14-05-2016 » Dziwnów, Powiat i region

Dziwnów – Top Atrakcje 2016

Dziwnów znalazł się w eliminacjach plebiscytu Top Atrakcje 2016. Serdecznie zachęcamy Państwa do oddawania głosów. Ankieta znajduje się pod adresem:

http://www.topatrakcje.pl/2016/50,miasta-i-miejscowosci.html
Top Atrakcje to plebiscyt najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce na aktualny rok, organizowany przez portal www.polskieszlaki.pl. Rozpoczęła się już piąta edycja Top Atrakcji, w której Internauci wyłonią turystyczne hity Polski na rok 2016! – Dodatkowym celem plebiscytu jest zachęcenie Internautów do tego, aby ruszyli się z kanapy i już teraz rozpoczęli sezon turystyczny 2016! – zapewnia Anna Piernikarczyk, redaktorka portalu www.polskieszlaki.pl.
Głosować może każdy Internauta, bez rejestracji, a na głosujących w Finale będą czekały nagrody! To Internauci zdecydują, które atrakcje turystyczne w tym roku staną się najchętniej wybieranymi obiektami podczas letnich wyjazdów.

Plebiscyt Top Atrakcje organizuje redakcja portalu www.polskieszlaki.pl To popularny, opiniotwórczy portal turystyczny opisujący atrakcje w Polsce. Obecnie odnaleźć w nim można aż 7 tys. miejsc z bogatą galerią zdjęć, a liczba odwiedzających portal w sezonie sięga nawet 20 tys. osób/dzień. Prócz opisów atrakcji i szlaków turystycznych odnaleźć w nim można również fotorelacje Krajtroterów i bardzo prężnie działające Forum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *