reklamuj-sie-2

Świerzno

W świąteczną sobotę odbył się kolejny Świerznowski Bieg Niepodległościowy

Z okazji Dnia Niepodległości, w sobotę 11 listopada 2017 r. w Świerznie odbył się tradycyjny Bieg Niepodległościowy, który zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Świerznowskiej przy wydatnej pomocy miejscowego Urzędu Gminy, Sołectwa Świerzno, OSP Świerzno oraz OSP Stuchowo.Więcej »

Akademia Cyrkowa w Werneuchen

Uczniowie z Gimnazjum w Świerznie wraz ze swoimi kolegami ze Szkoły Podstawowej im. Juliana Grunera już po raz dziesiąty wzięli udział w Akademii Cyrkowej – warsztatach polsko – niemieckich w Werneuchen pod Berlinem. Więcej »

Zapraszamy na Świerznowski Bieg Niepodległościowy

Zapraszamy na Świerznowski Bieg Niepodległościowy – początek 11 listopada 2017 r. godzina 11.00 przy hali sportowej w Świerznie.

V Świerznowski Bieg Niepodległości

V Świerznowski Bieg Niepodległości – 11.11.2017 godzina 11.00Więcej »

Stuchowska „Korona” pokonała 2:1 trudnego rywala ze Świnoujścia

 W sobotę w Stuchowie mocno wiało i często obficie padało. W takich trudnych warunkach pogodowych przyszło zagrać piłkarzom miejscowej „Korony” przeciwko silnej ekipie, „Prawobrzeża” Świnoujście, która była przed tą kolejką o jedną lokatę przed naszym zespołem.Więcej »

A – klasowa „Korona” Stuchowo pokonała w niedzielnym pojedynku 5:3 „Intermarche Regę II” w Trzebiatowie

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy już w 2. minucie po błędzie obrony „Korony”, objęli prowadzenie po bramce Piotra Górskiego. Po stracie gola przyjezdni próbowali bardzo szybko odrobić straty.Więcej »

„Korona” Stuchowo wygrywa ważny mecz z „Pionierem” Żarnowo

„Korona” Stuchowo pokonała w minioną sobotę „Pioniera” Żarnowo 4:1. Była to czwarta ligowa wygrana stuchowian na swoim obiekcie.Więcej »

Bransoletka makramowa

11.10.2017 do świetlicy w Gostyniu przyjechali chłopcy z MOW w Rewalu z wychowawczynią Panią Moniką Majdzińską, aby nauczyć się splotu makramowego i zrobić dla siebie męską bransoletkę.

Więcej »

Koty na płoty…

Tworzenie przedmiotów użytkowych i dekoracyjnych, kształcenie motoryki małej, wykonywanie kompozycji przestrzennych, to cele zajęć z rękodzieła. 10.10.2017 do świetlicy w Gostyniu przyjechały słuchaczki z UTW w Kamieniu Pomorskim, aby rozwijać nowe umiejętności.

Więcej »

W świetlicy w Gostyniu wióry lecą!

Drewno można wykorzystać niemal do wszystkiego, ma wiele zalet i cieszy się coraz większą popularnością dlatego, że jest naturalne, ekologiczne, a przez to nieszkodliwe dla ludzkiego organizmu. Więcej »