reklamuj-sie-2

Dziwnów

Program stypendialny Eiffel

Zdobądź stypendium Eiffel na wymarzone studia we Francji ! Ten prestiżowy program stypendialny wspiera zagranicznych studentów chcących odbyć studia we Francji na poziomie magisterskim lub doktoranckim.

Więcej »

E-wolontariat i zdalna pomoc

Jak bezpiecznie wspierać organizacje pozarządowe i inicjatywy społeczne w obecnej sytuacji ? Z pomocą przychodzi e-wolontariat – to nie tylko realne wsparcie dla organizacji, ale także możliwość rozwoju różnorodnych talentów i umiejętności. Czym tak właściwie jest e-wolontariat ?Więcej »

KOMUNIKAT Rybackiej Lokalnej Grupy Działania Pomorza Zachodniego

Rybacka Lokalna Grupa Działania Pomorza Zachodniego

planuje ogłoszenie naboru wniosków o dofinansowanie operacji w ramach Priorytetu 4.

„Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” objętego Programem Operacyjnym

„Rybactwo i Morze” w zakresie:Więcej »

Pomorze Zachodnie najbardziej gościnne. Kołobrzeg liderem  

Wśród 10 nadmorskich gmin, które w lipcu i sierpniu gościły najwięcej turystów, jest aż siedem samorządów z Zachodniopomorskiego. W Kołobrzegu udzielono 730 tysięcy noclegów. Mielno, Rewal, Świnoujście zarejestrowały w sumie ponad półtora miliona.Więcej »

Rybacka Lokalna Grupa Działania Pomorza Zachodniego ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie operacji w ramach Priorytetu 4

„Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” objętego Programem Operacyjnym

„Rybactwo i Morze” w zakresie:Więcej »

Zaproszenie do udziału w konkursie “Świecie nasz”

Sławieński Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie, który dotyczy stworzenia autorskiego wideoklipu do utworu “Świecie nasz” Marka Grechuty.Więcej »

Szykuje się rowerowa perełka! Ruszył przetarg na odcinek Wisełka – Międzywodzie

W pobliżu klifów, pięknych plaż i magii Wolińskiego Parku Narodowego. To będzie jedno z najbardziej urokliwych miejsc na szlakach rowerowych Pomorza Zachodniego.  Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie ogłosił przetarg na budowę 10 km odcinka trasy rowerowej z Wisełki do Międzywodzia. Prace mają się zakończyć przed wakacjami 2022 r.

Więcej »

“Niech zabrzmi niepodległa nad bałtykiem”

Szanowni Mieszkańcy Międzywodzia ! Koło Gospodyń Wiejskich “Fregata” zaprasza do świętowania 11 Listopada w dość nietypowy sposób. Realizując projekt z programu Społecznik pn. “Niech zabrzmi Niepodległa nad Bałtykiem”, chcemy zaproponować Państwu dwa działania:

Więcej »

Informacja na temat pracy Biblioteki Publicznej w Dziwnowie

W związku z zapowiedzią zamknięcia dla użytkowników instytucji kultury, wynikającą z dużego przyrostu zakażeń koronawirusem, Miejska Biblioteka Publiczna w Dziwnowie wraz z naszymi Filiami również zostaje zamknięta dla czytelników ( nie ma wstępu do naszych placówek)od 07.11 2020 r.Więcej »

Konkurs Drzewo Roku 2021

Jeżeli w Państwa okolicy znajduje się drzewo, z którym wiąże się jakaś ciekawa historia lub legenda, albo z jakichś powodów jest ono ważne dla lokalnej społeczności, to teraz jest doskonała okazja, aby je wypromować i zgłosić do konkursu Drzewo Roku Klubu Gaja. Każdy może zgłosić swoje ukochane drzewo ! Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych 16 drzew – finalistów, które zawalczą o tytuł Drzewa Roku 2021. Zwycięzca będzie polskim reprezentantem w konkursie europejskim Tree of the Year 2022. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2020 roku.

Więcej »