reklamuj-sie-2

Sport

Babilon MMA 5: Haratyk – Naruszczka, wielki rewanż w Międzyzdrojach.

Do wielkiego rewanżu dojdzie podczas gali Babilon MMA 5. 18 sierpnia w Międzyzdrojach naprzeciwko siebie po raz drugi staną Rafał Haratyk (9-3-2, 2 KO, 4 Sub) i Marcin Naruszczka (19-8-1, 7 KO, 2 Sub). Obaj są notowani w ścisłej czołówce wagi średniej w Polsce.
Więcej »

Szymon Kuczyński ósmy w regatowej plejadzie wyborowych żeglarzy samotników

Nasz żeglarski – bezsprzecznie, rekordzista świata, Szymon Kuczyński, który na swym niewielkim jachcie „Atlantic Puffin” (ledwie 6,36 cm długości!), samotnie i bez zawijania do portów, opłynął w dziewięć miesięcy świat, w przeciwnie do innego żeglarza, Mateusza Stodulskiego, który także, lecz w o wiele dłuższym czasie opłynął glob, wcale nie odpoczywa. Więcej »

Stuchowo na sportowo – 21 lipca

Zapraszamy do Suchowa na wspólną zabawę.

Czy wiecie o tym, że 36 – letni piękny żaglowiec (fregata) „Dar Młodzieży” dumnie przemierza oceany i morza świata w ramach Rejsu Niepodległości?

Trzymasztowy polski żaglowiec szkolny (fregata) typu B – 95, „Dar Młodzieży” z Akademii Morskiej w Gdyni, jest godnym następcą żaglowców:  „Lwów” i „Dar Pomorza”. Właśnie minęła kolejna rocznica jego wejścia do służby morskiej. Lecz przypomnienie o tym żaglowcu jest pretekstem do innej ważnej daty dla „Daru Młodzieży” i naszego kraju.Więcej »

MŚ 2018 Rosja. Francja piłkarskim mistrzem świata!

Wczoraj na moskiewskich Łużnikach w obecności ponad 81 tysięcy widzów odbył się 21. finał piłkarskich Mistrzostw Świata, w którym po świetnym i emocjonującym spotkaniu, zespół Francji pokonał 4:2 (2:1) walecznych i rewelacyjnych w tej imprezie, Chorwatów.Więcej »

W poniedziałek 9 lipca odbył się pierwszy trening piłkarzy kamieńskiego IV – ligowego „Gryfa”

Zespół kamieńskiego IV – ligowego „Gryfa” Kamień Pomorski, dzisiejszym, pierwszym treningiem, rozpoczął letni okres przygotowawczy do nowego sezonu 2018 – 2019.Więcej »

Zapisz się na III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego i wygraj cenne nagrody – bo naprawdę warto!

Drodzy biegacze, 4 sierpnia coraz bliżej.

Organizatorzy czynią wszystko, by uczestnikom zbliżającego się III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego, stworzyć jak najlepsze warunki do biegania, jak i pobytu w naszym mieście. Start i meta zawodów na 5 km i 10 km zlokalizowane są na ulicy Bałtyckiej przy zabytkowym Ratuszu w Kamieniu Pomorskim.Więcej »

Pierwsze piłkarskie roszady w kamieńskim IV – ligowym „Gryfie”

Po średnio udanym minionym sezonie w IV lidze, w którym ostatecznie kamieński „Gryf” wylądował na mało zaszczytnym, dziewiątym miejscu, teraz piłkarze mają letnią przerwę. Ale kolejny sezon rozpocznie się już niebawem, bo w połowie sierpnia, stąd 9 lipca gryfici powrócą do zajęć, by pod okiem trenerów: Szymona Smerdela (I trener grający) oraz drugiego, Pawła Pawlaczyka, na swoim obiekcie szlifować formę.Więcej »

Ostatnie pożegnanie Irena Szewińska – (24.05.1946r. – 29.06.2018r.)

Irena Kirszenstein-Szewińska należała do najbardziej utytułowanych polskich sportowców     i najwybitniejszych lekkoatletek w historii: stawała na podium na czterech kolejnych igrzyskach olimpijskich ( 1964r. – Tokio, 1968r. – Meksyk, 1972 – Monachium, 1976 – Montreal ).  „Polska Dama Lekkoatletyki” specjalizowała się w biegach sprinterskich oraz w skoku w dal.  Siedmiokrotna medalistka igrzysk olimpijskich, zdobyła 3 medale złote, 2 srebrne i 2 brązowe oraz dziesięciokrotna medalistka mistrzostw Europy (10 medali na otwartym stadionie i 3 w hali). Wielokrotna reprezentantka Polski w meczach międzypaństwowych i Pucharze Europy. Więcej »

W miniony weekend biegacze z kamieńskiego KB z powodzeniem biegali na trasie Jubileuszowego „PZU Maratonu Karkonoskiego”

W miniony wekend pięcioosobowa reprezentacja „Klubu Biegacza Kamień Pomorski” rywalizowała z innymi licznymi biegaczami w Szklarskiej Porębie na trasach Jubileuszowego 10. Maratonu Karkonoskiego.Więcej »