FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ W DZIWNOWIE

Pierwsza edycja naszego turnieju już za nami. Piątego stycznia 2018 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Dziwnowie odbył się FPR o Puchar Burmistrza Dziwnowa. Brało w nim udział 7 zespołów – 4 dziewcząt i 3 chłopców. Z naszego zaproszenia skorzystały zaprzyjaźnione szkoły z Kamienia Pomorskiego – S.P.1 i S.P.2.  W zawodach wzięło udział 63 zawodników i zawodniczek oraz 6 opiekunów. Miła i  przyjazna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom. Jednak w odpowiednim momencie zawodnicy przypominali sobie w jakim celu się spotkaliśmy. Mecze stały na wysokim poziomie i wywoływały olbrzymie emocje. Rywalizowaliśmy systemem „każdy z każdym”.  Zawodniczki i zawodnicy z Dziwnowa byli „mało gościnni” i zajęliśmy najwyższe miejsca na podium. Zespoły dziewcząt były dwa – DZI 1 i DZI 2.  Nagrodzeni zostali również najlepsi zawodnicy i zawodniczki. Wręczyliśmy również wiele wyróżnień. W Naszej Szkole najlepszymi zawodniczkami zostały Natalia Katarzyńska i Natalia Lewandowska, a wśród chłopców Igor Bernasiuk. Wyróżnienia otrzymali – Paulina Szczepankowska, Natalia Donart, Lena Liszewska, Krystian Teper i Kamil Przybyszewski i Wiktor Szwerecki.  Ze S.P. 1 z Kamienia Pomorskiego nagrody otrzymali – najlepsza zawodniczka i zawodnik – Karolina Wołosiak i Jakub Nowacki. Wyróżnienia otrzymali – Kalina Kryś, Julia Kłoskowska, Marcel Brzęczkowski, Oskar Kozłowski i Mateusz Jacewicz.  W S.P.2 nagrody otrzymali –  najlepszy zawodnik i zawodniczka Oliwia Kasiubowska i Gracjan Pawłowski. Wyróżnienia otrzymali – Weronika Szpakowska, Martyna Krakowska, Klaudiusz Sito, Patryk Klimczak.
Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki z logo  imprezy. Wszyscy również otrzymali długopisy i breloczki.  Najlepsze zawodniczki otrzymały worki na buty, chłopcy okulary słoneczne i wodoodporne etui na dokumenty. Wyróżnione osoby otrzymały torby. Wszystkich na zakończenie zawodów czekał słodki poczęstunek w postaci pączków ufundowanych przez pana Dariusza Bojzana. Uczestnicy mieli również zapewnione napoje.
Zaangażowanie i wola walki jak również realizowanie taktyki pozwoliły na odniesienie zwycięstwa. Kilkuletnia praca  przyniosła oczekiwane efekty. Jednak na tym nie zaprzestajemy i pracujemy dalej . Przekonany jestem że da nam to motywację do dalszej ciężkiej pracy.
Bardzo chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Grzegorzowi Jóźwiakowi – Burmistrzowi Dziwnowa, Darkowi Bojzanowi, pracownikom MOSIK-u. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom i trenerom.  Wszystkim serdecznie gratulujemy. Teresa Winiarska i August Wolniakowski.

Końcowa kolejność dziewczęta
1. DZI 1
2. DZI 2
3. SP1
4. SP2
Końcowa kolejność chłopcy
1. DZI
2. SP1
3. SP2

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *