Wiadomości Sport Polityka Katalog firm i instytucji Ogłoszenia drobne Kontakt
wspolnota-samorzadowa-info
Reklama

Wiadomości

Powiat i region

indeksDnia 29 października policjanci zatrzymali w Dziwnowie sprawcę kradzieży dokonanej w jednym ze sklepów spożywczych. Mężczyzna ukradł produkty o wartości 438 zł. Został mu już przedstawiony zarzut.

Więcej…

Powiat i region

dsc03697
W obecności rodziców, nauczycieli, znamienitych gości oraz oczywiście młodszej społeczności szkolnej 27 pazdziernika odbyło się uroczyste Pasowanie na Ucznia. Naszych pierwszaków w imieniu całej braci uczniowskiej przywitała przewodnicząca samorządu uczniowskiego Wiktoria Sokołowska. Dzieci z klasy I przedstawiły program artystyczny złożony z wierszy i piosenek. To był ich „egzamin”, który zdali na szóstkę. Po nim złożyli ślubowanie, w którym obiecali uczyć się pilnie, szanować nauczycieli, rodziców, kochać Ojczyznę i być dobrym Polakiem. Następnie Pan Dyrektor, Tomasz Kaczmarek z pomocą Burmistrza Bronisława Karpińskiego, dużym ołówkiem pasował pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.

Więcej…

Powiat i region

IMGP9744

28 października 2014 roku w Centrum Edukacyjno-Muzealnym Wolińskiego Parku Narodowego odbyła się LX Sesja Rady Miejskiej w Międzyzdrojach z licznym udziałem różnych środowisk społecznych Gminy Międzyzdroje oraz młodzieżą z międzyzdrojskich szkół.

Więcej…

Powiat i region

krowa_z_cielakami_-_J_M

Woliński Park Narodowy uprzejmie informuje i przypomina, że na terenie Wolińskiego Parku Narodowego obowiązują między innymi następujące zakazy wynikające z przepisów prawa:

Więcej…

Powiat i region

20141106_Duda-Rembas

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Klub Przewodników „Na wyspach” zapraszają na spotkanie z Małgorzatą i Tomaszem Dudami oraz Michałem Rembasem, które odbędzie się 6 listopada 2014 (czwartek) o godz. 18.00 w bibliotece w Międzyzdrojach. (wstęp wolny)

Więcej…

Powiat i region

DSC00559Z końcem roku szkolnego 2013/2014 Burmistrza Golczewa Andrzej Danieluk ogłosił konkurs dla uczniów ZSP w Golczewie pt. Moje wymarzone wakacje. Udział w konkursie był dobrowolny a prace można było składać do końca września 2014 r.

Więcej…

Powiat i region

DSC08779Bardzo ważnym momentem w życiu każdego małego człowieka jest ślubowanie i pasowanie na ucznia. To niezwykłe wydarzenie nastąpiło w dniu 28 października 2014 r. w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Golczewie.

Więcej…

Powiat i region

IMG_1525Zgodnie z wiosenną obietnicą Burmistrza Golczewa Andrzeja Danieluka uruchomiony został program „Pudełko życia”.

Więcej…

Powiat i region

auto_zima

Zima to nie tylko trudniejszy okres dla kierowców, ze względu na panujące na drogach warunki, ale także spore wyzwanie dla naszych aut. Jeśli dbacie o swój samochód, to powinniście dobrze przygotować go do nadchodzących temperatur, soli drogowej i opadów. Zobaczcie, o czym warto pamiętać.

Więcej…

ogłoszenie

LOKAL DO WYDZIERŻAWIENIA

Wydzierżawię lokal użytkowy o pow. 30 m2 w Międzyzdrojach przy ulicy Zwycięstwa 23 na działalność całoroczną. Lokal znajduje się przy głównej ulicy przelotowej.

Wiadomość tel. 606 445 091

Reklama
Reklama