reklamuj-sie-2

Sport

Laser Europa Cup Poland zakończone

Regaty cyklu Laser Europa Cup zakończone. Mająca miejsce wczorajszego południa ceremonia wręczenia nagród i wyróżnień, zwieńczyła trzy dni intensywnej rywalizacji, która z powodzeniem była prowadzona na dziwnowskim akwenie. Dopisała pogoda i wiatr, co przełożyło się na planowe rozegranie wszystkich wyścigów. Dzięki temu końcowe wyniki były obiektywne i odzwierciedlały realną formę każdego z zawodników.Więcej »

K-jak Dziwnów organizuje spływ – chętni mogą się zgłaszać do 16 sierpnia.

K-jak Dziwnów szykujemy spływ Dziwnów – Międzywodzie – Dziwnów.Więcej »

Fala Międzyzdroje zaczyna rozgrywki ligowe już 18 sierpnia

A więc zaczynamy, już 18 sierpnia o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach pierwszy mecz Fali w wyższej klasie rozgrywkowej!Więcej »

Na inaugurację „Vineta” deklasuje groźnego rywala, a „Gryfowi” przydarzył się falstart w Goleniowie

W ten weekend rozgrywki zainaugurowali piłkarze IV ligi. Tu przypomnijmy, iż mamy dwóch przedstawicieli, z których dużo lepiej zaprezentowała się wolińska „Vineta”, która bez większego trudu wypunktowała u siebie „Sokoła” Karlino, strzelając mu trzy bramki, nie tracąc żadnej.Więcej »

Szczecinianka wicemistrzynią Europy na 1.500 m w Berlinie!

Filigranowa lekkoatletka Sofja Ennaoui pochodząca ze Szczecina, która swe 23 urodziny będzie obchodzić 30 sierpnia, dziś wieczorem zdobyła na kończących się dziś Mistrzostwach Europy w Berlinie srebrny medal w biegu płaskim na 1.500 metrów!Więcej »

Laser Europa Cup Poland 2018 w Dziwnowie

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się w Dziwnowie regaty cyklu Laser Europa Cup. Zawody tego żeglarskiego pucharu (klasy Laser) odbywają się na dziwnowskim akwenie już po raz piąty. Warto przy tym dodać, że cykl Europa Cup, poza Polską (a konkretnie Dziwnowem), jest jeszcze rozgrywany w 9 innych krajach.

Więcej »

Michał Kalinowski na podium

Michał Kalinowski na drugim miejscu podium podczas Międzynarodowego V Kryterium Ulicznego o Nagrodę Grudziądza!!! Dodamy że Michał był pierwszym kolarzem spośród polskich zawodników!

 

Więcej »

U progu nowego sezonu z naszymi zespołami w tle…

Kończy się dwumiesięczna przerwa letnia dla piłkarzy i zespołów niższych klas rozgrywkowych. Pod koniec lipca swoje rozgrywki zainaugurowała ekstraklasa określana nie bez kozery z racji swego słabego poziomu i nieobliczalności, jako „ekstraklapa”, a także pierwsza i druga liga.Więcej »

Wywiad z trenerem „Gryfa” Kamień Pomorski.

„Po pierwszych meczach będziemy o wiele mądrzejsi… . Liczę, że „Gryf” pokaże się z dobrej strony.” – rozmowa z Szymonem Smerdelem, grającym trenerem IV – ligowego „Gryfa” Kamień PomorskiWięcej »

Polak nowym mistrzem i rekordzistą świata w ultratriathlonie!

Przypomnijmy, iż w minioną sobotę, w Golczewie odbyły się po raz ósmy zawody triathlonowe, podczas których zawodnicy musie przepłynąć 950 m w wodach Jeziora Szczuczego, przejechać rowerem trasę 2 x 22,5 km pomiędzy Golczewem, a Wysoką Kamieńską, oraz przebiec ulicami miasta trasę 10 kilometrów.

Z czasem 2 godziny 11 minut wygrał Mateusz Derleta z DerMMed, przed Piotrem Padee z Tricarbon.pl oraz Dawidem Nowaczykiem, reprezentującym KS Ironman.

Wśród pań triumfowała Karolina Jahnz – Kujavia3Team, która finiszowała przed Martą Olczak z SZWLA oraz Nikolą Murawską.Więcej »