Wiadomości Sport Polityka Katalog firm i instytucji Ogłoszenia drobne Kontakt

Wiadomości

Powiat i region

1W dniach 3.07-03.08 w miejscowości Trzebciny, położonej w Borach Tucholskich odbył się kolejny LXIII. Obóz pod namiotami świnoujskiego ZHR. Obóz miał tematykę 70-tej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Więcej…

Powiat i region

GALAS_I_2Państwo Alina i Krzysztof Galas byli gośćmi i głównymi bohaterami wieczoru poetyckiego 10 maja 2011 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie i z radością informujemy, że będą znowu naszymi Specjalnymi Gośćmi w najbliższy czwartek 4 września 2014 o godzinie 17.00.

Więcej…

Powiat i region

2a._Nagrodzone_zdjcie_M._ZaborowskiegoMuzeum Historii Ziemi Kamieńskiej oraz Kamieński Dom Kultury serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej Marcina Zaborowskiego zatytułowanej „Rohingowie. Uchodźcy” - część pierwsza „Niezarejestrowani”, który odbędzie się w piątek, 5 września br. o godzinie 18.00 w siedzibie naszego Muzeum w Pałacu Biskupim. 

Więcej…

Powiat i region

Podczas gali podsumowania sezonu w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach w dniu 30 sierpnia 2014 r. Zachodniopomorski Związek Tenisa Stołowego podsumował kończący się sezon startowy 2013/2014, w którym w współzawodnictwie międzyklubowym, obejmującym wszystkie kategorie wiekowe od seniora do skrzata oraz rozgrywki drużynowe zwyciężył zdecydowanie Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry” Międzyzdroje. Już po raz dwunasty UKS Chrobry Międzyzdroje zwycięża w tej klasyfikacji potwierdzając swoją najwyższą pozycję w województwie zachodniopomorskim. Obecna pozycja to już dominacja w województwie i przynależność do silnych liczących się w kraju ośrodków tenisa stołowego, tak pod względem bazy, organizacji, jak i wyników sportowych.

Więcej…

Powiat i region

W znakomitej obsadzie został rozegrany turniej tenisa stołowego Międzyzdroje OPEN 2014, który odbył się 30 sierpnia 2014 r. w Hali sportowej im. A. Grubby w Międzyzdrojach. Organizatorami zawodów był UKS Chrobry Międzyzdroje oraz Miasto i Gmina Międzyzdroje.

Więcej…

Powiat i region

Alergie_krzyzowe4Dlaczego osoby uczulone na pyłki brzozy nie powinny jeść jabłek albo wiśni? Dlaczego alergia na roztocza wyklucza spożywanie skorupiaków? Wiecie na czym polega alergia krzyżowa? Szczególnie narażeni na nią jesteśmy teraz latem, gdy w powietrzu utrzymuje się wysokie stężenie pyłków, a do diety włączamy sezonowe produkty.

Więcej…

Powiat i region

IMG_5028Skończyło się piękne lato. Aż żal. Powracamy po urlopach, do codziennych zajęć, do pracy i oczywiście do szkoły. Dziś tradycyjnie już rozpoczął się rok szkolny i dzieci już muszą myśleć o nauce i wszystkim tym co jest z nią związane.

Więcej…

Powiat i region

P1070716W sobotę 30 sierpnia o godz. 17:00 rozpoczęły się dwa mecze z udziałem naszych drużyn. Iskra grała wyjazdowy mecz z Mewą Resko, natomiast Znicz na własnym obiekcie podejmowała Bałtyk Gostyń. Wspaniała wiadomość dla kibiców – nasze drużyny wygrały! 

Więcej…

Powiat i region

P1070707

Dużo pracy mają przed sobą krakowscy geofizycy, żeby ustalić pokłady kryjące się w naszej gminie. „Jeszcze za wcześnie, aby odpowiedzieć na to pytanie” – mówi jeden z pracowników firmy Geofizyka z Krakowa. 

Więcej…

Reklama

ogłoszenie

Uprzejmie informuję Szanownych Pacjentów, iż w związku z zakończeniem współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia, od dnia 1 lipca 2014 roku do Gabinetu Stomatologicznego w Świerznie zapraszam wyłącznie na wizyty prywatne.

lek. stom. Maria Pakuła

ogłoszenie

SPRZEDAM MIESZKANIE

CENTRUM SZCZECINA UL. WOJSKA POLSKIEGO 57 – pomiędzy ul. Jagiellońską a Placem Szarych Szeregów.
Mieszkanie 62,5 m. kw. w wysokim parterze, wejście z bramy (od ulicy).
tel. 606 836 236

ogłoszenie

LOKAL DO WYDZIERŻAWIENIA

Wydzierżawię lokal użytkowy o pow. 30 m2 w Międzyzdrojach przy ulicy Zwycięstwa 23 na działalność całoroczną. Lokal znajduje się przy głównej ulicy przelotowej.

Wiadomość tel. 606 445 091

Reklama
Reklama