08-03-2017 » Dziwnów, Powiat i region

Dzień Kobiet dla Dominika! Zawrotna suma 779 zł!!!

8 marca 2017r. stał się dniem szczególnie ważnym dla gimnazjalistów Gimnazjum Publicznego „Pomerania” w Dziwnowie, z dwóch powodów. Pierwszy oczywisty, nie trzeba nikomu przypominać, to oczywiście święto płci pięknej. Jednak dla nas dzisiaj ważniejszy jest powód numer dwa, a mianowicie, to właśnie dzisiaj  przeprowadzamy akcję charytatywną. Jej  organizatorem  jest uczeń naszej szkoły Aleksander Nowakowski, któremu pomagają uczniowie klasy II a. Do akcji przyłączyli się także inni uczniowie i wszyscy pracownicy szkoły. Ciasta, które sprzedawane są w naszej placówce  piekli lub sponsorowali rodzice gimnazjalistów oraz nasza kochana pani Bogusia Szeliga, za co serdecznie DZIĘKUJEMY. Wśród kupujących  znaleźli się pracownicy  Zespołu Obsługi Oświaty
i Kultury  i pracownicy urzędu gminy oraz państwo Jankowscy, którzy specjalnie pofatygowali się do szkoły, żeby wspomóc naszą akcję charytatywną. Pieniążki zebrane ze sprzedaży słodkości przekazaliśmy   na konto podopiecznego Stowarzyszenia Rodziców dzieci Chorych na Białaczkę i inne Choroby Nowotworowe w Szczecinie, Dominikowi Suchłabowiczowi z Międzyzdrojów.

Ogromne zaangażowanie osób kupujących ciasta oraz  osób, które te ciasta podarowały sprawiło, że uzbieraliśmy rekordową sumę pieniędzy 779zł.

Apelujemy także do wszystkich osób wrażliwych na ludzką krzywdę o przekazywanie 1% podatku na KRS 0000120305 lub nr konta 25 1240 3927 1111 0000 4100 0269 z dopiskiem „ Dominik Suchłabowicz. Jesteśmy tyle warci ile możemy dać drugiemu człowiekowi, zatem pomagajmy bo warto pomagać.

Renata Włodarczyk/Kronia

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *