reklamuj-sie-2

Sport

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej

W minioną sobotę (13 stycznia) w hali dziwnowskiego MOSiK-u odbyła się II edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej roczników 2005/2006 oraz 2010. Młodzi adepci piłki nożnej przyjechali do Dziwnowa z Polic, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, a także z niemieckich miejscowości: Pasewalk i Schmölln.Więcej »

Halowy Miting Lekkoatletyczny w Szczecinie

W dniu 13 stycznia 2018 r. dwunastoosobowa grupa zawodniczek i zawodników UKS Chrobry Międzyzdroje wystartowała w Halowym Mitingu Lekkoatletycznym w Szczecinie. Nasi zawodnicy startowali w biegach na 60m oraz w skoku w dal.Więcej »

Pewne wygrane „Chrobrego” Międzyzdroje

W miniony weekend zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje rozegrały pierwsze dwa wyjazdowe spotkania w rundzie rewanżowej w ramach I Ligi Kobiet tenisa stołowego.Więcej »

Cenne wyjazdowe wygrane tenisistek międzyzdrojskiego „Chrobrego” w Nadarzynie i Warszawie i zasłużony fotel wicelidera I ligi

W minionym tygodniu tenisistki I – ligowego UKS „Chrobry” Międzyzdroje udały się w długą i męczącą podróż do centralnej Polski, gdzie w piątek i sobotę (12 – 13 stycznia), zmierzyły się z najpierw GLKS II Nadarzyn (szósta lokata), a potem drugim zespołem SCKiS HALS WADWICZ, zajmującym odległe, obecnie ósme miejsce w ligowej tabeli.Więcej »

Plebiscyt na Piłkarza Roku. Są kandydatury z naszych zespołów – zagłosuj!

Od 10 stycznia 2018 r. można oddawać głosy w plebiscycie na Piłkarza Roku województwa zachodniopomorskiego.Więcej »

Wsparcie dla zachodniopomorskiej kultury

Województwo Zachodniopomorskie przeznaczy 400 tys. zł na wsparcie realizacji zadań w zakresie kultury. Otwarty konkurs ofert już trwa. Wnioski można składać do 31 stycznia br. Więcej »

Dziwnowski „Jantar”, rewelacyjny beniaminek klasy okręgowej po jesiennej rundzie, rozpoczął okres przygotowawczy do rundy rewanżowej

DKS „Jantar” Dziwnów, jako beniaminek występujący w klasie okręgowej I grupy szczecińskiej, po rundzie jesiennej zajmuje znakomite, trzecie miejsce z 30 punktami wywalczonymi w 15 spotkaniach. Dodać należy, że dziwnowianie idący niczym burzowy taran, zgarniali kolejne i kolejne zwykle zwycięskie punkty. Ale nieoczekiwanie na ostatnie dwa spotkania przyszła klapa (albo zmęczenie materiału, czytaj organizmu), kiedy w ledwie dwóch meczach „Jantar” stracił aż 12 goli, przy tylko strzelonych czterech. Wtedy to przyszła wysoka nieoczekiwana i boląca porażka, bo aż 0:5, z „Błękitnymi” Trzygłów. I to u siebie. A także w Mostach z „Promieniem”, gdzie było 4:7. Więcej »

Kamieńskie „Repro Service Pol” niestety nie obroniło tytułu mistrzowskiego sprzed roku Bałtyckich Mistrzostw Futsalu

IV Bałtyckich Mistrzostwach Pomorza w Futsalu, które odbywały się w miniony weekend w Dźwirzynie (faza grupowa) oraz Mrzeżynie (finały). I niestety, mistrzostwo tym razem nie dla kamieńskiego „Repro Service Pol”, które nie obroniło tytułu sprzed roku. A było naprawdę blisko.Więcej »

Międzynarodowy Turniej Piłkarski

Już w najbliższą sobotę (tj. 13.01.2018 roku) w hali dziwnowskiego MOSiK-u odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłkarski roczników 2005/2006 oraz 2010. Zawody będą trwały od godziny 10.00 do (około) 18.00.Więcej »

Festiwal Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Dziwnowa

Pierwsza edycja naszego turnieju już za nami. Piątego stycznia 2018 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Dziwnowie odbył się FPR o Puchar Burmistrza Dziwnowa. Brało w nim udział 7 zespołów – 4 dziewcząt i 3 chłopców.Więcej »