Wiadomości Sport Polityka Katalog firm i instytucji Ogłoszenia drobne Kontakt

Wiadomości

Powiat i region

26_majaJest 146 dniem w obecnie obowiązującym kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostało 219 dni.

Więcej…

Powiat i region

IMG_9166W miniony właśnie weekend, pogoda niczym marzenie, sporo słońca, temperatura całkiem przyzwoita, bo ponad 20 kresek celsjuszowych. Nic dziwnego, że nasze Wybrzeże zaroiło się od gości przede wszystkim z głębi lądu.

Więcej…

Powiat i region

IMG_9228Piękna ostatnimi czasy pogoda sprawia, że wielu z nas obcuje częściej i dużo więcej z naturą. Jedni jeżdżą gdzieś za miasto, rowerami, na rolkach, inni obławiają się naturą spacerując.

Więcej…

Powiat i region

IMG_7497

IV liga – „Vineta” i „Gryf” solidarnie niestety na tarczy…

Nie takich rozstrzygnięć oczekiwali kibice wolińskiej „Vinety” i „Gryfa” Kamień, bowiem obie ekipy przegrały swe ligowe sobotnie spotkania. Przykre to w obu przypadkach, ale na pewno wielką sensacją była na pewno porażka wolinian, którzy nieoczekiwanie polegli w Szczecinie, przegrywając 0:1 z przedostatnią dotąd w tabeli, „Stalą”. Warto dodać, że część meczu musieli grać w dziesiątkę.

Więcej…

Powiat i region

plakat_pisuu

Powiat i region

Syn_pierwszego_starosty_Pan_Micha_Jasiski_z_synem_starosty_z_lat_1947-1948_Panem_Zbigniewem_Jankowskim23 maja, w ramach obchodów 70. rocznicy przybycia do naszego miasta grupy operacyjnej organizującej polskie życie na Ziemi Kamieńskiej, którą kierował Pełnomocnik Rządu na Obwód Kamień i pierwszy polski starosta kamieński Władysław Jasiński, w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej otwarta została wystawa zatytułowana „Miasto i jego mieszkańcy. Kamień Pomorski 1945-1950”.

Więcej…

Powiat i region

Pionierzy_Ziemi_Kamieskiej_z_wadzami_miastaOd 22 do 24 maja br. w Kamieniu Pomorskim obchodzono uroczyście siedemdziesięciolecie współczesnej polskiej historii naszego miasta w związku, z przypadającą 23 maja, rocznicą przybycia na Ziemię Kamieńską grupy operacyjnej organizującej polskie życie na tym terenie, którą kierował uczestnik wojny polsko-bolszewickiej, żołnierz Armii Krajowej i powstaniec warszawski, Pełnomocnik Rządu RP na Obwód Kamień oraz pierwszy polski starosta kamieński Władysław Jasiński.

Więcej…

Powiat i region

Jak pozyskać środki finansowe na rozwój biznesu MŚP? O jakie wsparcie mogą starać się właściciele firm ze środków unijnych? To tylko niektóre tematy, które będą poruszane podczas konferencji „Giełda produktów finansowych - JEREMIE jako atrakcyjna forma finansowania zachodniopomorskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach środków unijnych”. (Szczecin, 27.05).

Więcej…

Powiat i region

Już po raz 12. osoby z niepełnosprawnością intelektualną i zaburzeniami psychicznymi walczyć będą o wędkarskie Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego. Kto złowi największą rybę zawodów na łowisku w Niekaninie (koło Kołobrzegu)? Przekonamy się o tym już w ostatni weekend maja (29-31 bm.).

Więcej…

Reklama

Golf Country Club Prywatny Gabinet Stomatologiczny PGK Kamień Pomorski Glok Usługi pogrzebowe WASYLÓW Alarmy  Raj EwyKsięgarnia KaspioProdukty z Niemiec Zur Bud       Centrum BHP     

Reklama
Reklama