08-04-2016 » Dziwnów, Powiat i region

Roman Czejarek – Dziennikarz Programu Pierwszego Polskiego Radia w Dziwnowie

Już 20 kwietnia o 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie będzie gościć Romana CZEJARKA.

Roman Czejarek – Dziennikarz Programu Pierwszego Polskiego Radia (Lato z Radiem, Cztery pory roku, Sygnały Dnia, Muzyka i Aktualności, Z kraju i ze świata).

Publikował m.in. w „Polityce”, „Rzeczpospolitej”, „Tygodniku Kulturalnym”, „Przeglądzie Tygodniowym”, „Gazecie Wyborczej”, „Spotkaniach” i ”Karuzeli”. Autor kilkunastu książek o podróżach po Polsce, historii Pomorza Zachodniego oraz o mediach.

Przez wiele lat prowadził w Telewizji Polskiej takie programy jak „Pytanie na śniadanie” (TVP2), „Kawa czy herbata” (TVP1), „Nocne rozmowy” (TVP1) oraz teleturnieje „Gilotyna” (TVP2) i „Telemilenium” (TVP1). Pracował też w mediach komercyjnych, w telewizji TTV (Grupa TVN) oraz w Radiu VOX FM (Grupa TIME).

W latach 1992-2015 poprowadził na scenie kilkaset wielkich koncertów plenerowych Lata z Radiem. Laureat nagród za najlepsze reportaże oraz fotografie.

Podróżnik po miejscach „trudnych” i niezwykłych. Był m.in. w Afganistanie, Syrii, Laosie, na Kubie oraz wielokrotnie w najgłębszym Kanionie Świata w Peru.

Honorowy Ambasador miasta Szczecina. Prowadzi też wykłady z wiedzy o mediach oraz z kreowania wizerunku i wystąpień publicznych.

Znany kolekcjoner, zbiera stare pamiątki z Pomorza Zachodniego.

Więcej na stronie www.czejarek.pl

 

Serdecznie zapraszamy PAŃSTWA na niezapomniane Spotkanie .

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *