reklamuj-sie-2

Sport

VII BIEG DLB

Za nami VII bieg Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Niezwykle malownicza trasa, wyznaczona leśnymi dróżkami, między Dziwnowem a Międzywodziem  liczyła około 6250 metrów. Zwyciężył Łukasz Szymański z Pobierowa – 24,05 min. , drugi był Robert Derda ze Świnoujścia – 24,38 min., trzeci – Adrian Śremski  (LUKS „Bałtyk” Dziwnów)- 25,51 min. Wśród kobiet sytuacja znacznie się skomplikowała, ponieważ cztery najszybsze kobiety pomyliły trasę. Nagrodzono więc te, które nie zbłądziły. Wygrała Jolanta Materka (KB Kamień Pom.) przed Małgorzatą Sych (KB Kamień Pom.) i Izabelą Mrówczyńską (Kamień Pom.).     Więcej »

VII bieg DLB

LUKS „Bałtyk” Dziwnów serdecznie zaprasza amatorów biegania na VII bieg czwartej edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę 22.09.2018 r. na trasie Dziwnów – Międzywodzie – Dziwnów. Więcej »

Zawody hippiczne w Benicach

Stowarzyszenie na rzecz ZSP w Benicach zaprasza  29 września 2018 r. (sobota) na towarzyskie i regionalne zawody w skokach przez przeszkody. Więcej »

Felieton piłkarski po weekendowej kolejce

Szczęśliwa kolejka dla większości naszych zespołów.  Ale nie obyło się bez niespodzianek z udziałem naszych drużyn!

Wiele ciekawego działo się w kolejce minionego weekendu, w której dobrze zaprezentowali się nasi czwarto ligowcy, jak i dość sensacyjnie, „okręgowa” „Iskra”. W małych derbach powiatu zaskakująca wygrana „Fali” z „Jantarem”. Z kolei liderująca „Korona” nie zwalnia tempa. Pierwsze cenne punkty słabego dotąd „Bałtyku” Gostyń. Ale po kolei…Więcej »

Podsumowanie Międzynarodowych Mistrzostw PSKO 2018

Szwed Jonatan Roijer i Louisa Müller z Niemiec zwycięzcami Międzynarodowych Mistrzostw PSKO w Dziwnowie. Drugie miejsce trafiło do Polaków – Agnieszki Pawłowskiej i Rafała Pogorzelskiego z CHKŻ Chojnice. Na podium w kategorii kobiet uplasowała się również reprezentantka KS AZS AWFiZ Gdańsk – Ewa Lewandowska.Więcej »

V Regaty Sputnik Cup 2018

W dniach 13 do 16 września odbyły się V regaty SPUTNIK CUP. Żeglarze rywalizowali na akwenie Morza Bałtyckiego na trasie Kamień Pomorski – Bornholm do duńskiego portu Nexo.Więcej »

Sport, zabawa, integracja czyli kamieńska XI Olimpiada Specjalna Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w pigułce

W miniony czwartek (13.09.2018), na hali widowiskowo – sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyła się jedenasta edycja Olimpiady Specjalnej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, którą tradycyjnie zorganizowało miejscowe Koło PSONI.Więcej »

Lekkoatleci z UKS „Aktywni” rozpoczęli startowy sezon

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej rozpoczęli zmagania sportowe w V edycji Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych (13.09.2018).Więcej »

I Zawody z cyklu Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych

Za nami pierwsze zawody V Edycji cyklu „Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych” oraz „Grand Prix Lekkoatletycznego” pod patronatem Burmistrza Międzyzdrojów, które odbyły się 13 września 2018 r. na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach. Organizatorem zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry” Międzyzdroje oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzyzdrojach. Więcej »

Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO 2018

Dzisiejszą rejestracją rozpoczyna się w Dziwnowie kolejna odsłona Międzynarodowych Mistrzostw Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. Warto przy tym dodać, że Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO to jedna z najważniejszych imprez żeglarskich w klasie Optimist w Polsce i jedna z szczególnie docenianych w Europie. Od lat cieszy się dużym uznaniem i niesłabnącym zainteresowaniem, ściągając na każdą ze swoich edycji liczne grono zawodników z kraju i zagranicy. Więcej »