750 zł dla Marysi Waś

Przed kilkoma dniami gorąco prosiłam o pomoc dla Marysi Waś. Mój apel spotkał się
z przychylnością wielu osób, także użytkowników facebooka. Uczniowie z gimnazjum oraz ze szkoły podstawowej jak zwykle czynnie uczestniczyli w zakupach ciasta, książek i fantów. Do akcji włączyli się nauczyciele, panie dbające o porządek w naszej szkole. Do naszej szkoły przybyło kilka osób z Dziwnowa i okolic, chcąc osobiście uczestniczyć w akcji pomocowej, zorganizowanej dla Marysi.
Dziękujemy serdecznie rodzicom, których pyszne ciasta jak zwykle pozwoliły zarobić sporą sumę pieniędzy, dziękujemy pracownikom ZOOiK-u z Dziwnowa, pracownikom Urzędu Miejskiego w Dziwnowie. Bardzo dziękujemy kilkunastu osobom, które zgłosiły swoją gotowość oddania 1% podatku. Pod koniec kwietnia planujemy ponownie przeprowadzić akcję charytatywną wspierającą Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą” za pośrednictwem, której Marysia Waś ma szansę pozyskać środki na kosztowne, ratujące życie leczenie.
Oprócz tego każdy z Was może wpłacać pieniądze na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa Bank BPH S.A. Oddział w Warszawie 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 Tytułem: 27897 Waś Maria – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia lub przekazywać swój 1% podatku wpisując w deklaracji cel szczegółowy 1% 27897 Waś Maria.
Głęboko wierzymy ze brak obojętności, miłość ludzi do ludzi, zbiorowa empatia pozwolą uzbierać pieniądze dla Marysi, zdążyć uzbierać pieniądze. Każdy z nas ma realną szansę stać się lepszym człowiekiem- warto z tej szansy skorzystać. Pamiętaj! Pomagając innym pomagasz sobie.

Renata Włodarczyk /Kronia- opiekun SU w GP „Pomerania” w Dziwnowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *