Wiadomości Sport Polityka Katalog firm i instytucji Ogłoszenia drobne Kontakt

DSC08129Już po raz kolejny odbyły się w Poznaniu Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon. Targi odbywały się w dniach 17 -19 października 2013 roku, trwały o jeden dzień krócej niż poprzednia edycja, ale były zdecydowanie bardziej zróznicowane.

Gmina Międzyzdroje wystawiała się na 2 stoiskach, w ramach Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz na stoisku Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Na obu stoiskach nasza gmina promowała się  poprzez materiały promocyjne – mapy, foldery, gadżety reklamowe. Nowopowstała marina w Wapnicy stała się kolejną atrakcją na długiej liście atrakcji turystycznych naszej gminy i budziła duże zainteresowanie. Odwiedzający stoisko Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego poza otrzymanymi materiałami z informacjami o zachodniopomorskich marinach, mogli także obejrzeć film promocyjny  i przekonać się, jak wyglądają wszystkie powstałe dotychczas w ramach projektu mariny.
 Na targach swoje stoiska zaprezentowały Narodowe i Regionalne Organizacje Promocji Turystycznej, wydawnictwa i portale internetowe, Przedstawiciele branży hotelowej świadczący usługi Wellness &Spa, wydawnictwa o tematyce podróżniczej. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z ofertą aktywnego wypoczynku,  nawet jego odmianą ekstremalną. Swoją ofertę zaprezentowali także przedstawiciele branży transportowej, biznesowej. Jak co roku na scenie targów odbywały się liczne występy. W tym roku głównym partnerem targów była Japonia. Kraj ten miał duże stoisko a na scenie prezentowały się zespoły przedstawiające japońską kulturę. Oczywiście jedną z głównych atrakcji targów były spotkania ze znanymi podróżnikami – Markiem Kamińskim i Martyną Wojciechowską, Spotkania te co roku przyciągają wielu chętnych. W halach targowych można było obejrzeć wystawy, min.: przedstawiającą  nowe 7 cudów Polski oraz drugą zorganizowaną z okazji 140 lat Towarzystwa Tatrzańskiego PTTK.
Targi w Poznaniu to wiele atrakcji dla odwiedzających, a dla wystawców wydarzenie, na którym nie można nie być. Tu poznaje się nowe trendy w turystyce, jest okazja do przedstawienia swojej oferty turystycznej ogromnej rzeszy odwiedzających, to możliwość nawiązywania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży oraz poznanie oczekiwań turystów.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę: www.tour-salon.pl


Joanna Ścigała
Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą
UM  w Międzyzdrojach

DSC08132DSC08159

Reklama

2015-09-03-medica.png Golf Country Club Prywatny Gabinet Stomatologiczny PGK Kamień Pomorski Glok  Alarmy  Raj EwyKsięgarnia Kaspio Zur Bud       Centrum BHP     

  • WAPNICA - nowa propozycja

    WAPNICA - nowa propozycja

    Wapnica (przez wiele, wiele lat nazywała się - Kalkofen) - obecnie jest niewielką zachodniopomorską wsią letniskową. Leży nad jeziorem Wicko Wielkie (zakamarek Zalewu Szczecińskiego), niedaleko Międzyzdrojów (powiat Kamień Pomorski) na wyspie Wolin (53°52'50"N…

    Więcej

  • Wszystkie wiadomości w dziale: Inne
Reklama
Reklama