Wiadomości Sport Polityka Katalog firm i instytucji Ogłoszenia drobne Kontakt

Wiadomości

Powiat i region

28_lipcaJest 209 dniem w obecnie obowiązującym kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostało 156 dni.

Imieniny:Achacja, Achacjusz, Achacy, Alfonsa, Antoni, Celzjusz, Macieja, Melchior, Nazariusz, Nazary, Samson, Świętomir, Tymon, Tymona, Urban i Wiktor.

Więcej…

Powiat i region

IMG_2206W minioną sobotę i w niedzielę kamieński Amfiteatr prze wiele godzin rozbrzmiewał muzyką ludową, bowiem tu właśnie odbywał się XIX Festiwal Współczesnej Kultury Ludowej im. Jana Iwaszczyszyna, twórcy tej ciekawej imprezy.

Więcej…

Powiat i region

DSC06237

W miniony weekend odbył się bieg na dystansie 10 km w Kamieniu Pomorskim. 19 lipca na starcie nie zabrakło miłośników biegania z Gminy Golczewo.

Więcej…

Powiat i region

51SGZ_DSC_6794

Od 13 do 24 lipca w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie gości kolonia zuchenek Leśne Poziomki ze Szczecina. Należą do Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, do 51 Gromady Zuchenek Leśne Poziomki.

Więcej…

Powiat i region

01-P1040178

Zakończyły się już prace na szlaku prowadzącym wokół jeziora Szczucze. Nowe stoły i ławki, przycięte drzewa i krzaki, wyrównany szlak - nowa ścieżka spacerowa zaprasza turystów i mieszkańców!

Więcej…

Powiat i region

Zdjcie-0024

Zarząd Ludowego Klubu Sportowego „ISKRA” w Golczewie przypomina i informuje, że korzystanie ze stadionu miejskiego zlokalizowanego przy ul. Krótkiej 5 zgodnie z zapisami regulaminu może odbywać się tylko za zgodą właściciela lub zarządcy i wyłącznie pod opieką osób dorosłych: rodziców, opiekunów prawnych, wychowawców, trenerów lub instruktorów.

Więcej…

Powiat i region

3-2

W niedzielę 19 lipca odbyły się kolejne Zawody Wędkarskie z serii Grand Prix zorganizowane przez golczewskie Koło Wędkarskie „Płoteczka”. Po wylosowaniu miejsc wędkarze przystąpili do łowienia. Prawie 40 uczestników zawodów walczyło o puchary, nie zabrakło także przedstawicieli okolicznych kół wędkarskich. W tych zawodach ogromną niespodziankę sprawili uczestnicy kategorii Junior osiągając wspaniałe wyniki.

Więcej…

Reklama

2015-06-15-autokam Golf Country Club Golf Country Club Prywatny Gabinet Stomatologiczny PGK Kamień Pomorski Glok Usługi pogrzebowe WASYLÓW Alarmy  Raj EwyKsięgarnia KaspioProdukty z Niemiec Zur Bud       Centrum BHP     

  • WAPNICA - nowa propozycja

    WAPNICA - nowa propozycja

    Wapnica (przez wiele, wiele lat nazywała się - Kalkofen) - obecnie jest niewielką zachodniopomorską wsią letniskową. Leży nad jeziorem Wicko Wielkie (zakamarek Zalewu Szczecińskiego), niedaleko Międzyzdrojów (powiat Kamień Pomorski) na wyspie Wolin (53°52'50"N…

    Więcej

  • Wszystkie wiadomości w dziale: Inne
Reklama
Reklama