reklamuj-sie-2

Wolin

Informacja o zaginionym Patryku Mirgos

ZAGINIONY

PATRYK MIRGOS, 24 lata, zam. gmina WolinWięcej »

Szczypiorniści z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie zostali mistrzami powiatu i awansowali do finału Regionu „B”

W środę 16 stycznia br. w hali widowiskowo – sportowej w Dziwnowie odbyły się emocjonujące Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Piłce Ręcznej Chłopców, które były rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018.Więcej »

Podsumowanie 27. Finału WOŚP w Wolinie

Wolin po raz kolejny grał razem z Fundacją WOŚP zbierając fundusze „na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Woliński Sztab uzbierał w tym roku rekordową deklarowaną kwotę tj. 39 625,72 zł. Więcej »

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

W 2018 roku nasza szkoła wzięła udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa „Priorytet 3”. Jego głównym celem było rozwijanie zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży. Szkoła otrzymała dofinansowanie na zakup książek do biblioteki szkolnej.

Więcej »

Spotkanie wigilijne w PSP w Koniewie

Okres przedświąteczny to czas oczekiwania, refleksji i serdecznych spotkań. Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest wystawianie inscenizacji zwanych jasełkami. Tak jak co roku uczniowie naszej szkoły przybliżyli tajemnicę Bożego Narodzenia przygotowując nastrojowe przedstawienie, które zaprezentowali 21 grudnia.Więcej »

Woliński Nauczyciel na medal

18 grudnia 2018 roku w Muzeum Narodowym Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie odbyło się podsumowanie plebiscytu Głosu Dziennika Pomorza „Nauczyciel na medal”. Była to promocja najaktywniejszych i najpopularniejszych nauczycieli z województwa zachodniopomorskiego.

Więcej »

„Ze sztuką karate ku wartościom w życiu”…

3 stycznia br. na zaproszenie Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej w Ładzinie Pani Zofii Mimier, do tej placówki przybył trener z Polskiego Związku Karate, Andrzej Jędrzejewski. Celem wizyty było przeprowadzenie z wszystkimi dziećmi w szkole, w podziale na grupy wiekowe, Warsztatów Rozwoju Osobistego nazwanych. „Ze sztuką karate ku wartościom w życiu”.Więcej »

27. Finał WOŚP w gminie Wolin

Troszyn

11.01.2019r. (piątek), godz. 17:00-19:00, Wiejski Ośrodek Kultury w Troszynie 

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany godzin i punktów programu

Wiejski Ośrodek Kultury w Troszynie oraz Sołectwo Troszyn serdecznie zapraszają na wydarzenie wspierające 27.Finał WOŚP pn.: ”Od Babci i Dziadka dla małego szkrabka”.

W programie: występy, licytacje dzieł sztuki młodych artystów

Więcej informacji: tel. 729-211-909

 

Wolin

Sportowa Sobota dla WOŚPWięcej »