reklamuj-sie-2

Sport

„Na wiosnę będziemy grać swoje i celujemy w pierwszą piątkę.” – rozmowa z Szymonem Smerdelem, grającym trenerem kamieńskiego „Gryfa”

Po dobrej grze i wysokiej wygranej ze szczecińskimi hutnikami w pierwszym meczu rewanżów sezonu, przychodzą nadzieje kibiców na lepsze jutro ich zespołu, czyli kamieńskiego „Gryfa”. Według Ciebie, w jakiej kondycji jest teraz zespół? Zapewne jeszcze nie tej optymalnej?Więcej »

Przed nami sobotnio – niedzielna piłkarska kolejka

W ten weekend, piłkarze interesujących nas lig piłkarskich rozegrają swoją kolejkę spotkań. Kilka par jest całkiem ciekawych, ale nas najbardziej interesują najbliższe spotkania z udziałem zespołów z naszego regionu. A jak to wygląda w poszczególnych klasach…Więcej »

Cel nadrzędny, utrzymać „Iskrę” w lidze i wywalczyć jak najlepsze miejsce na koniec sezonu. – w rozmowie z Łukaszem Cebulskim, grającym trenerem „Iskry” Golczewo,

Cel nadrzędny, utrzymać „Iskrę” w lidze i wywalczyć jak najlepsze miejsce na koniec sezonu.w rozmowie z Łukaszem Cebulskim, grającym trenerem „Iskry” Golczewo, występującej w Wojewódzkiej Klasie Okręgowej (była V liga).Więcej »

Mecz I Ligi kobiet w tenisie stołowym w Międzyzdrojach

Mecz I Ligi kobiet w tenisie stołowym w Międzyzdrojach-25.03.2018 r. godzina 15.00

STARTUJE IV EDYCJA DZIWNOWSKIEJ LIGI BIEGOWEJ

Już w najbliższą sobotę, 24 marca, startuje IV edycja Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Organizator, czyli Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Bałtyk” Dziwnów, serdecznie zaprasza              do udziału w tej biegowej imprezie wszystkich amatorów biegania.  Pierwszy bieg wystartuje  sprzed hali sportowo – widowiskowej w Dziwnowie – zapisy od 9.30, start o 10.00.                                  W Lidze mogą brać udział osoby urodzone w roku 2003 i starsze, które nie mają przeciwwskazań do uprawiania biegów. W całym cyklu DLB odbędzie się 9 biegów:Więcej »

Felieton piłkarski – Tylko „Jantar” i „Znicz” na minusie

Na dobre rozpoczyna się runda wiosenna w piłkarskiej karuzeli. Przed tygodniem w dużej mierze tamta inauguracyjna kolejka została skutecznie storpedowana przez złe, a nawet fatalne warunki aury zimowej. Tym razem większość spotkań odbyła się, ale dla przykładu, „Iskra” Golczewo – pauzowała, bowiem jej mecz z „Ogniwem” w Babinku został odwołany.Więcej »

Lekkoatletki „Chrobrego” na podium

Udanie zakończyły się Przełajowe Mistrzostwa Województwa „Lekkoatletyka dla Każdego” dla zawodniczek UKS Chrobry Międzyzdroje. Mistrzostwa, które odbyły się w sobotę, 17 marca 2018 r. w Policach były znakomitą szansą na sprawdzenie formy. Natalia Lewandowska zdobyła brązowy medal w biegu na 800m w kategorii rocznika 2005. Natomiast jej starsza koleżanka Ania Rejchert zdobyła srebrny medal w biegu na 800m w kategorii rocznika 2004. Hanna Szymańska zajęła 4. miejsce w biegu na 800m w kategorii rocznika 2006. Więcej »

Niezwykle udana 13. Wiosenna edycja turnieju tańca w Kamieniu Pomorskim przeszła do historii

Blisko 200 par wystartowało w 13. Wiosennym Turnieju Tańca Sportowego, który odbył się w minioną sobotę w kamieńskiej hali widowiskowo – sportowej. Głównym organizatorem, zresztą jak zawsze, był Klub Tańca Sportowego „FOCUS”, przy współudziale miejscowego MOSiR oraz Urzędu Miejskiego.Więcej »

Na inaugurację u siebie, kamieński „Gryf” wysoko pokonał mocnego „Hutnika” Szczecin i awansował w tabeli

O dość nietypowej, bo godzinie 19:00 w miniony piątek (16.03), kamieńscy gryfici zainaugurowali u siebie rundę wiosenną. Podejmowali wysoko ustawionego w tabeli „Hutnika” Szczecin, z którym w pierwszej rundzie w Szczecinie przegrali 3:4. Nasi piłkarze i sztab szkoleniowy zapowiadali rewanż za tę pechową porażkę. I ta zapowiedź się całkowicie ziściła, bowiem „Gryf” pewnie pokonał hutników 4:1(3:1).Więcej »

Czas na oczekiwaną przez kibiców piłkarską rundę wiosenną

Przed tygodniem rundę wiosenną zainaugurowały m.in. IV liga oraz Wojewódzka Klasa Okręgowa (była V liga). Jednak warunki zimowe storpedowały w dużej mierze rozegranie wszystkich spotkań. Wśród tych były odwołane spotkania „Vinety” Wolin z „Gryfem” Kamień Pomorski oraz „Mewy” Resko z „Jantarem” Dziwnów. Mamy nadzieję, że w ten weekend nic nie stanie na przeszkodzie by kolejka w pełni się powiodła.Więcej »