Wiadomości Sport Polityka Katalog firm i instytucji Ogłoszenia drobne Kontakt

Wiadomości

Powiat i region

S3_GoleniwWszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że modernizacja drogi S 6 stanie się rzeczywistym, a nie medialnym faktem. Po modernizacji tej drogi będzie to dwupasmówka łącząca Województwo Zachodniopomorskie z Pomorskim, a precyzując dokładniej, Słupsk z autostradą A 6 prowadzącą do Berlina.

Więcej…

Powiat i region

morze_dziwnowekW latach 2014- 2020, Polska - tak głoszą wszem i wobec politycy koalicji PO- PSL - ma "dostać" wypasione unijne środki bilateralne. Taką dobrą nowinę głosił były Premier Donald Tusk (PO), a dziś jak mantrę powtarza Pani Premier Ewa Kopacz. Wiemy o tym wszyscy, bo słyszeliśmy te obietnice na własne uszy i to nie raz!

Więcej…

Powiat i region

DSC04286                                                                                                                                                                                                                                          We wczorajszą sobotę kamieński emerycki zespół „Relax” zorganizował dla mieszkańców miasta i jego gości popołudnie z kolędami. Do imprezy zaproszono również zespół ludowy „Stuchowianki”, który śpiewa już 15 lat.

Więcej…

Powiat i region

uyttfiiasssws
Tytuł Mistrza Wojewódzwa Zachodniopomorskiego należy od dzisiaj do drużyny Repro Service Pol., aktualnego w-ce Mistrza Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. 25 stycznia 2015r. Repro Service Pol., drużyna I Ligi Super KALF wywalczyła I miejsce w IV edycji Turnieju Mistrzów, który co roku organizuje Liga, z której pochodzi zwycięska drużyna.

Więcej…

Powiat i region

poduszkowiec_

Blisko 2,5 kilometra nieoznakowanych sieci, kilkadziesiąt nielegalnych kotwic i tyczek o szacunkowej wartości prawie 10 tysięcy złotych wydobyli w weekend z akwenów morskich wód wewnętrznych funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej.

Więcej…

Powiat i region


most_dziwnowW grudniu 2014 r. Zchodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie zakończył przetarg na obsługę trzech mostów zwodzonych – w Gryfinie, Dziwnowie i Darłowie. Dotychczasowe umowy wygasły z końcem roku, nowe zostały podpisane na trzy kolejne lata.

Więcej…

Powiat i region

rysunek2

Sekcja kajakowa K jak … przy MKŻ OPTI w Kamieniu Pomorskim zaprasza w sobotę 31 stycznia br. na zimowy spływ rzeką Niemicą i dalej rzeką Świniec do Kamienia Pomorskiego. Zbiórka uczestników o godz. 10.00 w miejscowości Niemica przy moście na rzece Niemicy.

Więcej…

Powiat i region

119 stycznia 2015 r.  uczniowie klas III i IV Technikum (technik hotelarstwa) z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do hotelu Radisson Blu Hotel **** Szczecin, w ramach projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego”.

Więcej…

  • WAPNICA - nowa propozycja

    WAPNICA - nowa propozycja

    Wapnica (przez wiele, wiele lat nazywała się - Kalkofen) - obecnie jest niewielką zachodniopomorską wsią letniskową. Leży nad jeziorem Wicko Wielkie (zakamarek Zalewu Szczecińskiego), niedaleko Międzyzdrojów (powiat Kamień Pomorski) na wyspie Wolin (53°52'50"N…

    Więcej

  • Wszystkie wiadomości w dziale: Inne
Reklama
Reklama