reklamuj-sie-2

Świerzno

Specjalistyczny sprzęt dla OSP Gostyń, Stuchowo oraz Świerzno

4 października br. w Urzędzie Gminy w Świerznie odbyło się oficjalne przekazanie specjalistycznego sprzętu dla jednostek OSP z terenu gminy Świerzno.Więcej »

Świerznowski Dzień Seniora

Dnia 22 września 2018 r. (sobota) w hali sportowej w Świerznie odbyły się gminne obchody Dnia Seniora. Na zaproszenie Wójta Gminy oraz Gminnej Rady Seniorów w Świerznie przybyli Seniorzy  mieszkańcy naszej Gminy oraz zaproszeni goście.  Więcej »

Świerznowskie Dożynki AD 2018 były pełne uroku, słońca i muzyki!

Mszą św., w miejscowym kościele, w sobotę 1 września, rozpoczęły się doroczne gminne dożynki w Świerznie, które zgromadziły mnóstwo ludzi nie tylko z okolic.Więcej »

Uwaga mieszkańcy Gminy Świerzno – ENEA planuje wyłączenia energii elektrycznej

Planowane wyłączenia energii elektrycznej w Gminie Świerzno.Więcej »

Wywiad z Krzysztofem Gusterem – trenerem „Korony” Stychowo z B klasy

„Do trzech razy sztuka. Liczymy na upragniony awans, który niepotrzebnie zaprzepaściliśmy w poprzednim sezonie.” – mówi w wywiadzie Krzysztof Guster, grający trener „Korony” Stuchowo, z nowopowstałej po reorganizacji klasy B (niegdyś A klasa).Więcej »

Potrzebna krew!

Ks. Paweł Obręczarek ze Stuchowa jest po ciężkiej operacji. Wymaga podania krwi grupy AB Rh (-)minus.

Więcej »

Stuchowo na sportowo – 21 lipca

Zapraszamy do Suchowa na wspólną zabawę.

Świerznowski Festyn „Powitanie Lata 2018”

W sobotę (23.06.) w Świerznie przy całkiem udanej i słonecznej pogodzie, odbył się Festyn radośnie witający Lato. Imprezę rozpoczęły bardzo widowiskowe Gminne zawody sportowo – pożarnicze, w których po zaciekłej rywalizacji zwyciężyła drużyna OSP Gostyń, przed OSP Stuchowo oraz OSP Świerzno.Więcej »