Wiadomości Sport Polityka Katalog firm i instytucji Ogłoszenia drobne Kontakt

Wiadomości

Powiat i region

P9099824To już kolejna sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim podczas której radni podnoszą problemy swoich wyborców którzy chcą poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w swoim mieście. Jeszcze nie doczekała się rozwiązania swojej interpelacji radna Pani Kowalska Anna, która wnosiła o wyznaczenie i oznaczenie przejścia przez jezdnię na ulicy Gryfitów, co było przedmiotem interpelacji na sesji RM w marcu 2015 roku, a już na ostatniej sesji, radna Pani Cuber Jadwiga wniosła interpelację w sprawie miejsca parkingowego dla petentów Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim.

Więcej…

Powiat i region

4_majaJest 124 dniem w obecnie obowiązującym kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostało 241 dni.

Imieniny: Antonia, Antonina, Damian, Damiana, Florian, Gościwit, Gotard, Grzegorz, January, Kasjan, Leonida, Lucyla, Michał, Monika, Paulin, Pelagia, Tekla, Teodora, Strzedziwoj, Sylwan i Wespazjan.

Więcej…

Powiat i region

IMG_78023 maja minęło 224 lat od czasu uchwalenia pierwszej w Europie, a drugiej po Stanach Zjednoczonych, Konstytucji. Z tej okazji w kamieńskiej Konkatedrze o godzinie 10:00 odbyła się uroczysta msza św. z udziałem licznych samorządowców, jak również pocztów sztandarowych oraz wielu mieszkańców miasta.

Więcej…

Powiat i region

W_dziecicym_wiecie

W tej cyklicznej rubryce zwanej „W dziecięcym świecie”, przedstawiamy tym razem niespełna pięcioletnią Hannę Andrzejewską, który urodziła się 23 sierpnia 2010 roku w Kamieniu Pomorskim. Ma starszą o osiem lat siostrę, Natalię.

Więcej…

Powiat i region

a_004

Pani dyrektor i wychowawczynie z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Świnoujściu już po raz kolejny gościły nas, harcerzy z III Szczepu Harcerskiego "Słowianie" ZHR im. Zawiszy Czarnego.

Więcej…

Powiat i region

3_majaJest 123 dniem w obecnie obowiązującym kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostało 242 dni.

Imieniny: Aleksander, Alodia, Antonina, Diodor, Diodora, Juwenalis, Leonia, Maria, Mariola, Maura, Piotr, Świętosława, Teodul, Teodulf, Tymoteusz, Wirzchosława i Wiola.

Więcej…

Powiat i region

426_04_2015r-NW dniu 25.04.2015 roku we wczesnych godzinach rannych wycieliła się krowa POZOWA (nr rodowodowy 10629). Ojcem jest byk POZNANIAK II (nr rodowodowy 10982).

Więcej…

Powiat i region

wito_Flagi

No właśnie. Mamy trzy weekendowe dni świąteczne – 1 Maja, Dzień Flagi i Dzień Konstytucji 3 Maja, i w myśl obywatelskiego obowiązku powinniśmy wywiesić w różnych miejscach nasze flagi narodowe. Jak to się ma do rzeczywistości? W zasadzie cieniutko i bardzo słabo. Duża większość o tym przywileju albo zapomniała albo machnęła na to po prostu ręką.

Więcej…

Powiat i region

image0011

Woliński Park Narodowy zaprasza do wzięcia udziału w cyklu warsztatów ekologicznych połączonych z konkursem fotograficznym „Dzika przyroda w obiektywie” organizowanych w ramach działalności edukacyjnej WPN.

Więcej…

Powiat i region

IMG_7723

Być może nie wszyscy nasi internauci zauważyli, że wczoraj wieczorem przekroczyliśmy za Waszym pośrednictwem 6 milionów wejść na nasz portal „Echo Kamienia”.

Więcej…

Reklama

PGK Kamień Pomorski Usługi pogrzebowe WASYLÓW Alarmy Tartak Parłówko Raj EwyKsięgarnia KaspioProdukty z Niemiec Zur Bud Medica      Centrum BHP     

  • WAPNICA - nowa propozycja

    WAPNICA - nowa propozycja

    Wapnica (przez wiele, wiele lat nazywała się - Kalkofen) - obecnie jest niewielką zachodniopomorską wsią letniskową. Leży nad jeziorem Wicko Wielkie (zakamarek Zalewu Szczecińskiego), niedaleko Międzyzdrojów (powiat Kamień Pomorski) na wyspie Wolin (53°52'50"N…

    Więcej

  • Wszystkie wiadomości w dziale: Inne
Reklama
Reklama