reklamuj-sie-2

Sport

Tenis stołowy – Międzyzdrojski UKS „Chrobry” na razie bez rewelacji po pięciu meczach w I lidze…

Z początkiem września rozpoczęły się rozgrywki I ligi kobiet w tenisie stołowym, gdzie mamy swego reprezentanta, UKS „Chrobry” Międzyzdroje, którego zawodniczki dzielnie walczyły w poprzednim sezonie, lecz nie udała im się sztuka ponownego awansu do ekstraklasy. Zajęły wtedy czwartą lokatę.Więcej »

Sporo emocji w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

W środę 13 listopada br. w hali widowiskowo – sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Drużynowym Tenisie Stołowy Dziewcząt i Chłopców, które odbywały się w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2019/2020.Więcej »

Weekendowe starty zawodników Klubu Biegacza Kamień Pomorski

W miniony przedłużony weekend listopadowy członkowie Klubu Biegacza Kamień Pomorski uczestniczyli w wielu imprezach biegowych w Polsce i zagranicą.Więcej »

AL Międzyzdroje na biegach w Kamieniu Pomorskim

Najmłodsi zawodnicy i zawodniczki Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wystartowali w dniu 11 listopada w Kamieniu Pomorskim w biegach „Rusz śmiało swoje ciało”. Więcej »

Spory sukces młodych piłkarzy kamieńskiej Akademii Piłkarskiej Gryf

Przed sezonem 2019/2020 władze Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski razem z trenerami po raz pierwszy w historii kamieńskiej piłki postanowiły zgłosić zespoły juniorów młodszych oraz młodzików młodszych do tzw. rozgrywek wojewódzkich.Więcej »

V edycja DZIWNOWSKIEJ LIGI BIEGOWEJ przeszła do historii

V edycja DZIWNOWSKIEJ LIGI BIEGOWEJ przeszła do historiiAutorem zdjęć jest Marek Szymański( fot. Organizator )

Bieg rekreacyjny na dystansie 5 kilometrów zakończył zmagania V edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. W tym roku odbyło się 10 biegów zaliczanych do klasyfikacji końcowej.

28 osób spełniło warunki – wzięło udział w przynajmniej 5 różnych biegach. Łącznie w biegach udział wzięło 72 amatorów zdrowego trybu życia.

Więcej »

Asertywność- słowo klucz!

W ramach projektu „Bieg po zdrowie”, na lekcji wychowawczej w SP im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie, uczniowie klasy IV-ej przygotowywali scenki rodzajowe, pracując w grupach, dotyczące „Jak to zrobić, żeby inni nie palili?” oraz jak być asertywnym.

Więcej »

Nasi z powodzeniem startowali w znanym biegu koszalińskiej „Nocnej Ściemy”

W nocy z soboty na niedzielę nastąpiła zmiana czasu z letniego na zimowy. O nocnej godzinie drugiej ponad 800 zawodników z kraju i zagranicy wystartowało na dystansie półmaratońskim oraz maratońskim w ramach „Nocnej Ściemy” odbywającej się w Koszalinie. To bieg, który – jak to głośno określa organizator, łamiący wszystkie zasady rzeczywistości, bieg o niesamowitych możliwościach. I jest zapewne jedynym takim biegiem na świecie!Więcej »

Zakończenie Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Powiatowym Klubem Tenisa Ziemnego, zorganizował Kamieńską Amatorską Ligę Tenisa Ziemnego.Więcej »

Ostatni bieg V edycji

27 osób wystartowało w ostatnim biegu V edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Malownicza trasa biegu wyznaczona była w lesie między Dziwnówkiem i Łukęcinem. Zwycięzca został Robert Derda (TT Szczecin)- 26,53 min., który wyprzedził Piotra Stępnia (LUKS „Bałtyk” Dziwnów) – 27,14 min., i Jarosława Kosonia (Maraton po plaży Kołczewo) – 28,03 min. Więcej »