17-10-2017 » Powiat i region

Wyraź emocje z Marcinem Dubielem w Atrium Molo!

 W dzisiejszym świecie smartfony towarzyszą nam na każdym kroku, dzięki czemu wciąż pozostajemy w kontakcie z bliskimi. Wysyłając do nich wiadomości, używamy emotikonek, które potrafią czasem oddać nasz nastrój lepiej niż słowa. Ale czy mają one także uczucia? Już w najbliższą sobotę, 21 października, przekonają się o tym uczestnicy „Dnia pełnego emocji”, który związany jest z premierą kinową animacji „Emotki. Film.” W Atrium Molo nie zabraknie gier, zabaw i konkursów, a zachęcać do nich będzie gość specjalny, jeden z najbardziej znanych polskich youtuberów – Marcin Dubiel!

„Dzień pełen emocji” w Atrium Molo to wydarzenie, którego motywem przewodnim będą oczywiście emotikonki – we wszystkich możliwych postaciach! Wśród atrakcji znajdzie się m.in. Emotkowe Koło Emocji, w którym uczestnicy będą musieli wykazać się znajomością uczuć
i umiejętnością ich wyrażania. Z kolei na Wielkiej Emotkowej Tablicy dzieci będą losować pola, w które mają trafić piłeczkami. Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody!

Zaplanowano również spotkania z głównymi bohaterami nadchodzącej premiery oraz Emotkową Fotobudkę, gdzie będzie można zrobić sobie zdjęcie w kolorowych stylizacjach. Na najmłodszych czeka też Strefa Zabaw Plastycznych wraz z Emotkową Charakteryzacją,
a na Kolorowej Tanecznej Macie – rywalizacja z dużą dawka uśmiechu i pozytywnej energii.

Gościem specjalnym „Dnia pełnego emocji” w Atrium Molo będzie Marcin Dubiel – jeden
z najbardziej rozpoznawalnych youtuberów w Polsce. Jego kanał subskrybuje ponad 860 tys. użytkowników, na Instagramie ma 712 tys. obserwujących, a na Facebooku śledzi go 410 tys. fanów. Jest również gwiazdą „Emotki. Film” – razem z innymi polskimi youtuberami użyczył głosu jednej z postaci. W trakcie wydarzenia Marcin Dubiel udzieli mini-wywiadu oraz spotka się z fanami.

Komedia animowana „Emotki. Film” zadebiutowała w polskich kinach 13 października. Zabiera nas ona do sekretnego świata naszych telefonów i żyjących w nich emotikonów, które – jak się okazuje – są bardzo uczuciowe. Bohaterów czeka mnóstwo pełnych emocji przygód oraz wyścig z czasem. „Emotki. Film” to uniwersalna historia o poznawaniu siebie, akceptacji własnych niedoskonałości i – przede wszystkim – wyrażaniu siebie.

W obecnych czasach media społecznościowe stanowią istotny element naszego życia.
Facebook, Snapchat, Instagram czy Youtube to świat, który szczególnie przed nastolatkami nie ma tajemnic. Dlatego do zabawy podczas „Dnia pełnego emocji” w Atrium Molo zaprosiliśmy Marcina Dubiela, gwiazdę polskiego Internetu. Jego filmy cieszą się popularnością zwłaszcza wśród młodych osób. Razem z nim chcemy zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy w wyrażanie emocji. Gwarantujemy dużo radości i śmiechu –
mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

 „Dzień pełen emocji” odbędzie się w sobotę, 21 października, w godzinach 11:00 – 18:00. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.atrium-molo.pl.

***

Atrium Molo

Atrium Molo to popularne i lubiane centrum handlowe, położone przy ul. Mieszka I na szczecińskim osiedlu Pomorzany. Doskonałe umiejscowienie umożliwia dogodny i łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Na ponad 25 tys. mkw. GLA oferuje szeroką gamę znanych i popularnych marek oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne. Atrium Molo wyróżnia nowoczesna forma architektoniczna z jasnym i przestronnym pasażem oraz zadbaną zielenią. Wśród głównych najemców Atrium Molo znajdują się m.in.: sklep z elektroniką Media Markt, hipermarket Carrefour, perfumeria Douglas, restauracja Burger King oraz sklep z zabawkami Toys”R”Us, a w branży modowej salony takich sieci jak: TK Maxx, H&M, Reserved, New Yorker i CCC. Dla wygody klientów przygotowany został jednopoziomowy, bezpłatny parking, liczący 856 miejsc.

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio Grupy znajduje się 60 centrów i nieruchomości handlowych zlokalizowanych
w sześciu krajach, o wartości rynkowej 2,6 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej ok. 1,1 mln mkw. W 2016 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 195,7 mln euro, natomiast pierwsze półrocze 2017 roku zakończyła z wynikiem 98,8 mln euro. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium w Polsce

Atrium posiada w Polsce 21 centrów handlowych o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 522 200 mkw. Rok 2016 spółka zamknęła z przychodem z najmu brutto na poziomie 102,1 mln euro. Na koniec pierwszego półrocza 2017 roku Atrium w Polsce uzyskało przychód z najmu brutto w wysokości 50,7 mln euro. W Polsce zlokalizowanych jest dziewięć  kluczowych obiektów Atrium. Należą do nich: Atrium Promenada, Atrium Targówek
i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Koszalin, Focus w Bydgoszczy, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Felicity w Lublinie i Atrium Biała w Białymstoku.

Marika Żołądek-Banaś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *