Wiadomości Sport Polityka Katalog firm i instytucji Ogłoszenia drobne Kontakt
Reklama

Wiadomości

Powiat i region

IMG_3866Od niedzieli 17 sierpnia w Kamieniu Pomorskim, a dokładniej na wodach okalającego go Zalewu Kamieńskiego trwają Mistrzostwa Europy w klasie Snipe (Sionka) seniorów (wcześniejszy tydzień należał do juniorów w tej samej klasie).

Więcej…

Powiat i region

2_KatedraJest jednym z najcenniejszych zabytków Pomorza Zachodniego. Budowę rozpoczęto w 1176 roku (kamień węgielny 15 czerwca 1176 r.) i trwała blisko sto lat. Ufundowana została przez księcia Kazimierza I (jego prochy spoczywają w podziemiach katedry).

Więcej…

Powiat i region

P1070415Od pewnego czasu w Golczewie i okolicach możemy napotkać paliki z żółtą wstęgą, które oznaczają miejsca, w których zostaną założone czujniki.

Więcej…

Powiat i region

P1070388We wtorek 19 sierpnia na zaproszenie Burmistrza Golczewa nasze dzieci odwiedziły Urząd     Miejski w Golczewie. Zainteresowanie wycieczką było ogromne, a dzieci były bardzo ciekawe jak wygląda praca urzędników.

Więcej…

Powiat i region

mecz_iskraPo ciężkim boju golczewska Iskra pokonała Spartę Gryfice, inkasując tym samym komplet punktów na inaugurację sezonu 2014/2015.

Więcej…

Powiat i region

P1070319-001

Piłkarze z Wysokiej Kamieńskiej zakończyli okres przygotowawczy.  W niedzielę 17 sierpnia został rozegrany ostatni mecz sparingowy z Hanzą Goleniów.

Więcej…

Powiat i region

Gara_czy_coPośród licznych rozjazdów uwieczniliśmy na foto niezwykły widok. I zapytaliśmy „Co to jest -garaż to czy inne mostrum?” Niby samochód całkiem całkiem, a stoi tu pod chmurką, pod ścianą, zarośnięty, obrośnięty trawą i innym listowiem już od dłuższego czasu. Czyżby jego właściciel zapomniał o nim? A może owo autko (z wyglądu całkiem, całkiem) czeka na lepsze czasy?

Więcej…

Powiat i region

StawniankiKiedy przed trzydziestu laty śp. Pani Janina Latawiec z podkamieńskiego Stawna zaczęła myśleć o stworzeniu w jej wsi zespołu ludowego pewnie nie przypuszczała, że jej wówczas nowopowstały zespół „Stawnianki” osiągnie już trzydziestolecie swego istnienia.

Więcej…

Powiat i region

Midzynarodowy_Festiwal_IX_012Podobnie jak w pierwszy ośmiu koncertach odbywających się w ramach Jubileuszowego 50. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej, który tradycyjnie od początku zawsze latem odbywa się w kamieńskiej Katedrze, w miniony piątek 15 sierpnia gościliśmy kolejnych znakomitych, tym razem polskich artystów.

Więcej…

Reklama

ogłoszenie

Uprzejmie informuję Szanownych Pacjentów, iż w związku z zakończeniem współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia, od dnia 1 lipca 2014 roku do Gabinetu Stomatologicznego w Świerznie zapraszam wyłącznie na wizyty prywatne.

lek. stom. Maria Pakuła

ogłoszenie

SPRZEDAM MIESZKANIE

CENTRUM SZCZECINA UL. WOJSKA POLSKIEGO 57 – pomiędzy ul. Jagiellońską a Placem Szarych Szeregów.
Mieszkanie 62,5 m. kw. w wysokim parterze, wejście z bramy (od ulicy).
tel. 606 836 236

ogłoszenie

LOKAL DO WYDZIERŻAWIENIA

Wydzierżawię lokal użytkowy o pow. 30 m2 w Międzyzdrojach przy ulicy Zwycięstwa 23 na działalność całoroczną. Lokal znajduje się przy głównej ulicy przelotowej.

Wiadomość tel. 606 445 091

  • Wszystkie wiadomości w dziale: Inne
Reklama
Reklama