Wiadomości Sport Polityka Katalog firm i instytucji Ogłoszenia drobne Kontakt
Reklama

Kamień Pomorski

Bezpatne-szczpienia-przeciw-grypie-dla-seniorwGmina Kamień Pomorski w tym roku przygotowała kolejny raz pulę bezpłatnych szczepień ochronnych przeciw grypie dla mieszkańców gminy w wieku od 65 roku życia i posiadających stały meldunek na jej obszarze.

Więcej…

img0121 września o godzinie 9.30 w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim zabrzmiał pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym. Inauguracja roku szkolnego 2014/2015 uświetniła obecność gości: Pani Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu w Kamieniu Pomorskim Krystyny Gogacz, Grona Pedagogicznego, Rodziców i uczniów. Apel poprowadzili nasi szkolni konferansjerzy, czyli S. Chudzik i D. Matuszewski.

Więcej…

Znalezienie wymarzonej pracy to cel każdego kandydata. Jednak nawet, gdy wydaje się, że otrzymaliśmy upragnioną posadę – rzeczywistość potrafi rozczarować. Nie zawsze nowe stanowisko oznacza długą i udaną karierę w danej firmie. Czasem należy zdecydować, czy nie odejść z miejsca, które już na starcie nas rozczarowało. Jak ruszyć dalej po rezygnacji z pracy, która nie okazała się tą jedyną?

Więcej…

Logo_MOSiR_2

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim w odpowiedzi na liczne zapytania mieszkańców informuje, że siłownia oraz salka fitness czynne będą w okresie wakacji od godz. 8.00 do 20.00 w dni powszednie oraz od 10.00 do 16.00 w soboty.

Więcej…

2014-06-10_-_03_2
Miejski  Ośrodek  Sportu  i  Rekreacji  wspólnie  z  Powiatowym  Klubem  Tenisa  Ziemnego,  organizuje  II  Otwarty  Singlowy  Turniej  Tenisa  Ziemnego, o puchar Dyrektora  M O S i R  w  Kamieniu  Pomorskim.

Więcej…

wycieczka_3Dnia 31 maja pracownicy Przedszkola nr 1 w Kamieniu Pomorskim, ich rodziny oraz emeryci wybrali się na wycieczkę do miejscowości duńskiej Kopenhaga i szwedzkiego Malmö zorganizowaną przez p. dyrektor Małgorzatę Bartosz. Uczestnicy zwiedzali wiele atrakcyjnych miejsc m.in. przejazd podwodnym tunelem ok. 4 km, przejazd najdłuższym mostem na świecie Øresundsbro łączącym dwa kraje - Danię ze Szwecją.

Więcej…

plakat_szachy_28 czerwca 2014 roku o godzinie 10.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbędzie się turniej szachowy "Grand Prix Wybrzeża".

Więcej…

Zdjcie0164_2Dnia 29 maja 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim pedagog szkolny spotkała się z uczniami klas I-III podczas lekcji profilaktycznych poświęconych bezpieczeństwu uczniów w szkole.

Więcej…

ogłoszenie

LOKAL DO WYDZIERŻAWIENIA

Wydzierżawię lokal użytkowy o pow. 30 m2 w Międzyzdrojach przy ulicy Zwycięstwa 23 na działalność całoroczną. Lokal znajduje się przy głównej ulicy przelotowej.

Wiadomość tel. 606 445 091

Reklama
Reklama