WYNIKI WYBORÓW PARLAMENTARNYCH 13-10-2019 Miasto i Gmina Międzyzdroje

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie, z uwzględnieniem dodatkowych formularzy) w chwili zakończenia głosowania: 5436

Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie oraz adnotacje o wydaniu karty bez potwierdzenia podpisem w spisie): 3105

Frekwencja: 57,12%

SEJM:

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych): 3070.

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE  – 181 głosów

Najwięcej głosów otrzymał/a:  RZEPA Jarosław Michał – 73 głosy

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 1016 głosów

Najwięcej głosów otrzymał/a: GRÓBARCZYK Marek Józef – 465 głosów

Lista nr 3 – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ – 532 głosy

Najwięcej głosów otrzymał/a: WIECZOREK Dariusz Krzysztof – 157 głosów

Lista nr 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ – 157 głosów

Najwięcej głosów otrzymał/a: BEDKA Marcin Grzegorz –  58 głosów

Lista nr 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI – 1178 głosów

Najwięcej głosów otrzymał/a: NITRAS Sławomir Witold – 793 głosy

SENAT:

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych) – 3029 głosów

  1. KOCHAN Magdalena Maria zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI – 1956 głosów
  2. KOSMAL Edward zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 1073 głosy
WYBORY DO SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZARZĄDZONE NA DZIEŃ 13 PAŹDZIERNIKA 2019 R.
I. ROZLICZENIE SPISU WYBORCÓW I KART DO GŁOSOWANIA obw. 1 obw. 2 obw. 3 obw. 4 obw. 5 razem
1. Liczba otrzymanych przez obwodową komisję wyborczą kart do głosowania, ustalona po ich przeliczeniu przed rozpoczęciem głosowania z uwzględnieniem ewentualnych kart otrzymanych z rezerwy 950 940 990 1020 770 4670
2. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie, z uwzględnieniem dodatkowych formularzy) w chwili zakończenia głosowania 1051 1048 1294 1200 843 5436
3. Liczba niewykorzystanych kart do głosowania 336 378 266 302 283 1565
4. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie oraz adnotacje o wydaniu karty bez potwierdzenia podpisem w spisie) 614 562 724 718 487 3105 4/1 57,12%
III. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
9. Liczba kart wyjętych z urny 615 563 724 718 487 3107
9a. w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania w głosowaniu korespondencyjnym 1 1 0 0 0 2
10.  Liczba kart nieważnych (bez pieczęci obwodowej komisji wyborczej lub inne niż urzędowo ustalone) 0 1 0 0 0 1
11. Liczba kart ważnych 615 562 724 718 487 3106
12. Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 19 6 6 7 4 42
12a. w tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów z różnych list 10 4 4 2 3 23
12b.  w tym z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata 9 2 2 5 1 19
12c. w tym z powodu postawienia znaku „X” wyłącznie obok nazwiska kandydata na liście, której rejestracja została unieważniona 0 0 0 0 0 0
13. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych) 596 562 718 711 483 3070
14. Na poszczególne listy kandydatów i umieszczonych na nich kandydatów oddano następujące liczby głosów ważnych:
Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 46 34 44 27 30 181 5,90%
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. RZEPA Jarosław Michał 15 18 17 9 14 73
2. SŁOMSKI Piotr 4 2 1 0 3 10
3. KUSY-KŁOS Anna Katarzyna 4 3 6 1 2 16
4. KULINICZ Tomasz Teodor 0 0 0 1 2 3
5. BODNAR Stanisława 3 0 4 0 1 8
6. MAREK Paweł 0 0 3 0 1 4
7. NOWAK Damiana 0 1 0 1 1 3
8. WAWRZYNIAK Waldemar Marek 1 1 0 1 0 3
9. GIBAS Anna 5 0 3 3 1 12
10. JANOWICZ Arkadiusz Zygmunt 1 0 0 0 0 1
11. DEMKOWSKA Magdalena Joanna 1 0 0 1 1 3
12. ŻUK Jarosław Tomasz 0 0 1 1 0 2
13. CHUDZIK Joanna 0 2 2 1 0 5
14. DURKA Andrzej Zdzisław 2 0 1 0 0 3
15. KALINOWSKA Dorota Urszula 0 2 0 1 0 3
16. PAJOR-KUBICKI Remigiusz 0 0 0 0 0 0
17. GLIŃSKA Anna Katarzyna 0 0 0 0 0 0
18. LIWAK Jacek 1 0 0 0 0 1
19. JAKUBOWICZ-DZIDUCH Justyna 0 0 0 1 1 2
20. JASIEWICZ Eugeniusz 7 3 3 5 2 20
21. KOREK Renata Teresa 0 0 1 0 1 2
22. TOSZEK Bartłomiej Henryk 2 0 1 0 0 3
23. CHRAŁOWICZ Adam Wacław 0 0 0 0 0 0
24. KUSTOSZ Olgierd 0 2 1 1 0 4
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 185 215 255 238 123 1016 33,09%
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. GRÓBARCZYK Marek Józef 76 97 125 106 61 465
2. DOBRZYŃSKI Leszek 14 18 21 23 13 89
3. SZAŁABAWKA Artur Lesław 3 1 4 1 1 10
4. JACH Michał 11 5 9 9 5 39
5. BIERNAT Stefania Elżbieta 5 5 11 5 0 26
6. ZAREMBA Krzysztof Piotr 12 17 17 16 7 69
7. MUCHA Rafał Marek 5 4 5 3 1 18
8. DRZAZGA Kazimierz 1 1 3 0 0 5
9. LITWIŃSKI Arkadiusz 3 4 2 3 2 14
10. POSOBKIEWICZ Marek 2 2 6 4 5 19
11. SZELĄŻEK Andrzej 0 2 0 1 0 3
12. KUŹMIŃSKA Monika 2 1 2 5 3 13
13. ŁYJAK Justyna 3 0 3 0 1 7
14. ZARĘBSKA-KULESZA Magdalena 3 1 4 3 1 12
15. MATECKI Dariusz Piotr 3 6 5 15 1 30
16. BOGUCKI Zbigniew 2 4 0 3 1 10
17. BRZOZOWSKA Maria Romualda 0 2 3 1 1 7
18. PAWLAK Anna 3 10 4 7 3 27
19. TOBOŁA Jolanta Barbara 1 0 3 1 0 5
20. KAMIŃSKI Michał 6 4 11 1 0 22
21. DYCZYŃSKA Katarzyna Karolina 1 2 2 0 1 6
22. STÓJ Agnieszka Janina 21 22 9 24 13 89
23. KURZAWA Agnieszka 4 3 1 2 2 12
24. KOPEĆ Maciej Stanisław 4 4 5 5 1 19
Lista nr 3 – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 107 84 118 132 91 532 17,33%
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. WIECZOREK Dariusz Krzysztof 35 13 45 42 22 157
2. CZARNECKI Arkadiusz Paweł 3 3 7 9 5 27
3. BEDNARSKI Sebastian Waldemar 0 1 5 6 5 17
4. KOTULA Katarzyna Agata 8 4 7 7 3 29
5. KRYSTEK Dawid Wojciech 18 36 16 22 15 107
6. CHRISTOWA Czesława 0 0 0 0 0 0
7. DŁUGOBORSKI Wojciech 1 2 0 1 0 4
8. KOSNO Katarzyna 2 0 3 0 0 5
9. PAKULSKI Cezary Piotr 3 1 0 1 1 6
10. GMACHOWSKA Jagoda Maria 0 3 0 0 0 3
11. SY Amadou 1 0 3 1 0 5
12. LESZCZYŃSKA Danuta 1 0 1 1 2 5
13. ARBAROS Wiktoria Maria 1 0 0 3 2 6
14. PIOTROWSKA Małgorzata 0 0 1 0 0 1
15. SZYMAŃSKA Teresa Elżbieta 1 0 1 2 0 4
16. MAĆKOWIAK Jerzy Daniel 0 0 0 0 0 0
17. MALISZ Zofia Anna 0 0 0 0 0 0
18. MAŚLANA Dorota 0 0 0 0 0 0
19. SERAFINOWICZ Maria Magdalena 0 0 1 1 0 2
20. KOCHAN Tymoteusz Jakub 2 3 2 2 1 10
21. KORDZIELEWSKI Sasza Radosław 0 0 0 1 0 1
22. KOSTUŚ Natalia Agata 1 0 0 0 0 1
23. SOBOLEWSKI Piotr 0 1 0 1 1 3
24. AGATOWSKA Joanna Monika 30 17 26 32 34 139
Lista nr 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 29 36 29 35 28 157 5,11%
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. BEDKA Marcin Grzegorz 8 19 12 10 9 58
2. RZEUSKA Ewa 3 1 3 1 4 12
3. SOSNOWSKA Magdalena 1 0 0 3 2 6
4. SZENDEROWICZ Klaudia 1 2 0 3 0 6
5. PIĄTKOWSKI Grzegorz Jacek 3 2 2 0 3 10
6. WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta 2 1 0 0 2 5
7. KOZŁOWSKA Beata 2 0 1 2 1 6
8. GAPYS Dariusz Andrzej 1 0 1 1 0 3
9. MATUSIAK Piotr 1 3 3 2 1 10
10. OLSZEWSKI Krzysztof Mariusz 0 0 0 1 0 1
11. KORUS Przemysław 0 0 0 2 1 3
12. MYŚLIWIEC Piotr Jan 2 0 2 1 0 5
13. OLECH Dariusz 0 1 0 2 0 3
14. SŁODOWICZ Konrad Waldemar 1 1 0 0 0 2
15. BĘTKOWSKI Jakub Andrzej 2 1 1 1 3 8
16. RAWDANOWICZ Beata Katarzyna 0 2 2 0 0 4
17. POSTÓŁ Tomasz 0 1 0 0 0 1
18. GAWROŃSKA Anna Kazimiera 0 0 0 0 0 0
19. LEWANDOWSKI Józef Romuald 0 1 1 1 0 3
20. FIGAS Małgorzata Zofia 1 0 0 1 1 3
21. PAROBIEC Mieczysław 0 0 0 1 0 1
22. PLUTA Natalia 1 1 1 1 1 5
23. GŁADKOW Jan 0 0 0 2 0 2
Lista nr 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
Liczba głosów ważnych oddanych na listę: 229 187 272 279 211 1178 38,37%
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. NITRAS Sławomir Witold 159 121 170 192 151 793
2. MARCHEWKA Arkadiusz 7 12 17 15 9 60
3. OBRYCKI Norbert Piotr 2 2 8 3 2 17
4. ŁĄCKI Artur Jarosław 3 6 12 9 6 36
5. FILIKS Magdalena 5 6 14 5 9 39
6. NAPIERALSKI Grzegorz Bernard 22 13 20 22 10 87
7. JABŁOŃSKA Elżbieta 20 18 14 20 11 83
8. KALINA Teresa 3 0 4 2 1 10
9. SUCHARZEWSKI Robert 0 0 1 1 1 3
10. ŁEBIŃSKI Wojciech Jan 1 1 0 0 1 3
11. STANKIEWICZ Marek Zdzisław 1 1 0 1 1 4
12. CHOJECKI Zbigniew Jacek 1 0 0 1 1 3
13. SIARKIEWICZ Zygmunt 1 1 0 1 0 3
14. LALAK – SZAWIEL Lidia 1 0 2 1 0 4
15. ANDRYCH Hubert 0 1 0 1 1 3
16. NAPIWODZKA Joanna 1 1 5 0 3 10
17. TOŁOCZKO Wiktor 0 0 0 0 0 0
18. RĘBACZ Piotr 0 2 0 0 0 2
19. DRZEWIŃSKA Wioletta 0 0 0 3 0 3
20. WALCZAK Damian 0 0 2 0 0 2
21. SCHRAMMEK Dorota 1 0 0 1 0 2
22. ZIELINKIEWICZ Elżbieta Barbara 0 0 0 0 1 1
23. SCHNEIDER Maria Renata 1 1 0 0 1 3
24. MISIŁO Piotr Paweł 0 1 3 1 2 7
Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 181 5,90%
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1016 33,09%
Lista nr 3 – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 532 17,33%
Lista nr 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 157 5,11%
Lista nr 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 1178 38,37%

 

Jeden komentarz na temat: WYNIKI WYBORÓW PARLAMENTARNYCH 13-10-2019 Miasto i Gmina Międzyzdroje

  1. Avatar Patologia pisze:

    Oj głupie to miasto, SLD, PSL, platforma…. Po tym wszystkim co złego zrobili ci dalej na nich głosują…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *