przygotował sztab WOŚP w Dziwnowie. W finale wszyscy uczestnicy podziwiali „Światełko do nieba”.

O wynikach zbiórki w Dziwnowie poinformujemy w dniu jutrzejszym.

W.T.

 

 

 

To top