reklamuj-sie-2

Sport

„Medicina” po wygranej z „Repro” zapewniła sobie pierwsze miejsce po pierwszej fazie rozgrywek KALF

Po 34. dniowej przerwie Kamieńska Amatorska Liga Futsalu (KALF) wróciła do gry. W niedzielę (20.01) rozegrano 6. kolejkę jubileuszowej, XX edycji. I doszło w niej do ciekawych rozstrzygnięć zarówno na czele jak i na dnie ligowej tabeli.Więcej »

V Memoriał im. Tadeusza Mandziaka w halowej piłce nożnej

19 stycznia br. w hali sportowej w  Świerznie rozegrany został V Memoriał im. Tadeusza Mandziaka w halowej piłce nożnej. Jubileuszowy turniej zwyciężył zespół Mandziuś & Przyjaciele.Więcej »

Ledwie sześć bramek wystarczyło, aby zdobyć Mistrzostwo naszego powiatu w piłce ręcznej dziewcząt!

Niebywałe, a jednak zdarzyło się, bowiem po raz pierwszy w historii Powiatu Kamieńskiego, wystarczyło zdobycie sześciu bramek, aby uzyskać awans na kolejny szczebel rozgrywek! Takiego właśnie niecodziennego wyczynu dokonały w ostatni piątek (18 stycznia) młodziutkie szczypiornistki Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej – Curie w Golczewie, których opiekunem jest Tomasz Bartniczuk.Więcej »

Szczypiorniści z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie zostali mistrzami powiatu i awansowali do finału Regionu „B”

W środę 16 stycznia br. w hali widowiskowo – sportowej w Dziwnowie odbyły się emocjonujące Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Piłce Ręcznej Chłopców, które były rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018.Więcej »

Turniej Halowej Piłki Nożnej

Gmina Dziwnów zaprasza wszystkich sympatyków halowej piłki nożnej, w najbliższą sobotę tj. 19 stycznia, do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Kultury w Dziwnowie (ul. Reymonta 10). W godzinach 9.00-17.30  zostanie rozegrany Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Dziwnowa i Rady Sołeckiej z Międzywodzia. W turniej będą brały udział dzieci z roczników 2006/2007 i 2004/2005. Więcej »

Niebawem kamieńscy gryfici rozpoczną treningi także podczas kilku sparingów…

Trwa przerwa zimowa w naszym piłkarskim światku, lecz już niektóre kluby rozpoczynają cykle zajęć przygotowawczych do rundy wiosennej czyli rundy rewanżowej. Swoje przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczął także czwartoligowy „Gryf” Kamień Pomorski.Więcej »

I Liga Kobiet Tenisa Stołowego

W dniu 6 stycznia 2019 r. zawodniczki grające w I Lidze Kobiet tenisa stołowego rozegrały spotkanie przed własną publicznością z MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka. Był to pierwszy mecz w drugiej rundzie rozgrywek sezonu 2018/2019. Spotkanie trwało ponad trzy godziny i zakończyło się zwycięstwem Chrobrego 6:4. Punkty w meczu zdobywały kolejno: Maja Garbino 2,5 pkt., Marta Lis 1 pkt., Wioleta Witkowska-Krawczyk 2,5 pkt. Po tej kolejce UKS Chrobry Międzyzdroje zajmuje drugą lokatę w tabeli I Ligi Kobiet z dorobkiem 14 pkt. oraz bilansem 53:47. Najskuteczniejszą zawodniczką w naszej drużynie jest Maja Garbino, która do tej pory zwyciężyła 16 pojedynków i tylko 4 przegrała. Organizacja rozgrywek ligowych została dofinansowana z budżetu Gminy Międzyzdroje.Więcej »

I – ligowe tenisistki stołowe „Chrobrego Międzyzdroje są na wysokiej, drugiej pozycji po 10. rozegranych kolejkach!

Trwają rozgrywki I ligi tenisa stołowego kobiet, w których z dobrym skutkiem występują nasze panie z UKS „Chrobry” Międzyzdroje, które nasz zespół rozpoczął ważną wygraną w Białymstoku, gdzie pokonał 7:3 silną ekipę „KS Galaxy”.Więcej »

Ekstraklasowa szczecińska „Pogoń” rozegrała wewnętrzny test – mecz w Kamieniu Pomorskim!

Po trzydniowym, króciutkim zgrupowaniu w nadmorskiej Pogorzelicy, obecnie piąty zespół ekstraklasy, „Pogoń” Szczecin pod wodzą niemieckiego trenera pochodzenia chorwackiego, Kosty Runjaića, w minioną sobotę (12.01.) w drodze powrotnej do Szczecina zatrzymał się w Kamieniu Pomorskim. Tutaj na boisku ze sztuczną nawierzchnią odbył trening oraz wewnętrzny test – mecz pomiędzy „Granatowymi” i „Stalowymi”.Więcej »

MOSiK w Dziwnowie zaprasza na XI Turnieju Piłki Ręcznej Kobiet i Mężczyzn

Miejski Ośrodek Sportu i Kultury w Dziwnowie zaprasza do oglądania rywalizacji prowadzonej w ramach XI Turnieju Piłki Ręcznej Kobiet i Mężczyzn. Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 12 stycznia 2019 roku w hali dziwnowskiego MOSiK-u (ul. Reymonta 10). Więcej »