Wiadomości Sport Polityka Katalog firm i instytucji Ogłoszenia drobne Kontakt

Reklama

Dziwnów

XX-CCE2DC0C-2158232-800-100Pamiętając, że fortuna kołem się toczy-pomagamy. Wiemy, że i my możemy kiedyś potrzebować wsparcia, dlatego warto, naszym zdaniem, rozwijać w sobie empatię. Pomagamy ludziom, zwierzętom, a przede wszystkim pomagamy sobie samym, stać się lepszymi ludźmi. Uczniowie Gimnazjum Publicznego „Pomerania” w Dziwnowie wspomagani przez uczniów klasy II-ej SP z Dziwnowa oraz nauczycieli i pracowników obu szkół, zorganizowali zbiórkę kubków i długopisów, dla wychowanków Domu Dziecka w Wisełce.

Więcej…

GUMISIE_I_WIELKANOC_26W piękną, słoneczną środę 16 kwietnia do naszej Biblioteki przybyły Gumisie z Paniami Bożenka Zajączkowską i Jolą Chudy na lekcję biblioteczna o Świętach Wielkanocnych. Zostały bardzo serdecznie powitane -witamy tych, którzy lubią się uśmiechać, witamy tych, którzy lubią wiosnę, witamy tych, którzy z utęsknieniem czekają na Wielkanoc, witamy tych, którzy uwielbiają śmigus - dyngus, witamy tych, którzy lubią prezenty, witamy tych, którzy lubią się dobrze bawić!

Więcej…

IMAG0853Dzisiaj, czyli we środę 16 kwietnia 2014r., ma miejsce finał akcji zainicjowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, której celem jest przeciwstawianie się przemocy, w rodzinie.

Więcej…

PICT3661_2Wielkanoc to jedno z najradośniejszych Świąt poprzedzone świątecznymi przygotowaniami i troskę o szczególny nastrój. To wyjątkowy czas, w roku, gdy wokół pojawiają się pierwsze bazie i pierwiosnki. Czas skłaniający do refleksji i zadumy.

Więcej…

jak-pies-z-kotem-czyli-kobieta-mezczyzna-na-co-dzien-o20658-1_2

Już w czwartek 24 kwietnia o godzinie 11.00 w  BIBLIOTECE w DZIWNOWIE I W NASZEJ FILII W DZIWNÓWKU –Katarzyna MILLER będzie bohaterką kolejnego internetowego – II Spotkania z Pasją.

Pani Katarzyna Miller to pełna ciepła, niezwykłości, radości i apetytu na życie kobieta. Osoba niezależna i silna. Psychoterapeutka z wykształcenia i powołania, publicystka, filozofka i poetka śpiewająca swoje piosenki i stylowe tanga.

Więcej…

kiermasz_ksiazek_2

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Miejska Biblioteka Publiczna im. Elżbiety Zakrzewskiej  w Dziwnowie organizuje „KIERMASZ KSIĄŻKI ZA ZŁOTÓWKĘ”

Więcej…

9ad74ebcc3d83e86bcc0098026ed5e9f_L8.04.2014r. Publiczne Przedszkole „Promyk Słońca” w Dziwnowie po raz dziewiąty zorganizowało turniej sportowy dla sześciolatków.

Więcej…

KOCHAM_DZIWNOW_-_spotkanie_z_kwiatem_lat_50-tych._34-1
Miejska Biblioteka Publiczna i. Elzbiety Zakrzewskiej ma zaszczyt zaprosić Mieszkańców Gminy Dziwnów
Na kolejne z cyklu Spotkań z Kwiatem Dziwnowa Lat Pięćdziesiątych pod tytułem „Kocham Dziwnów” – przy kawie i herbatce.

Więcej…

beznazwyMiejska Biblioteka Publiczna im. Elżbiety Zakrzewskiej bierze udział w Projekciem Spotkania z pasjami – w MBP w Dziwnowie

Więcej…

Zesp_Szk_Spoecznych_2Lubisz kulturalne dyskusje i zawsze masz swoje zdanie na ważne tematy? Jeśli na poprzednie pytania odpowiedziałaś/odpowiedziałeś twierdząco, nie może Cię ominąć przyjemność obejrzenia debaty oksfordzkiej, organizowanej przez gimnazjalistów z Zespołu Szkół Społecznych im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie. Ze względu na zbliżający się Światowy Dzień Książki, uczniowie dyskutować będą o wyższości książki tradycyjnej nad audiobookiem.

Więcej…

ogłoszenie

SPRZEDAM MIESZKANIE

CENTRUM SZCZECINA UL. WOJSKA POLSKIEGO 57 – pomiędzy ul. Jagiellońską a Placem Szarych Szeregów.
Mieszkanie 62,5 m. kw. w wysokim parterze, wejście z bramy (od ulicy).
tel. 606 836 236

ogłoszenie

LOKAL DO WYDZIERŻAWIENIA

Wydzierżawię lokal użytkowy o pow. 30 m2 w Międzyzdrojach przy ulicy Zwycięstwa 23 na działalność całoroczną. Lokal znajduje się przy głównej ulicy przelotowej.

Wiadomość tel. 606 445 091

Reklama
Reklama