reklamuj-sie-2

Sport

FELIETON PIŁKARSKI – Poweekendowe retrospekcje

Cenna wygrana kamieńskiego „Gryfa”. Znów przegrana „Vinety”. Pogrom „Iskry” i „Jantara”. „Korona” i „Fala” awansowały wyżej. A klasa ma już przerwę zimową. Oto niektóre wydarzenia minionego piłkarskiego weekendu. Ale po kolei… .Więcej »

Zwycięstwo „Chrobrego” w I Lidze Kobiet

Zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje rozegrały w dniu 11 listopada szóstą kolejkę w ramach I Ligi Kobiet tenisa stołowego. Więcej »

MOSiR zaprasza na pierwszy trening Aikido

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Klub Aikido Taiso ze Szczecina zapraszają dzieci, młodzież oraz dorosłych na pierwsze treningi aikido, które rozpoczną się w najbliższą sobotę, 18 listopada br. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim. Zajęcia aikido dla dzieci od godz. 12.00, młodzież i dorośli od godz. 12.45.Więcej »

Zajawka przedostatniej (i ostatniej w A klasie) piłkarskiej kolejki

IV liga – „Gryf” zagra znów u siebie. I znów z mocnym rywalem. „Vineta” wybiera się do nieobliczalnego beniaminka z TrzebiatowaWięcej »

Młodzi sportowcy z Wysokiej Kamieńskiej na biegach w Goleniowie

   Jedenastego listopada 1989 roku w wolnej Polsce po raz pierwszy w Goleniowie została zorganizowana impreza biegowa pod nazwą Goleniowska Mila Niepodległości. Celem głównym tych biegów było uczczenie rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, poprzez organizację imprezy biegowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od tamtej daty wszystkie kolejne rocznice Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Goleniowie obchodzone są na biegowo. Wraz z warszawskimi biegami Goleniów organizuje je nieprzerwanie od 29 lat. Są to najstarsze biegi w Polsce upamiętniające dzień Narodowego Święta Niepodległości.

Więcej »

Pewna sobotnia wygrana tenisistek z międzyzdrojskiego „Chrobrego” z zespołem z Łomży

Po spadku w poprzednim sezonie z ekstraklasy po jednorocznym pobycie w elicie, tenisistki stołowe UKS „Chrobry” z trenerem Jackiem Wandachowiczem, jak przystało na dobry zespół, świetnie sobie radzą w obecnym sezonie występując w I lidze.Więcej »

Felieton piłkarski

Mamy lidera z Dziwnowa! Za silni liderzy dla naszych IV – ligowców. Gostyński „Bałtyk” sięgnął dna ligowej tabeli

Powoli kończy się jesienna runda w piłce nożnej. W miniony, świąteczny weekend nasze zespoły grały z różnym skutkiem, ale najbardziej kibiców cieszy powrót „Jantara” Dziwnów na fotel lidera klasy okręgowej. Na drugim biegunie jest „Bałtyk” Gostyń, który przegrał z dotąd ostatnim zespołem i sięgnął ligowego dna. Ale co i jak o tym poniżej.Więcej »

Kamieński „Gryf” z „Bałtykiem” Koszalin – od 1:0 do 1:3

Kolejna, a zarazem druga z rzędu porażka kamieńskiego „Gryfa”, który w sobotę nie dał rady stawić skutecznie czoła liderowi, „Bałtykowi” Koszalin, przegrywając z nim 1:3, choć do gryfici do przerwy dość niespodziewanie, patrząc na przebieg gry, prowadzili.Więcej »

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

W czwartek 9 listopada br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców w ramach Licealiady 2017/2018.Więcej »

Zajawka piłkarskiej weekendowej kolejki

Trudne mecze czekają w weekendowej kolejce czwartoligowców, kamieńskiego „Gryfa” i „Vinety” Wolin. „Iskra” zagra na przełamanie. „Jantar” poszuka kolejnych punktów w Ińsku. Ciekawie zapowiada się w meczach naszych zespołów w A klasie. A więc po kolei…

Więcej »