Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Międzywodziu

W minioną sobotę (18.06.2016) został w Międzywodziu rozegrany międzynarodowy turniej piłki nożnej roczników 2004-2006 oraz 2008-2009. W rozgrywkach wzięła udział przeszło setka dzieci skupionych w 9 drużynach.

Całości rozgrywek przyglądało się spore grono kibiców i rodziny młodych piłkarzy. Emocji nie brakowało, a atmosfera rozgrywanych w Francji Mistrzostw Europy, dodawała zmaganiom na murawie dodatkowego klimatu.
Rozgrywki uzupełnił pokaz mistrza w trikach piłkarskich – Przemka Mistrzaka z Freestyle Team Krzyśka Golonki, twórcy projektu „Trenuj z Krzychem”.
Zawody trwały blisko 5 godzin, a po rozegraniu wszystkich spotkań przyszedł czas na nagrody i wyróżnienia. Końcowa klasyfikacja w grupie wiekowej 2008-2009:
1. Fala Międzyzdroje I
2. Bałtyk Międzywodzie I
3. Fala Międzyzdroje II
4. Bałtyk Międzywodzie II
Najlepszy strzelec- Ksawery Klawa
Najlepszy bramkarz- Aleksander Kaczmarek
Najlepszy zawodnik- Karol Lichowski.

Końcowa klasyfikacja w grupie wiekowej 2004-2006:
1. Pasewalker FV
2. Boocker SV 62
3. Fala Międzyzdroje
4. Rega Trzebiatów
5. AP Reissa
Najlepszy strzelec- Adrian Krupke
Najlepszy bramkarz- Piotr Lewiński
Nagroda Fair Play- Marlene Schulte.
Organizatorzy dziękują panu Burmistrzowi Dziwnowa Grzegorzowi Jóźwiakowi, Zastępcy Burmistrza p.Łukaszowi Dzioch, Dyrektorowi MOSiK-u p.Maciejowi Atrasowi, p.Jackowi Borek, p.Markowi Szymczykowi i p.Karinie i Dariuszowi Bojzanom za życzliwość i wsparcie imprezy. Mamy nadzieję, że w następnej edycji spotkamy się jeszcze w większym gronie zawodników.

Tekst i zdjęcia: Organizatorzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *