reklamuj-sie-2

Wolin

Jubileusz Karawany Kultury – Artistic Summer 2019

Pod koniec czerwca 2019 roku miało miejsce uroczyste zakończenie sezonu artystycznego jubileuszowej XV „Karawany Kultury“. Wydarzenia letniej edycji projektu wymiany kulturowej pt. „Artistic Summer“ odbyły się w Międzywodziu, Międzyzdrojach i Gryficach. Więcej »

III Letni Koncert Uniwersytecki w Wolinie

„III Letni Koncert Uniwersytecki – z udziałem chóru, orkiestry, profesjonalnych solistów oraz wysokiej klasy dyrygenta Paul Esswood, odbędzie się 22 czerwca 2019 roku (sobota) w Kolegiacie św. Mikołaja w Wolinie o godz. 19:00. Wstęp na koncert jest bezpłatny.Więcej »

Kiermasz rozmaitości w Wolinie

Zapraszamy do wzięcia udziału w „garażowej wyprzedaży”, która odbędzie się na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” w Wolinie w dniu 29.06.2019 r. (sobota) od godziny 10:00 do 16:00. Więcej »

Bardzo emocjonująco było podczas wolińskich Indywidualnych Zawodów Lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W środę 15 maja br. na Stadionie Miejskim w Wolinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019.Więcej »

Finał Mistrzostw Regionu „B” w Piłce Nożnej Dziewcząt i wielki sukces młodych piłkarek z Kołczewa zakończony awansem do półfinału!

W środę 14 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019 odbyły się Mistrzostwa Regionu B w Piłce Nożnej Dziewcząt.Więcej »

OSP Troszyn z dofinansowaniem na zakup samochodu

Dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego trafi do jednej z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych naszego powiatu – OSP w Troszynie.Więcej »

Obchody 74 Rocznicy Zakończenia Walk o Wolin

Zapraszamy na uroczyste obchody 74 Rocznicy Zakończenia Walk o Wolin, które odbędą się 04.05.2019r. (sobota) w Wolinie.Więcej »

Przyjdź na obchody Narodowego Święta Konstytucji Trzeciego Maja w Wolinie

Zapraszamy na uroczyste obchody Narodowego Święta Konstytucji Trzeciego Maja, które odbędą się 03.05.2019r. (piątek) w Wolinie. Więcej »