Wiadomości Sport Polityka Katalog firm i instytucji Ogłoszenia drobne Kontakt

Województwo Zachodniopomorskie wraz z Polską Organizację Turystyczną w Brukseli w ścisłej współpracy z Ambasadą Rzeczpospolitej Polskiej w Królestwie Belgii i Izbą Handlową BEPOLUX organizuje czternastą edycję charytatywnego Balu Polskiego. Bal odbędzie się 26 stycznia 2013 roku w najbardziej prestiżowym hotelu brukselskim Conrad International.

W wieczorze ma wziąć udział około 300 gości, z czego większość stanowić mają przedstawiciele belgijskich i polonijnych kręgów biznesu, mediów, polityki, arystokracji, a także reprezentanci placówek dyplomatycznych i instytucji Unii Europejskiej.

Bal Polski ma na celu promocje Polski, a w szczególności promowanie zachodniopomorskiego jako atrakcji turystycznej, historycznej, kulturalnej i inwestycyjnej. Ważnym elementem promocyjnym jest organizowana corocznie loteria, w której goście grają o wyjazdy do Polski, co pozwala im zapoznać się z najlepszymi przykładami oferty turystycznej naszego kraju. W pakiecie znajduje się przelot dla dwóch osób oraz pobyt w jednym z ekskluzywnych hoteli.

Bal ma także cel nadrzędny - niesienie pomocy najbardziej potrzebującym, czyli dzieciom pokrzywdzonym przez los. Całkowity dochód ze sprzedaży losów, jak również kwoty pozyskane od sponsorów przekazywane są przez organizatorów polskim i belgijskim instytucjom charytatywnym.


Biuro Informacji

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Reklama

2015-09-03-medica.png Golf Country Club Prywatny Gabinet Stomatologiczny PGK Kamień Pomorski Glok  Alarmy  Raj EwyKsięgarnia Kaspio Zur Bud       Centrum BHP     

  • WAPNICA - nowa propozycja

    WAPNICA - nowa propozycja

    Wapnica (przez wiele, wiele lat nazywała się - Kalkofen) - obecnie jest niewielką zachodniopomorską wsią letniskową. Leży nad jeziorem Wicko Wielkie (zakamarek Zalewu Szczecińskiego), niedaleko Międzyzdrojów (powiat Kamień Pomorski) na wyspie Wolin (53°52'50"N…

    Więcej

  • Wszystkie wiadomości w dziale: Inne
Reklama
Reklama