06-07-2016 » Dziwnów, Powiat i region

“Projekt Plaża” w Dziwnowie

Nudzisz się leżąc bezczynnie na plażowym ręczniku? Twoje dzieci marudzą i nie chcą po raz kolejny budować zamku z piasku? Masz już dość spacerów po nadmorskim deptaku z przyjaciółmi? Jeśli tak, zapraszamy do miasteczka „Projektu Plaża 2016”, tam czeka moc atrakcji! Już po raz ósmy ekipa telewizji TVN wyruszy w podróż po polskim wybrzeżu, by przez kolejne weekendy bawić urlopowiczów. W tym roku zatrzyma się w Świnoujściu, Dziwnowie, Kołobrzegu, Mielnie, Darłowie, Ustce, Władysławowie i Olsztynie.

„Projekt Plaża” na dobre wpisał się już w listę wakacyjnych wydarzeń. Co roku odwiedza nadmorskie kurorty by bawić i uprzyjemniać wypoczynek wczasowiczom. W każdej miejscowości powstaje miasteczko podzielone na strefy, w których można aktywnie spędzić czas bądź zrelaksować się i odpocząć po dobrej zabawie.

W tym roku relacje z poszczególnych lokalizacji będą prowadzone przez Oliviera Janiaka
w programie „Co za tydzień” (TVN, niedziela, godz. 11:35 i TVN Style, poniedziałek, godz. 13:40, emisja od 10 lipca) oraz Paulę Marciniak w „Tymczasem na plaży” (TTV, sobota, godz. 18:05; niedziela, godz. 18:00). Natomiast ekipa „Dzień Dobry Wakacje” (TVN, sobota i niedziela, godz. 08:30 – 11:00) co weekend kilkakrotnie połączy się na żywo z miasteczkiem Projektu Plaża.

„Projekt Plaża 2016” zawita w tym roku w następujące miejsca:
1 – 3 lipca – Świnoujście
8 – 10 lipca – Dziwnów
15 – 17 lipca – Kołobrzeg
22 – 24 lipca – Mielno
29 – 31 lipca – Darłowo/ Darłówko Zachodnie
5 – 7 sierpnia – Ustka
12 – 14 sierpnia – Władysławowo
19 – 21 sierpnia – Olsztyn
W każdej lokalizacji ekipa TVN zaserwuje wczasowiczom pomysły na ciekawe spędzenie upalnych dni. Do dyspozycji plażowiczów będzie ścianka wspinaczkowa, kula sferyczna do chodzenia
po wodzie czy Jenga i Twister w wersji maxi. Animatorzy zorganizują liczne zabawy i konkursy. Uczestnicy programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!”, w każdą sobotę o 15:00, poprowadzą warsztaty taneczne. W weekendowe wieczory na scenie „Projektu Plaża” zobaczymy fantastyczne show finalistów programu „You Can Dace – Po prostu tańcz! – Oli Borkowskiej, Klaudii Antos, Michała Kalcowskiego oraz Artura Kuriata, a także koncerty młodych gwiazd, których teledyski mają miliony odsłon w Internecie. Zaśpiewają Szymon Chodyniecki, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Marta Podulka, Sabina Jeszka oraz Klaudia Gawor.

Poniżej rozkład planowanych atrakcji:

08:30 – poranny jogging

09:00 – oficjalne otwarcie miasteczka, zapisy do turniejów plażowych

9:00 – 13:00 – konkursy z nagrodami, rozgrywki sportowe

13:00 – 14:00 – chillout/relax

14:00 – 17:00 – konkursy z nagrodami, rozgrywki sportowe

15:00 (sobota) – warsztaty taneczne z finalistami programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!”

20:00 – otwarcie części wieczornej

21:00 (sobota) – taneczne show finalistów programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!”

21:30 (piątek, sobota) – koncert gwiazdy i beach party

02:00 – zamknięcie miasteczka

W niedzielę miasteczko czynne jest do 17:00.

Usytuowanie plażowego miasteczka ilustruje poniższa mapa (wyjście na plażę będące przedłużeniem ulicy Reymonta).

Na obszarze „Projektu Plaża”, w każdym z miast, oprócz strefy TVN, będą znajdować się wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji, takich jak: Pepsi, T-Mobile, Kubuś, iRobot, Lay’s, Electrolux, BelVita, Sokołów, Nestle – lody Kaktus oraz Decathlon, w których każdy przewidział atrakcje dla plażowiczów.

Wstęp na teren imprezy jest bezpłatny.

 

Źródło: projektplaaza.tvn.pl

Wszystkich obecnych w tym czasie w Dziwnowie czeka zatem wiele atrakcji, których zwieńczeniem będą muzyczne koncerty w piątkowy i sobotni wieczór. W piątek wystąpi Szymon Chodyniecki, zaś w sobotę Klaudia Gawor.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *