Wiadomości Sport Polityka Katalog firm i instytucji Ogłoszenia drobne Kontakt

Wiadomości

Powiat i region

6_padziernikaJest 279 dniem w obecnie obowiązującym kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostało 86 dni.

Imieniny:Alberta, Askaniusz, Baldwin, Baldwina, Bronisław, Bruno, Brunon, Fryderyka, Magnus, Monika, Renat, Roman i Wiara.

Więcej…

Powiat i region

Sylwia_i_JoannaW miniony weekend, 3 października zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje rozegrały na wyjeździe mecz 4 kolejki I Ligi Kobiet tenisa stołowego.

Więcej…

Powiat i region

Zdj._4Chicago Bulls ogłosiło nową, długoterminową umowę sponsorską z Cinkciarz.pl, jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Podpisana umowa to pierwszy globalny kontrakt partnerski zespołu Chicago Bulls.

Więcej…

Powiat i region

PA010758Zakończyła się jesienna edycja „Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych z ORLENEM” oraz „Grand Prix Gimnazjum” pod patronatem Burmistrza Międzyzdrojów. Ostatnie zawody odbyły się 1 października 2015 r. na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach. Organizatorem zawodów jest UKS Chrobry Międzyzdroje.

Więcej…

Powiat i region

opera_1Roztańczony i rozśpiewany spektakl, w którym baśniowy świat przeniesie się daleko poza granice sceny. Opowieść o tym, że dobre uczynki wracają do nas wtedy, kiedy tego potrzebujemy.

Więcej…

Powiat i region

plakat-oswiata

7 października br. minie siedemdziesiąta rocznica ostatniego z kluczowych wydarzeń dla organizowania się polskiego życia na Ziemi Kamieńskiej w 1945 r. Po zdobyciu miasta 5 marca, przybyciu grupy operacyjnej tworzącej polską administrację 23 maja i rekonsekracji katedry 16 września, 7 października minie 70 lat od uroczystego otwarcia Publicznej Szkoły Powszechnej w Kamieniu Pomorskim będącej pierwszą polską placówką oświatową na Ziemi Kamieńskiej.

Więcej…

Powiat i region

Cal_des_Gat_na_IbizieDotarliśmy do zachodniego krańca Morza Śródziemnego. Przeprawa z położonej nieopodal Turcji wyspy Kos, aż do samego Gibraltaru zajęła nam w sumie półtora miesiąca. Tutaj odpoczywamy po całej serii kilkudobowych przelotów i przygotowujemy się do przeskoku na Kanary.

Więcej…

Powiat i region

26_razy_do_jednej_bramkiA – klasowcy w grupie gdzie występuje naszych sześć zespołów, wręcz niebywale zadziwiają skutecznością. Z kolejki na kolejkę sypie się ogromny grad bramek. Kiedy przed tygodniem pisaliśmy, że w siedmiu meczach tych bramek strzelono ponad 50 (!), myśleliśmy że to koniec „rozrzutności” strzelców i bezsilności defensyw. Ale się myliliśmy. Bo oto w minionej właśnie kolejce, w sześciu spotkaniach (jedno przełożone), strzelono aż 58 goli!

Więcej…

Powiat i region

DSCF4094

Przy pięknej jesiennej aurze w sobotę 3 października mieszkańcy Golczewa wzięli udział w akcji upiększającej nasze miasto - w „krokusowej rewolucji”.

Więcej…

Reklama

2015-09-03-medica.png Golf Country Club Prywatny Gabinet Stomatologiczny PGK Kamień Pomorski Glok  Alarmy  Raj EwyKsięgarnia Kaspio Zur Bud       Centrum BHP     

  • WAPNICA - nowa propozycja

    WAPNICA - nowa propozycja

    Wapnica (przez wiele, wiele lat nazywała się - Kalkofen) - obecnie jest niewielką zachodniopomorską wsią letniskową. Leży nad jeziorem Wicko Wielkie (zakamarek Zalewu Szczecińskiego), niedaleko Międzyzdrojów (powiat Kamień Pomorski) na wyspie Wolin (53°52'50"N…

    Więcej

  • Wszystkie wiadomości w dziale: Inne
Reklama
Reklama