20-05-2019 » Powiat i region, Sport, Wolin

Bardzo emocjonująco było podczas wolińskich Indywidualnych Zawodów Lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W środę 15 maja br. na Stadionie Miejskim w Wolinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019.

Do Wolina przybyło ponad 80 zawodników i zawodniczek reprezentujących: Szkołę Podstawową im. 5 – go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie, Gimnazjum Społeczne im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie, Publiczną Szkołę Podstawową im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie, Szkołę Podstawową Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach, Publiczną Szkołę Podstawową im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie oraz Publiczną Szkołę Podstawową w Koniewie.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach uzyskali bezpośredni awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 4 czerwca br. w Świnoujściu. Dodatkowo prawo awansu mogą uzyskać cztery najlepsze osoby z każdej konkurencji, które uzyskały najlepszy wynik ze wszystkich zawodów powiatowych.

Wyniki kategoria dziewcząt:

Bieg 100 metrów:

I miejsce – Rejchert Anna, Szkoła Podstawowa im. 5 – go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – wynik 12:46

II miejsce – Pieroszkiewicz Róża – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 12:76

III miejsce – Bogdanowicz Aleksandra – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 14:04

IV miejsce – Rybarczyk Natalia – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 14:42.

Bieg 300 metrów:

I miejsce – Rejchert Anna – Szkoła Podstawowa im. 5 – go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – wynik 44:94

II miejsce – Kozaczuk Aleksandra – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 46:70

III miejsce – Andruszkiewicz Julita – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 52:84

IV miejsce – Stasal Wiktoria – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 52:85.

Bieg 600 metrów:

I miejsce – Lewandowska Natalia – Szkoła Podstawowa im. 5 – go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – wynik 01:52:26

II miejsce – Kozaczuk Ewa – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 01:52:55

III miejsce – Czach Laura – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 02:05:82

IV miejsce – Cisowska Sara – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 02:14:99.

Bieg 1.000 metrów:

I miejsce – Zienkiewicz Bibiana – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 04:02:38

II miejsce – Wrońska Weronika – Szkoła Podstawowa im. 5 – go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – wynik 04:24:75

III miejsce – Kuczyńska Julia – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 05:03:44

IV miejsce – Cieślik Natalia – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 05:20:97.

Skok w dal:

I miejsce – Stasal Wiktoria – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 4,04 metrów

II miejsce – Stefańska Weronika – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – wynik 3,91 metrów

III miejsce – Kastran Nadia – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 3,78 metrów

IV miejsce – Rybarczyk Natalia – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 3,77 metrów.

Kula – 3 kg:

I miejsce – Burza Aurelia – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 8,69 metrów

II miejsce – Muszkiet Justyna – Publiczna Szkoła Podstawowa w Koniewie – wynik 8,40 metrów

III miejsce – Janusz Alicja – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 7,52 metrów

IV miejsce – Dajlid Martyna – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – wynik 7,28 metrów.

Sztafeta 4 x 100 metrów:

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 00:58:04

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 01:00:97

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – wynik 01:01:62

IV miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Koniewie – wynik 01:07:81.

Wyniki kategoria chłopców:

Bieg 100 metrów:

I miejsce – Poskart Aleks – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 11:54

II miejsce – Dwornik Kamil – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 11:92

III miejsce – Bernasiuk Igor – Szkoła Podstawowa im. 5 – go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – wynik 12:18

IV miejsce – Gałda Norber -, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 12:20.

Bieg 300 metrów:

I miejsce – Udycz Artur – Gimnazjum Społeczne im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie – wynik 37:68

II miejsce – Ciechacki Hubert – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 40:68

III miejsce – Hołod Damian – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 40:68

IV miejsce – Arczyński Ignacy – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 42:71.

Bieg 1.000 metrów:

I miejsce – Kranz Adrian – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 03:00:66

II miejsce – Pender Bartosz – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 03:09:91

III miejsce – Schabek Michał – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 03:21:16

IV miejsce – Zmyk Wiktor – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 03:29:09.

Bieg 2.000 metrów:

I miejsce – Łużny Oskar – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 06:43:68

II miejsce – Gałwiaczek Oliwier – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 06:49:95

III miejsce – Śremski Adrian – Gimnazjum Społeczne im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie – wynik 06:58:98

IV miejsce – Pałosz Igor – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 07:29:17.

Skok w dal:

I miejsce – Udycz Artur – Gimnazjum Społeczne im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie – wynik 5,55 metrów

II miejsce – Poskart Aleks – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 5,10 metrów

III miejsce – Kozłowski Aleksander – Gimnazjum Społeczne im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie – wynik 4,96 metrów

IV miejsce – Dubako Konrad – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 4,90 metrów.

Kula – 5 kg:

I miejsce – Oswald Szymon – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 10,89 metrów

II miejsce – Galacki Jakub – Gimnazjum Społeczne im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie – wynik 10,71 metrów

III miejsce – Biełuś Paweł – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 9,95 metrów

IV miejsce – Rosal Tomasz, Szkoła Podstawowa im. 5 -go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – wynik 9,58 metrów.

Sztafeta 4 x 100 metrów:

I miejsce – Publ

 

 

 

 

 

 

Bardzo emocjonująco było podczas wolińskich Indywidualnych Zawodów Lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W środę 15 maja br. na Stadionie Miejskim w Wolinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019.

Do Wolina przybyło ponad 80 zawodników i zawodniczek reprezentujących: Szkołę Podstawową im. 5 – go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie, Gimnazjum Społeczne im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie, Publiczną Szkołę Podstawową im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie, Szkołę Podstawową Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach, Publiczną Szkołę Podstawową im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie oraz Publiczną Szkołę Podstawową w Koniewie.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach uzyskali bezpośredni awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 4 czerwca br. w Świnoujściu. Dodatkowo prawo awansu mogą uzyskać cztery najlepsze osoby z każdej konkurencji, które uzyskały najlepszy wynik ze wszystkich zawodów powiatowych.

Wyniki kategoria dziewcząt:

Bieg 100 metrów:

I miejsce – Rejchert Anna, Szkoła Podstawowa im. 5 – go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – wynik 12:46

II miejsce – Pieroszkiewicz Róża – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 12:76

III miejsce – Bogdanowicz Aleksandra – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 14:04

IV miejsce – Rybarczyk Natalia – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 14:42.

Bieg 300 metrów:

I miejsce – Rejchert Anna – Szkoła Podstawowa im. 5 – go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – wynik 44:94

II miejsce – Kozaczuk Aleksandra – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 46:70

III miejsce – Andruszkiewicz Julita – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 52:84

IV miejsce – Stasal Wiktoria – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 52:85.

Bieg 600 metrów:

I miejsce – Lewandowska Natalia – Szkoła Podstawowa im. 5 – go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – wynik 01:52:26

II miejsce – Kozaczuk Ewa – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 01:52:55

III miejsce – Czach Laura – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 02:05:82

IV miejsce – Cisowska Sara – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 02:14:99.

Bieg 1.000 metrów:

I miejsce – Zienkiewicz Bibiana – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 04:02:38

II miejsce – Wrońska Weronika – Szkoła Podstawowa im. 5 – go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – wynik 04:24:75

III miejsce – Kuczyńska Julia – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 05:03:44

IV miejsce – Cieślik Natalia – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 05:20:97.

Skok w dal:

I miejsce – Stasal Wiktoria – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 4,04 metrów

II miejsce – Stefańska Weronika – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – wynik 3,91 metrów

III miejsce – Kastran Nadia – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 3,78 metrów

IV miejsce – Rybarczyk Natalia – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 3,77 metrów.

Kula – 3 kg:

I miejsce – Burza Aurelia – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 8,69 metrów

II miejsce – Muszkiet Justyna – Publiczna Szkoła Podstawowa w Koniewie – wynik 8,40 metrów

III miejsce – Janusz Alicja – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 7,52 metrów

IV miejsce – Dajlid Martyna – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – wynik 7,28 metrów.

Sztafeta 4 x 100 metrów:

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 00:58:04

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 01:00:97

III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – wynik 01:01:62

IV miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Koniewie – wynik 01:07:81.

Wyniki kategoria chłopców:

Bieg 100 metrów:

I miejsce – Poskart Aleks – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 11:54

II miejsce – Dwornik Kamil – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 11:92

III miejsce – Bernasiuk Igor – Szkoła Podstawowa im. 5 – go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – wynik 12:18

IV miejsce – Gałda Norber -, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 12:20.

Bieg 300 metrów:

I miejsce – Udycz Artur – Gimnazjum Społeczne im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie – wynik 37:68

II miejsce – Ciechacki Hubert – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 40:68

III miejsce – Hołod Damian – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 40:68

IV miejsce – Arczyński Ignacy – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 42:71.

Bieg 1.000 metrów:

I miejsce – Kranz Adrian – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 03:00:66

II miejsce – Pender Bartosz – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 03:09:91

III miejsce – Schabek Michał – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 03:21:16

IV miejsce – Zmyk Wiktor – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 03:29:09.

Bieg 2.000 metrów:

I miejsce – Łużny Oskar – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 06:43:68

II miejsce – Gałwiaczek Oliwier – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 06:49:95

III miejsce – Śremski Adrian – Gimnazjum Społeczne im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie – wynik 06:58:98

IV miejsce – Pałosz Igor – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 07:29:17.

Skok w dal:

I miejsce – Udycz Artur – Gimnazjum Społeczne im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie – wynik 5,55 metrów

II miejsce – Poskart Aleks – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 5,10 metrów

III miejsce – Kozłowski Aleksander – Gimnazjum Społeczne im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie – wynik 4,96 metrów

IV miejsce – Dubako Konrad – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 4,90 metrów.

Kula – 5 kg:

I miejsce – Oswald Szymon – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 10,89 metrów

II miejsce – Galacki Jakub – Gimnazjum Społeczne im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie – wynik 10,71 metrów

III miejsce – Biełuś Paweł – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 9,95 metrów

IV miejsce – Rosal Tomasz, Szkoła Podstawowa im. 5 -go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – wynik 9,58 metrów.

Sztafeta 4 x 100 metrów:

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – wynik 51:96

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – wynik 54:51

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – wynik 56:68.

Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, które zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego, pracownikom Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wolinie, pracownikom Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kamieniu Pomorskim oraz Ludowemu Klubowi Sportowemu Bałtyk Dziwnów za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

Info. wł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *