Za niespełna miesiąc IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego. Zapraszamy do udziału w nim!

Za niespełna miesiąc (3.08.) odbędzie się największa impreza sportowa w Gminie Kamień Pomorski pod nazwą „IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” w ramach, której odbędą się biegi na dystansie 5 km, 10 km, a także wyścig nordic walking na dystansie 5 km. Organizatorzy czynią starania by uczestnikom oraz kibicom imprezy sportowej stworzyć jak najlepsze warunki pobytu w Naszym Mieście.

Co czeka na uczestników ….; A więc – w miasteczku biegowym dla najmłodszych przygotowana zostanie strefa dziecięca, w której znajdą się atrakcje typu malowanie twarzy, gigantyczne bańki mydlane, modelowane kolorowe baloniki, przejażdżki konne czy pokaz psów.

W trakcie całej imprezy będzie odbywał się pokaz carvingu przeprowadzony przez Grzegorza Gniecha – Mistrza Polski oraz Mistrza Świata w carvingu.

Dodatkowo każdy uczestnik będzie mógł się posilić, bowiem zostanie przygotowane specjalne stoisko w którym znajdą się liczne smakowe atrakcje, a więc: domowe ciasta, kawa, herbata, zabawa fantowa, mini kawiarenka z pysznymi goframi. Wszystko po to, abyśmy razem mogli wesprzeć Antoninę Małysza z Kamienia Pomorskiego.

Finałem tej interesującej imprezy będzie kolejne bicie Rekordu Polski w jedzeniu arbuza, który od 2018 roku należy do Kamienia Pomorskiego. Ów rekord wynosi dziś 800 kg. Czy uda się pobić zeszłoroczny rekord? O tym przekonamy się już w sobotę 3 sierpnia br.

Zapisy elektroniczne przyjmowane są do 23 lipca br. do godziny 23:59, a wpisowe wynosi 45,00 złotych za start w nordic walking oraz w biegu na dystansie 5 km. Natomiast wpisowe na bieg na dystansie 10 km wynosi 50,00 złotych.

Po tym terminie będzie można dokonać zapisu wyłącznie w dniu biegu w Biurze Zawodów (w przypadku wolnych miejsc), a wpisowe wzrośnie do 70,00 złotych na wszystkie dystanse.

Wszystkie szczegóły dotyczące regulaminu i wiele innych ciekawych informacji można znaleźć na stronie www.biegkamien.pl oraz na stronie fanpage’u „Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”. Zachęcamy do zapisów www.sport-time.com.pl

Owa impreza zapewne nie odbyłaby się gdyby nie pomoc oraz wsparcie finansowe wielu instytucji oraz firm. Dotychczas imprezę wsparli m.in.: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim, pan Sebastian Mamzer – Przewodniczący Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim, PGK w Kamieniu Pomorskim, Pomorska Giełda Nieruchomości w Kamieniu Pomorskim, Zarządzanie Nieruchomościami Danuta Omelańska z Kamienia Pomorskiego, smAktywni.pl Catering Dietetyczny, Firma Handlowo – Usługowa CATRINA z Ruska, Palarnia Etno Cafe z Wrocławia, Willa „Rubin” z Dziwnówka, Państwo Gajlun z Golczewa, Happy Dog Team, Stowarzyszenie Trzy Rybki; Przewozy Autokarowe Jarosław Ciesielski – Kamień Pomorski, Euroimpex S.A. z Wrocławia, Ciastkarnia – Piekarnia Żelek z Kamienia Pomorskiego, Firma Efekt Hurt Detal Rafał Ujazda z Kamienia Pomorskiego, Wesoła Ekipa Animatorów, Coctail – Show Rafał Wraga z Leśnej, a także: Anna Dubrawska Biuro Kredytowe, Carving – Gniech Sylwia Kruszyńska, Stowarzyszenie Carving Team Poland oraz Firma Sport – Time z Gryfic.

Organizatorzy serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym sierpniowym Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”, bo prócz startu w biegu będzie możliwość wzięcia udziału w imprezach okołobiegowych.

Za Organizatorami Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *